زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیگیری اصلاحیه شبکه شریف

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
من و چند نفر از دوستان امروز دانشگاه بودیم و پیگیر این قضیه..
بچه لطفا دیگه شایعه و حرفای دیگه درباره دانشگاه بذارید کنار.. اصل قضیه این بوده که اول سازمان سنجش گفته نمیشه کد رشته شبانه اموزش محور و پژوهش محور یکی باشه و اینا گفتن باشه یکیشو حذف کن ولی حالا چه اتفاقی افتاده که بعدش سازمان سنجش گفته شریف مجوز گرفتن دانشجو برای این گرایش نداره.. حالا دقیقا نمیدونم چطوری بود و بعدم حذف کرده خود دکتر ربیعی هم وفتی شنید جا خورد و جلو ما زنگ زد و پرس و جو کرد.. بعدم ما رفتیم تحصیلات تکمیلی اونجا نامه ایم که از طرف تحصیلات تکمیلی اماده شده بود که به سنجش ارسال بشه بود و داشتن می فرستادن.. حالا اینکه امروز جواب بدن یا نه که معلوم نیست اما فردا احتمالا بازم بریم و دوستانیم که نمیتونن بیان زنگ بزنن و از اموزش تحصیلات تکمیلی این قضیه رو پیگیری کنن(داخلیشم شمارش ۶۶۱۲ ).. واقعا هیچ قصدی بر حذف این رشته از طرف دانشگاه نبوده.. از طرفی دکتر ربیعی گفتن چون ما تو دفترچه اولیه که از طرف سازمان سنجش ارائه شده بود گفته بودیم که همه دانشجو های امسال از شبکه میگیریم دیگه تغییری تو این قضیه نخواهند داد. حالا نمیدونم بابت این مجوز تغییراتی اتفاق بیوفته یا نه .
من اومدم اما باز چند تا از بچه ها موندن بازم بپرسن درباره نتیجه حالا اونا میان اگه خبری شده باشه اطلاع میدن..
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: س.غ , Mohammad-A , reza19 , fa_shinobi , happy07 , Engineer , fatemeh_m , sara-it , Good!
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
یعنی شما فردا دوباره میرید شریف؟
درباره گرایش ۴ درسته، احتمالش کمه که اعمال بشه.
اما باید منتظر اصلاحیه باشیم.
واقعاً نمیشه تصور کرد روی چه اساسی کل پذیرش برداشته شده!!

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
اره اگه خبری نشه باز باید فردا بریم پیگیری کنیم.. اینطوری نمیشه که بشینیم منتظر باشیم که حالا سازمان سنجش کی وقت رسیدگی پیدا میکنه.. سال پیش هم بچه ها اگه دنبال کار نبودن هیچ تغییری ایجاد نمیشد.فقط اینو میگن که دانشگاه شریف مجوز ارئه ارشد ای تی نداشته احتمالا منظور این بوده که مجوز گرایش ۱/۴ بود که اینا از گرایش ۳ میخوان.. حالا باید تا فردا منتظر موند ببینیم چی میشه..
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
راستی یه سوال: سنجش کلاً روی چه اساسی به این نتیجه رسیده؟ Big Grin

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
دوستان نظرتون چیه بچه های رتبه های زیر ۵۰ مثلا (یا حتی زیر ۲۰۰) فردا بریم دم در سازمان سنجش، نه برای شلوغ کاری ،
صرف اینکه یک تعدادی از بچه ها باشیم و بگیم میخوایم راجع به این قضیه جواب بشنویم . بالاخره داره با آینده هممون بازی میشه (حتی کسی که رتبش ۳۰۰ هم شده)
من اگر این اتفاق نمی افتاد روزانه شریف قبول بودم و خوب حالا میشه امیرکبیر!
این اتفاق هم میتونه برای کسی که مثلا میخواسته روزانه قبول شه و حالا میشه شبانه و یا اینکه شبانه بیوفته غیرانتفاعی هم صدق کنه .
من با یکی از استادای مطرح و به نام که اگر اسمش رو بگم اکثر دانشجوهای آی تی میشناسنش (فقط به علت اینکه براش مشکل پیش نیاد اسمش رو نمیگم) مشورت کردم و ایشون این نظر رو داشت .
گفت برید دم در سازمان سنجش ۲۰ نفر- ۵۰ نفر هم که باشید بالاخره میان جوابتون رو میدن .
من الان مشهدم، اگر دوستان آمادگی داشته باشن همین فردا صبح خودم رو میرسونم تهران .
میشه یک ساعتی رو برای فردا (ترجیحا چهار شنبه که اومدنش راحت تر باشه) مشخص کنیم و بریم
آدرس سنجش هم اینه :

آدرس : تهران ، ابتدای پل کریمخان زند، بین خیابان های استاد نجات الهی (ویلا) و سپهبد قرنی، پلاک ۲۰۴، سازمان سنجش آموزش کشور
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
من بسیار سپاسگذارم از دوستانی که امروز پیگیری کردند،اگر فردا نیاز شد من حتما می یام.لطفا ساعت رو اینجا اعلام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
آقا یک خبر غیر مستقیم از معاون سازمان سنجش دارم (یکی از دوستان پدرم ظاهرا صحبت کرده) ، معاون سازمان سنجش گفته که این رشته به صورت کامل از سمت وزارت خونه حذف شده !
۱
۱
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  آقا یک خبر غیر مستقیم از معاون سازمان سنجش دارم (یکی از دوستان پدرم ظاهرا صحبت کرده) ، معاون سازمان سنجش گفته که این رشته به صورت کامل از سمت وزارت خونه حذف شده !

جانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
منظور من حذف این رشته از شریف امسال هست .
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
من که راهم خیلی دوره و نمی تونم بیام تهران.اما از همین جا از تمام دانشجویانی که تلاش و سعی می کنند کمال تشکر رو دارم.من از همین جا زنگ و ایمیل هام رو می زنم.دست علی به همراهتون.

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
دوستان من هم فردا حاضرم بیام. فقط مکان و ساعت رو بگید !!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)shahram.nasaji نوشته شده توسط:  دوستان من هم فردا حاضرم بیام. فقط مکان و ساعت رو بگید !!

دوست عزیز به این تاپیک برای هماهنگی و پیگیری مراجعه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
doostan kasayii k nemitoonan bian tehran chekar mitoonan bkonan???????????????
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
پیگیری اصلاحیه شبکه شریف
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ)ghazaleh_n نوشته شده توسط:  doostan kasayii k nemitoonan bian tehran chekar mitoonan bkonan???????????????

می تونین با شریف و سنجش تماس بگیرید.
گروه آیتی و تحصیلات تکمیلی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorlin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۸۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۸۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۵۳۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۹۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۷۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۶۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۹۷۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۳۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۵۱۸ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۲۱۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close