زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس ریاضی مهندسی استاد کریمی نصیر

ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۲ ب.ظ
روستان کسی کلاس مهندس کریمی رو رفته نظرتون در مورد کلاس و نحوه درس دادنش چطوریه؟
کنظورم کتابش به تنهایی نیست منظورم کلاس وروش تدریسش هستش.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۳۲ ب.ظ
RE: کلاس ریاضی مهندسی استاد کریمی نصیر
(۱۹ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۲ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  روستان کسی کلاس مهندس کریمی رو رفته نظرتون در مورد کلاس و نحوه درس دادنش چطوریه؟
کنظورم کتابش به تنهایی نیست منظورم کلاس وروش تدریسش هستش.

من تابستون کلاسای ایشون رو شرکت کردم ...
به نظرم خیلی خوب بود.
درسی که از همه توش ضعیف‌تر بودم، همین درس بود و الآن به راحتی میتونم مسائل ریاضی مهندسی رو خیلی سریع حل کنم و خیلی مسلط شدم ...

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Parva
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۵۱ ب.ظ
بچه‌ها من رتبه ۱ معماری پارسال بودم. به نظر من مهندس کریمی برای ریاضی مهندسی عالیه

حتما کتابش رو بگیرید. اگه پایه خوبی دارید که خوندن همون کافیه ولی اگه پایتون ضعیفه بهتره کلاسش هم برین. من خودم از رو کتابش خواندم و ریاضی مهندسی هم رو هم عالی زدم.

خسته نباشید به همه بچه های درس خون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m , 54m4n3h , Soheil , SarahArshad , Raavak , هاتف , Parva , xps1530
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۶ ق.ظ
خیر مقدم آقا رضا تشکر از راهنماییتون.
ضمنا" دوستان علاقمند که نمیتونن کلاس ایشون رو شرکت کنن و مایل به داشتن آموزش تصویری ایشون هستن،شنیدم که حدود ۴ سال پیش در صدا و سیما هم آموزش ریاضی مهندسی داشتن و بصورت سی دی منتشر شده و بعضیها دارن.برنامه ای بوده بنام سنجش ۳ که از شبکه ۳ پخش میشده. این برنامه‌ها حاصل همکاری موسسه سنجش تکمیلی و صدا وسیما بوده است. احتمالا" این موسسه ای که وابسته به صدا و سیما ست و سی دی برنامه‌ها را میفروشه داشته باشه شاید هم سنجش تکمیلی داشته باشه. این موارد شنیده های من هست ولی راوی فرد موثقی است و البته خودش این سی دی‌ها را داشته ولی به کسی داده است.. البته کتاب آقای مهندس کریمی هم خوب است..

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Soheil , Parva
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ
منم کلاس های ایشون رو رفتم و به نظرم عالیه
کلا راه های زیبایی رو بهتون نشون میدن طوری که ریاضی شیرین ترین درس میشه
و بنظرم کلاسشون کار خوندن کتابشون رو نصف میکنه
خلاصه لقمه آماده رو میدن دستتون بستگی به خودتون داره که با تمرین این لقمه رو قورت بدین
۰
۰
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ب.ظ
کسی سی دی های ریاضی مهندسی استاد کریمی نصیر رو داره ؟
من نمی تونم کلاس هاشون رو شرکت کنم
۰
۰
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ب.ظ
سلام
برای کسی که ریاضی مهندسی رو هنوز پاس نکرده می تونه مفید باشه؟
کسی می تونه استاد معتقدی پارسه رو با ایشون یه مقایسه و تحلیل داشته باشه از این دو استاد؟
ممنون می شم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۳ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۲ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۴۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۲ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close