زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ۹۰ هوش مصنوعی! کمک فوری لطفا

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
با سلام.
من ۹۰ هوش شدم و فارع التحصیل صنعتی اصفهانم. میشه لطفا در مورد انتخاب رشته ام نظر بدید ؟
البته من چون اصفهانی ام نظرم اینه که تهران رفتن ، فقط برای سه تا دانشگاه شریف و تهران و امیرکبیر می ارزه. واسه همین بعد از امیرکبیر اوومدم سراغ اصفهان. نظرتون چیه ؟
شریف
تهران
امیرکبیر
اصفهان
صنعتی اصفهان
علم و صنعت
تربیت مدرس
شهید بهشتی
خواجه نصیر
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ
چرا صنعتی اصفهان بعداصفهان زدین؟ مگه صنعتی ضعیفه؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ق.ظ
RE: انتخاب رشته ۹۰ هوش مصنوعی! کمک فوری لطفا
بله. صنعتی اصفهان کلا گروه کامپیوترش ضعیفه!!!
اصلا استاد نداره
لطفا کمک کنید چون زیاد واسه انتخاب رشته وقت ندارماااا
ممنون
۲
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  شریف
تهران
امیرکبیر
اصفهان
صنعتی اصفهان
علم و صنعت
تربیت مدرس
شهید بهشتی
خواجه نصیر
تربیت مدرس که هوش مصنوعی نداره!
بدون در نظر گرفتن اصفهان و صنعتی اصفهان انتخاباتون خوبه
نظرا درمورد این دو تا متفاوته اما من از دوستم که اصفهانیه پرسیدم ، میگفت که واسه هوش، صنعتی انگار بهتره!
اما خب خارج از شهره (نزدیکای خمینی شهر)
موفق باشید

الهی و ربی من لی غیرک؟؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ
عجب گیری کردم من!
یکی میگه صنعتی اصفهان عالیه
یکی میگه صنعتی اصفهان اشغاله
یکی میگه اصفهان عالیه
یکی میگه اصفهان اشغاله
یکی میگه فردوسی مشهد عالیه
یکی میگه فردوسی مشهد اشغاله
...........
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ
چیکار کنم من اگه یکیه تبریز برم نزدیکم هست
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ ب.ظ
دوست عزیز خواهشا میشه درباره صنعتی اصفهان که بودید بیشتر بگید اونجا میگن خیلی سخت می گیرن درسته؟؟؟؟؟ آخه من هم هوش قبول شدم می خوام صنعتی اصفهان را قبل از اصفهان بزنم آخه میگن اصفهان نرم افزار بهتر از هوش هست .
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ
صنعتی اصفهان مثل بقیه ی دانشگاه های خوب ایران به شدت سخت گیر هستند ، جوری که بعضی موقع ها از ارشد دادن پشیمون می شید ولی اگر به دنبال یادگیری و آپدیت بودن و درس و تحقیق و .... هستید، صنعتی جای خوبیه.
من الان واسه انتخاب رشته ام ، چون نرم هستم و سر کار میرم ، اصفهان رو زودتر از صنعتی نوشتم، واسه اینکه نسبتا راحت تر می گیرن، البته از دوستم که معماری اصفهان می خونه ، وقتی پرسیدم ، گفت از لحاظ سختگیری خیلی فرقی ندارن ولی شاید به خاطر اینکه خودش لیسانس رو صنعتی بوده، میگه .
شما اگه لیسانس دانشگاهی بهتر از صنعتی نبودی، اگه الان بری صنعتی خیلی خوبه و از لحاظ رزومه ای خیلی به نفعته.
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط nilinili.)
سلام.
راستش صنعتی اصفهان گروه هوشش خوبه. البته بازم بستگی به فیلدی داره که می خواید در آینده روش کار کنین. مثلا اگه شبکه یا امنیت یا گیم تئوری یا پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشین، pattern recognition بخواید کار کنید خیلی خوبه. استاد خوب تو این زمینه ها هست. ولی اگه بخواین تو زمینه هایی که یکم نرم افزاری تر باشه کار کنین، اصلا خوب نیست. چون فقط یکی دو تا استاد نرم افزاری داره.
در کل من الان که خودم هوش اینجام راضی ام.
موفق باشید.
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ ب.ظ)raghsebad14 نوشته شده توسط:  دوست عزیز خواهشا میشه درباره صنعتی اصفهان که بودید بیشتر بگید اونجا میگن خیلی سخت می گیرن درسته؟؟؟؟؟ آخه من هم هوش قبول شدم می خوام صنعتی اصفهان را قبل از اصفهان بزنم آخه میگن اصفهان نرم افزار بهتر از هوش هست .

راستی از لحاظ سختی و آسونی
واقعیتش اینه که اره خیلی سخت گیری می کنن. خیلی زیاد. به طوری که باید کامل وقتتون رو به درس و انجام پروژه ها بگذرونید. ضمن اینکه با کار هم شدیدا مخالفن و کار کردن یک دانشجوی ارشد رو به عنوان یک جرم می دونن. اول ثبت نام هم ازتون تعهد عدم اشتغال می گیرن واگه بفهمن یواشکی کار می کنین اخراج!

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  سلام.
راستش صنعتی اصفهان گروه هوشش خوبه. البته بازم بستگی به فیلدی داره که می خواید در آینده روش کار کنین. مثلا اگه شبکه یا امنیت یا گیم تئوری یا پردازش زبان طبیعی و یادگیری ماشین، pattern recognition بخواید کار کنید خیلی خوبه. استاد خوب تو این زمینه ها هست. ولی اگه بخواین تو زمینه هایی که یکم نرم افزاری تر باشه کار کنین، اصلا خوب نیست. چون فقط یکی دو تا استاد نرم افزاری داره.
موفق باشید.
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ ب.ظ)raghsebad14 نوشته شده توسط:  دوست عزیز خواهشا میشه درباره صنعتی اصفهان که بودید بیشتر بگید اونجا میگن خیلی سخت می گیرن درسته؟؟؟؟؟ آخه من هم هوش قبول شدم می خوام صنعتی اصفهان را قبل از اصفهان بزنم آخه میگن اصفهان نرم افزار بهتر از هوش هست .
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۰ ق.ظ
سلام هوش مصنوعی دانشکاه تبریز چطوره؟Huh

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ
موفق باشید.

راستی از لحاظ سختی و آسونی
واقعیتش اینه که اره خیلی سخت گیری می کنن. خیلی زیاد. به طوری که باید کامل وقتتون رو به درس و انجام پروژه ها بگذرونید. ضمن اینکه با کار هم شدیدا مخالفن و کار کردن یک دانشجوی ارشد رو به عنوان یک جرم می دونن. اول ثبت نام هم ازتون تعهد عدم اشتغال می گیرن واگه بفهمن یواشکی کار می کنین اخراج!

موفق باشید.
دوست عزیز اگه توی یک اداره دولتی استخدام پیمانی شده باشی و بخوای صنعتی اصفهان بخونی مشکلی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ
بله شدیدا مشکل داره !!!
اخراج می کنن بی شوخی
مخصوصا اگه بفهمن کار دولتی هستش
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  بله شدیدا مشکل داره !!!
اخراج می کنن بی شوخی
مخصوصا اگه بفهمن کار دولتی هستش

قاعدتاً این کار غیرقانونی هست. حتی اگر جزو مقررات دانشگاه هست هم باز غیرقانونی هست، منتهی چون اعتراضی نشده کسی خبردار نشده. میتونند برای دانشجو شرط معدل یا پیشرفت پروژه بذارن و اگه نتونست برسه اون موقع اخراج کنند، یکی ممکنه تواناییش بالا باشه همزمان بتونه کار کنه و ۲ تا ارشد هم بخونه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال: #۱۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ
اخراج کردن دانشجوی شاغل جزئ مقررات دانشگاه می باشد. همین پریروز هم دوباره یک جلسه داشتیم با اساتید که مجددا روی این قضیه تاکید کردن.
توی شریف و دانشگاه های تهران مگه اینطوری نیست ؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  اخراج کردن دانشجوی شاغل جزئ مقررات دانشگاه می باشد. همین پریروز هم دوباره یک جلسه داشتیم با اساتید که مجددا روی این قضیه تاکید کردن.
توی شریف و دانشگاه های تهران مگه اینطوری نیست ؟

چی رو میخوان ثابت کنند دقیقاً؟
نه به دانشگاه چه ربطی داره. اینجا حتی استاد راهنما هم نمیتونه کسی رو اخراج کنه. شرط معدل و مشروط نشدن داره، شما در کنار کار یا میتونی این شرایط رو برآورده و حفظ کنی و ظرف ۲ سال (آخر شهریور) یا حتی ۲/۵ سال (اگر استاد راهنما موفقت کنه) دفاع کنی که اوکی، اگه نه هم که نه. دانشگاه اصفهان به نظر خودش میخواد سخت‌گیری کنه و نتایج بهتری بگیره، اما این راهش نیست.
اینجا خیلی‌ها در کنار ارشد و دکتری کار هم می‌کنند، اگه از برنامه‌شون عقب بیفتند فوقش استاد راهنما یه تشر میزنه که آقاجون کارات رو برسون و الا کمکت نمیکنم و اینا (مثلاً اگه دفاعش به مشکل خورد و ...).
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۸۷ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۷۶ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۶۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۵۳ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۶۷ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close