زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس ساختمان گسسته سید جوادی یا یوسفی ؟

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ
سلام ، برای رشته آی تی در درس گسسته نیاز به کلاس هست؟ من این درس رو ۵ سال پیش پاس کردم !
اگر میشه دوستانی که اطلاعی دارن راهنمایی کنن که کلاس های سید جوادی رو شرکت کنم یا یوسفی؟
سید جوادی نصیر و پارسه هست
یوسفی مهستان و پارسه
ممنون
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ ب.ظ
شما که ساکن تهرانی، چرا میخوای این همه پول رو بریزی تو جیب این موسسات وقطی آدم هایی هستن که با هزینه کمتر، درس کاملتری رو ارائه می کنن؟
۱
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mshelman
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط mshelman.)
RE: کلاس ساختمان گسسته سید جوادی یا یوسفی ؟
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  شما که ساکن تهرانی، چرا میخوای این همه پول رو بریزی تو جیب این موسسات وقطی آدم هایی هستن که با هزینه کمتر، درس کاملتری رو ارائه می کنن؟

از کجا باید با این افراد آشنا شد؟

یعنی برم ۴ جلد کتاب گریمالدی بخرم ؟ با این قیمت های بالای کتاب نصف کلاس میشه هزینش؟ :دی کلاس جوادی یا یوسفی بهتر نیست؟ اجلالی که تابستون ساعت هاش به برنامم نمیخوره متاسفانه Sad ولی معماریو با استاد اجلالی بر میدارم

(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام.
برای رشته آی تی، لازم است مرجع گسسته گریمالدی مطالعه شود. کلاس کنکور و کتب کنکور جوابگوی رشته آی تی نیست. با مطالعه کامل این کتاب، نیاز به کلاس کنکور و کتب کنکوری نیز مرتفع می شود. به نظر من تنها این کتاب را مطالعه کنید. بهترین ترجمه گسسته گریمالدی کتاب زیر است :

ریاضیات گسسته و ترکیباتی
ترجمه : دکتر محمد علی رضوانی - دکتر پیژن شمس

انتشارات فاطمی

کتاب فوق در چهار جلد موجود است که مطالعه ۱۱ فصل مهم از سه جلد اول آن به همراه حل تمارین بسیار، کافی است.
حل تمرین زبان اصلی این کتاب نیز به صورت pdf موجود است.
برای تست نیز می توانید از کتاب انتشارات نصیر استفاده نمایید.

در صورتی که شدیدا نیاز به کلاس دارید، به ترتیب اساتید زیر را پیشنهاد می کنم :

دکتر اجلالی
دکتر سیدجوادی
دکتر یوسفی

به خاطر داشته باشید تنها کلاس کنکور رفتن برای اشراف یافتن در این درس کافی نیست.
موفق باشید.

یعنی برم ۴ جلد کتاب گریمالدی بخرم ؟ با این قیمت های بالای کتاب نصف کلاس میشه هزینش؟ :دی کلاس جوادی یا یوسفی بهتر نیست؟ اجلالی که تابستون ساعت هاش به برنامم نمیخوره متاسفانه Sad ولی معماریو با استاد اجلالی بر میدارم
۱
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ
بنده دوسال پیش کلاسهای یوسفی رو شرکت کردم و شریف قبول شدم. اکثر دوستام شریف یا کتاب گسسته ایشون رو خوندن یا کلاس ایشون. اجلالی برای کنکور مناسب نیست البته استاد بامعلوماتیس و من توی شریف با ایشونسر و کار دارم ولی برای کنکور اصلا توصیه نمیشه. توصیه میکنم حضوری از بچه های سال های قبل بپرسید. اینجا ممکنه اطلاعات نادرستی دریافت کنید
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mshelman , Xilinx , Asemaneabi , d_felfelak
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  یعنی برم ۴ جلد کتاب گریمالدی بخرم ؟ با این قیمت های بالای کتاب نصف کلاس میشه هزینش؟ :دی

از کتابخونه امانت بگیر هر ماه برو تمدید کن.
من چهار ماه همین طوری گریمالدی خوندم.

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , mshelman , joyebright , Jooybari
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ
بین یوسفی و سید جوادی در گسسته... قطعا یوسفی
۰
۱
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  بین یوسفی و سید جوادی در گسسته... قطعا یوسفی

ممنون تو الگوریتم چی؟ بازم یوسفی ؟
۰
۱
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ق.ظ، توسط be_sooye_movafaghiat.)
به نظر من یوسفی کلا بهتر هست...حتی توی الگوریتم... اگه یوسفی جایی الگوریتم ارائه میده حتما اونو برید...
۱
۱
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
متاسفانه در اینجا کاربرانی با نام کاربری دروغین و با دروغ خود را شاگرد ممتاز کنکور و رتبه برتر IT و غیره معرفی کردن دست به دروغ پراکنی و گمراه کردن کاربران سایت می زنند.
واقعا وقتی که مصاحبه با شاگرد اولهای واقعی کنکور با عکس و اسم و رسم و کارنامه در اینترنت هست برای چی ما باید به صحبتهای دروغین این کاربر samane43 توجه کنیم. اگر ایشان واقعا رتبه برتر کنکور IT دارند چرا سایت مانشت یک مصاحبه با ایشان ترتیب نمی دهد که حقیقت روشن شود.
شما یک کلیک روی پیام هایی که این شخص فرستاده بزنید می بینید که تمام مدت دارد به نفع شخصی خاص و موسسه ای خاص تبلیغ و دیگران را تخریب می کند. پیش از این کاربری با نام khodam این دروغگویی ها را انجام می داد که پس از رسوا شدن و مشخص شدن هویت واقعی در لینک زیر از مانشت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیگر با نام کاربری khodam فعالیت نکردند و یک نام کاربری جدید به نام سمانه ایجاد نمود و به تکرار همان حرفها پرداخت.
۵
۲
ارسال: #۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)zohreh.fadak نوشته شده توسط:  متاسفانه در اینجا کاربرانی با نام کاربری دروغین و با دروغ خود را شاگرد ممتاز کنکور و رتبه برتر IT و غیره معرفی کردن دست به دروغ پراکنی و گمراه کردن کاربران سایت می زنند.
واقعا وقتی که مصاحبه با شاگرد اولهای واقعی کنکور با عکس و اسم و رسم و کارنامه در اینترنت هست برای چی ما باید به صحبتهای دروغین این کاربر samane43 توجه کنیم. اگر ایشان واقعا رتبه برتر کنکور IT دارند چرا سایت مانشت یک مصاحبه با ایشان ترتیب نمی دهد که حقیقت روشن شود.
شما یک کلیک روی پیام هایی که این شخص فرستاده بزنید می بینید که تمام مدت دارد به نفع شخصی خاص و موسسه ای خاص تبلیغ و دیگران را تخریب می کند. پیش از این کاربری با نام khodam این دروغگویی ها را انجام می داد که پس از رسوا شدن و مشخص شدن هویت واقعی در لینک زیر از مانشت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیگر با نام کاربری khodam فعالیت نکردند و یک نام کاربری جدید به نام سمانه ایجاد نمود و به تکرار همان حرفها پرداخت.

نمیدونم شما از چی ناراحتی و هر وقت در این سایت واقعیتی گفته میشه بر افروخته میشوید من فرصت مصاحبه نداشتم و اصولا درخواستی نشد ولی بعد از دوسال اگر مصاحبه کار ساز است درخدمتم تا کمی با کتابها و منابع و اساتید خوب اشنا شوید. به هر حال همه رتبه های برتر به نحوی با حرفهای بنده موافقند من و هم دوره ای های من همگی با حرفهایم موافقند
۳
۴
ارسال: #۱۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
سلام. درمورد پاسخ به موضوعات مشاوره ای به همه دوستان توصیه میکنم سوابق ارسالهای پاسخ دهنده رو بررسی کنن. مانشت میتونه یه فضای تبلیغ (یا بهتر بگم فریب) برای افراد و موسسات باشه. اینجا هویت کسی مشخص نیست.
به نظر من مناسب ترین منابع، در مصاحبه ها معرفی شدن. چندتا مصاحبه بخونید و خودتون نتیجه گیری کنید نتیجه بهتری میگیرید. این تجربه شخصی خودمه. اکثر منابعی که استفاده کردم رو از مصاحبه های قبولی های سال قبلم کمک گرفتم.
موفق باشید.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Morris , mshelman , d_felfelak
ارسال: #۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ
من خودم گسسته رو الکی پاس کردم یعنی با تقلب ولی برا کنکور کتاب یوسفی رو خوندم ...به نظر من کلاس لازم نیست واسه این درس ...به نظر بنده کلاس برای کسایی مناسبه که از رشته های دیگه میان کامپیوتر مثل صنایع و ریاضی و ... در ضمن گول موسسات رو نخورید

I feel loneliness in my room
۱
۱
ارسال: #۱۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
من پارسال کلاس دکتر اجلالی رو رفتم هم گسسته و هم معماری و بهترین کلاسایی بود که برا ارشد شرکت کردم
۱
۱
ارسال: #۱۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ
دوستان برای گسسته بین سه استاد یوسفی و اجلالی و جوادی
و برای الگوریتم بین استاد یوسفی و جوادی و فیلی مردد هستم
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ
گسسته یوسفی... اجلالی رو البته نمی دونم...

الگوریتم بین اساتید نام برده یوسفی بهترین هست...
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۹ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۸۲ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  پی دی اف های سید ناصر رضوی ardaaalan ۳ ۴,۲۳۶ ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۶۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۵ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۰۱ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close