زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های آی تی بالاخره موفق شدید(شریف شبکه میگیره امسال)

ارسال: #۴۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
ای کاش دوستانی که الان این همه معترض هستند روز ۴ شنبه هفته پیش که رفتیم سنجش و وزارت علوم میامدند!
الان همه معترض هستید ولی اون روز کلا ۱۲ نفرآمدند که چند نفری هم عضو مانشت نیستند!
اون روز اگر ۲۰ نفر یا بیشتر می شدیم بالاخره میشد یک کاری کرد (هرچند که تلاش هایی هم کردیم و در نهایت با پیگیری که داشتم بحث به صدا و سیما کشیده شد)
ولی باور کنید اگر اون روز آقای حسینی بای یک تصویر ۲۰ نفره از ما میداشت خیلی کمک می شد، حتی موقع مصاحبه اول که بچه ها پا پس می کشیدن و در نهایت هم هیچ کدوم از خانما حاضر به مصاحبه نشدن!
درسته سرمنشا مشکلات از سازمان سنجش و وزارت علومه ولی اگر ما متحد می بودیم می شد مشکلات رو حل کرد!
یک عده اینجا نشستن و سروصداشون در حد همین فرومه! نهایتا یک نامه زدن به رییس جمهور که اصلا معلوم نیست بهش رسیدگی بشه؟‌ کی اون نامه رو بخونن و ...! (شاید شهریور رو هم رد کنه)
کلا از شهرهای دیگه هم اون روز ۲ نفر اومده بودن (من از مشهد و یکی از دوستان از اصفهان)
باقی دوستان فقط بلدن کری بخونن.
با این اوضاع هم باید تا شهریور صبر کنیم تا ببینیم سنجش چه گلی بر سرمون میگیره؟!
۱۹
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , ana9940 , it866 , pasbag , msalehi1991 , reza777gh , happy07 , sand , iammiti , fz_916 , neda_Network , afa90
ارسال: #۴۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ
RE: بچه های آی تی بالاخره موفق شدید(شریف شبکه میگیره امسال)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  ای کاش دوستانی که الان این همه معترض هستند روز ۴ شنبه هفته پیش که رفتیم سنجش و وزارت علوم میامدند!
الان همه معترض هستید ولی اون روز کلا ۱۲ نفرآمدند که چند نفری هم عضو مانشت نیستند!
اون روز اگر ۲۰ نفر یا بیشتر می شدیم بالاخره میشد یک کاری کرد (هرچند که تلاش هایی هم کردیم و در نهایت با پیگیری که داشتم بحث به صدا و سیما کشیده شد)
ولی باور کنید اگر اون روز آقای حسینی بای یک تصویر ۲۰ نفره از ما میداشت خیلی کمک می شد، حتی موقع مصاحبه اول که بچه ها پا پس می کشیدن و در نهایت هم هیچ کدوم از خانما حاضر به مصاحبه نشدن!
درسته سرمنشا مشکلات از سازمان سنجش و وزارت علومه ولی اگر ما متحد می بودیم می شد مشکلات رو حل کرد!
یک عده اینجا نشستن و سروصداشون در حد همین فرومه! نهایتا یک نامه زدن به رییس جمهور که اصلا معلوم نیست بهش رسیدگی بشه؟‌ کی اون نامه رو بخونن و ...! (شاید شهریور رو هم رد کنه)
کلا از شهرهای دیگه هم اون روز ۲ نفر اومده بودن (من از مشهد و یکی از دوستان از اصفهان)

خیلی با شماموافقم! که ما کمکاری کردیم
اما تقریبا مطمئن باشید که اگه اونروز ۲۰ نفر هم جمع میشد شرایط با الان فرقی نداشت! چرا؟ الان میگم
روز ۴ شنبه بود تابعدازظهر ۲۰ نفر رو دیگه میداشتن یه بهونه جلسه و آخر سر میپیچوندن همه رو! فرداش تعطیل هم بود -
گزارش آقای بای شب پخش میشد با همین عنوان که اشتباه شده و نگران نباشید همه میگفتن به خاطر تجمع بوده که اینکارو کردن و بعد همه چی تموم میشد - (مطمئن هم باشید تلوزیون هم تجمع های اعتراضی رو اصلا نشون نمیده و نهایتا مصاحبه پخش میکنه!)

بله اگه الان دوباره تجمع بشه - چون اونا حرفشون رو زدن و مشخصه به چی معترض هستیم شاید نتیجه بده ولی اونروز دهنمون رو با یه جمله اشتباه شده و شمابرید ما درستش می کنیم میبستن!

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , it866 , sarah_azd
ارسال: #۴۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط mndn.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ق.ظ)ho3einAmini نوشته شده توسط:  بچه ها من تو آی تی رتبه ام شده ۳۵ و تو نرم افزار ۴۶
با این اوضاع من کجا می تونم قبول شم؟

شما که وضع it را میبینید

خواهشا همون نرم برید ...Angry

(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  مطمئن باشید این خبر یه قاقالیلی بود برای آروم کردن ما و خوابوندن سروصدا!
دوستانی که پیگیر ماجرا بودن میدونن که روز ۴شنبه که هنوز وقت تموم نشده بود سنجش همین حرف رو زده بود- اصلا ممکنه (بهتر بگم تحقیقا!) مال همون روزه - وگرنه حسینی بای چند روز وقت میذاره واسه یه گزارش؟!Exclamation یک نشونش هم لباس و قیافه ایشونه که توی تمام مصاحبه ها همونه!

به نظر هم میاد موفق شدن و خیال خیلی از مارو راحت کردن!

نمیدونم نقششون چیه ولی مطمئن باشید اصلاحیه دادن براشون کاری نداره - الآن که سایت هنوز بازه - فقط خرجش یه اسمس برای همه مجاز شده های آیتیه که طبق کارنامه من حدود ۷-۸ هزار نفره و نه ۲۰۰ هزار نفر!!!!Exclamation

دوستانی که از خلوتی تجمع سنجش گله مند هستن ، به نظر من اول یه آمار بگیرن ببینن چندتا از بچه های مانشت جزو کنکوری های امسال آیتی هستن !! بعد برنامه ریزی وتحلیل کنیم!

آقا رضا یه فکری بکن ،Idea
تا تنور داغ باید نون چسبوند،
تا این جا که اومدیم باید تا آخرش بریم ،،،Angel
چطوره از حسینی بای بخواهیم جزئیات بیشتری از راه حلشون بپرسه ،اینکه حل میشه که نشد جواب !!!!!!!!!!!
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال: #۴۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  آقا رضا یه فکری بکن ،Idea
تا تنور داغ باید نون چسبوند،
تا این جا که اومدیم باید تا آخرش بریم ،،،Angel
چطوره از حسینی بای بخواهیم جزئیات بیشتری از راه حلشون بپرسه ،اینکه حل میشه که نشد جواب !!!!!!!!!!!
آقا اول اینکه مطلع باشید که اگه حسینی بای بهترین گزارش رو هم تولید کنه ، اون چیزی توی اخبار گفته میشه که جو رو آروم کنه نه متشنج و به نفع ما!
در ضمن چه کار میشه کرد؟! تنها کار ممکن تجمع اعتراضیه که من زیاد درباره اون حرف نمی زنم چون خودم دسترسی ندارم و نمیتونم خودم رو برسونم - ولی اگر میتونستم بیام ، شده تنهایی میومدم دم در سنجش یه پلاکارد میگرفتم دستم که " جریمه حواس پرتی شما رو ما باید بدیم؟!!"- دلیل اومدنم هم اعتقادم به یه آیه قرانه که میگه "...یک اندرز برای شما دارم، برای خدا قیام کنید - دونفره یاتنهایی..."! برای من ایستادن جلوی این ظلم ، قیام برای خدا بود و تا جایی که تونستم تلاشم رو کردم و اگه میتونستم حتما خودم رو میرسوندم دم در سنجش ولی از نظر فنی و.. امکانش نیست.

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd , happy07 , tayebe68
ارسال: #۵۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ
کدوماتون بودید که با حسینی بای مصاحبه کرد؟

به مصلحتم نبود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
آقا به خدا من خیلی راهم دوره از تهران ، همون ۱۲ نفری که جمع شدن بازم خیلی خوبه اگه بشه دوباره جمع شین ، الان که خودشون قبول کردن اشتباه کردن ، شماها بگین ما میخوام تا کار به تابستون نکشیده دوباره بچه های آی تی بتونن انتخاب رشته انجام بدن همین ، درسته یه هفته دیر تر میشه نسبت به بقیه رشته ها ولی دیگه دردسری پیش نمیاد و نیاز به تکمیل ظرفیت هم نیس.
دمه همتون که رفتین اعتراض گرم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۵۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط chaka.)
من خیلی روی این قضیه فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که همه چیز دست دکتر خداییه....... از وقتی من یادمه این بنده خدا میومد خبرای سنجش رو تو تلویزیون می گفت... خدا عمر بده من یه نفر دیگه رو روی این صندلی ببینم اون روز به همه شیرینی میدم.......Big Grin
ولی از شوخی گذشته فعلا که انتخاب رشته بازه شاید درستش کنن....... دکتر خدایی تو مصاحبه میگه درست میشه ولی نمی گه تو تکمیل ظرفیت....

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
۰
۱
ارسال: #۵۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  ای کاش دوستانی که الان این همه معترض هستند روز ۴ شنبه هفته پیش که رفتیم سنجش و وزارت علوم میامدند!

لطفا داستان رو درست تعریف کنید خود آقای حسینی بای گفتن با خانم‌ها مصاحبه نمی‌کنن ایشون نذاشتن خانم‌ها مصاحبه کنن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , Mojde#
ارسال: #۵۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط karname.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ب.ظ)leo.leo نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  ای کاش دوستانی که الان این همه معترض هستند روز ۴ شنبه هفته پیش که رفتیم سنجش و وزارت علوم میامدند!

لطفا داستان رو درست تعریف کنید خود آقای حسینی بای گفتن با خانم‌ها مصاحبه نمی‌کنن ایشون نذاشتن خانم‌ها مصاحبه کنن

ایشون اینقدر تعلل گروه و اینکه هیچ کس اول حاضر به مصاحبه نبود رو دید، گفت اصلا نمی خواد خانم ها مصاحبه کنن ! و گفت خانم ها مانع شما آقایون توی مصاحبه هستند و یک جورایی هم راست میگفت! مخالفت اولیه خانم ها بود که آقایون رو شل کرده بود!
خداییش هم اگر میگفت بیاین (که اول گفته بود همه بیان) ، چند نفرتون حاضر به مصاحبه بودید؟ هیچ کدوم!
۱
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , chaka

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۳ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۹۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close