زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام آمادگی برای روز چهارشنه ساعت ۹ صبح

ارسال: #۴۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: اعلام آمادگی برای روز چهارشنه ساعت ۹ صبح
(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)reza19 نوشته شده توسط:  من به شخصه از همه دوستانی که هفته قبل و امروز پیگیری کردند بسیار سپاسگذارم ، مخصوصا دوستانی که زحمت کشیدند و از شهر های دیگه تشریف آوردن، متاسفانه تعدادمون کم بود، مطمئنا اگه بیشتر بودیم راحت تر نتیجه میگرفتیم.
در هر صورت صحبت های شفاهی هیچ نتیجه ای نداره، امروز نامه ای رو دوستان تهیه کردند برای دکتر خدایی که فکر میکنم مفید باشه، پیشنهاد دکتر ربیعی برای تنظیم نامه برای وزیر علوم (دکتر فرجی دانا) هم به نظرم بسیار تاثیر گذار خواهد بود، واینکه هنوز این موضوع در وزارت علوم و سازمان سنجش در حال بررسی هست و هنوز تصمیم دقیقی براش گرفته نشده، باید قبل از یه تصمیم اشتباه هر کاری میتونیم انجام بدیم.

آقا ما کاری نکردیم انجام وظیفه بود
همیشه زحمت ها به گردن شما و دوستان بوده
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  من که خوشحالم شما هم اگه خواستید میتونید خوشحال باشید!
کلا هر دفعه باید بیام از شما و بقیه دوستان تشکر کنم Big Grin ، تشکر بذارم تو امضام بهتره به نظرم Big Grin
اگه جور شد اومدم تهران کله پاچه دعوت من Big Grin Big Grin Big Grin

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۴۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ
بچه ها همگی خسته نباشید.امیدوارم زحماتتون نتیجه بده.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7
ارسال: #۴۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ ق.ظ
منم حرفای صدف تایید میکنم و خودم کلن چون وقتی رسیدم خونه مثل یک جنازه ولو شدم و ... الان تازه فرصت کردم نظرات ببینم.. اره بچه ها کپی دست منه و اون شماره که قرار شنبه زنگ بزنم..

اامااا خیلـــــــــــــــــــــــــی از دست خیلیاتون شاکیم خیلی خوش خیال میان میگین خوب بچه ها تهران هر روز برن پیگیری کنن .. افرین دمتون گرم .. بازم برین هی برین.. بردار من خواهر من مگه ما بیکاریم یا خونمون دم سنجش و وزارت خونس یا پول تاکسی و اتوبوس و... مفت برامون چرا میان از طرف خودتون قرار میذارین و... خیلیتونم نمیاین و اینجا اینهمه حرف میزنین تهش من که یکی از بچه ها گفت که بیام اول میرم اونجا و کلن به ۱۰ نفرم نمیریسیم..!!!!! اقا مگه اینده خودتون تو این قضیه دخیل نیست و یا فک میکنین ما خیلی بیکار تشریف داریم هی باید بریم اونجا خودمونو به در و دیوار بزنیم که چی؟؟!!!! فک کردی ۵ نفر کار حل میشه؟؟!!!
شما شهرستانیم مثل بقیه مگه یکی از بچه ها از مشهد نیومد چرا بقیتون نیومدین یا خیالتون راحته من و چند تای دیگه پیگیر کار هسیتیم حالا هی بیا اینجا مثبت بده و تشکر کن مثلن اتفاقی میوفته؟؟!!!!!

هی میگم بابا وقت تلف این کارهای بیهوده ایمیل زدن و این حرفا نکنید فک کردین من که با هر مصیبتی بوده امروز با معاون خدایی حرف زدم رو در رو به چه نتیجه ای رسیدم که ایمیل تو میخواد برسه که ایا یکی اصلن اینا براش مهم باشه یا نباشه..؟!! بابا از خواب پاشین مثل اینکه مملکت اشتباه گرفتی یادت رفته داری کجا زندگی میکنی؟؟!!!!!!!! اینقدر تو خونت نشین بگو بچه دمتون گرم بیخیال نشین و هی برین این خراب شده اون خراب شده... !!!!!!!!!!!!
منفی بدی مثبت بدی اصلن مهم نیست اینقدر دهنمون این جند وقت اسفالت شده که وقتی بیام اینجا ببینیم خیلی با خیال راحت هی میگیری برو برو بری رو اعصابم فک کردین ما به خاطر اینکه شما تو خونه نشستین و میگی برید پیگیری رفتیم...؟؟!!!
امروز معاون به ما میگه شما که کارت حله به بقیه چیکار داری مگه بقیم به تو مربوطن راست میگه جواد یا بچه های رتبه بالا دیگه الکی وقتتونوو تلف نکنین شما که دیگه شریف حتمیه برای چی وقتتونو تلف میکنین که مثلن کار بقیه هم درست بشه..!!!!!

این دفه دیگه من نیستم اگه عرضه کردین و یه روز درست حسابی قرار گذاشتین امدین و با هم پی گیری کردین میام و به بقیه هم میگم بیان واگرنه اگه باز قرار ما ۴ ۵ نفر از وقت و پول و.. بگذریم که کار ۲۰۰ ۳۰۰ نفر ادم حل بشه من نیستم به بقیه بچه ها هم که از روز اول مثل خودم پیگیر بودم میگم نیان .. اگه نامه دکترم میخواین بیاین ازم بگیرین و خودتون تنهایی پیگیری کنین ببینم به کجا میرسین... الکی بهانه شهرستان بودم نیارین که فک نمیکنم یه روز صبح امدن و شب بگرشتن تو زندگیتون تاثیری داشته باشه..

خانم طیبه که قرار هماهنگ کرده بودی من فک کردم اینهمه ایمیل و قرار و فلان حداقل امروز بعد ۲ هفته خودتونم میاید نه شما خیلی های دیگه و طبق معمول اینجا همه فعالین و دورهمی به هم مثبت و منفی میدین و به عمل که میرسه از ۲ ساعت خوابتون نمیزنین بیاین پی گیر کارتون باشید...
موفق باشید
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mojde# , it866 , reza19 , afa90 , friends , mamadzebal , sahar_rostami2
ارسال: #۵۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  منم حرفای صدف تایید میکنم و خودم کلن چون وقتی رسیدم خونه مثل یک جنازه ولو شدم و ... الان تازه فرصت کردم نظرات ببینم.. اره بچه ها کپی دست منه و اون شماره که قرار شنبه زنگ بزنم..

اامااا خیلـــــــــــــــــــــــــی از دست خیلیاتون شاکیم خیلی خوش خیال میان میگین خوب بچه ها تهران هر روز برن پیگیری کنن .. افرین دمتون گرم .. بازم برین هی برین.. بردار من خواهر من مگه ما بیکاریم یا خونمون دم سنجش و وزارت خونس یا پول تاکسی و اتوبوس و... مفت برامون چرا میان از طرف خودتون قرار میذارین و... خیلیتونم نمیاین و اینجا اینهمه حرف میزنین تهش من که یکی از بچه ها گفت که بیام اول میرم اونجا و کلن به ۱۰ نفرم نمیریسیم..!!!!! اقا مگه اینده خودتون تو این قضیه دخیل نیست و یا فک میکنین ما خیلی بیکار تشریف داریم هی باید بریم اونجا خودمونو به در و دیوار بزنیم که چی؟؟!!!! فک کردی ۵ نفر کار حل میشه؟؟!!!
شما شهرستانیم مثل بقیه مگه یکی از بچه ها از مشهد نیومد چرا بقیتون نیومدین یا خیالتون راحته من و چند تای دیگه پیگیر کار هسیتیم حالا هی بیا اینجا مثبت بده و تشکر کن مثلن اتفاقی میوفته؟؟!!!!!

هی میگم بابا وقت تلف این کارهای بیهوده ایمیل زدن و این حرفا نکنید فک کردین من که با هر مصیبتی بوده امروز با معاون خدایی حرف زدم رو در رو به چه نتیجه ای رسیدم که ایمیل تو میخواد برسه که ایا یکی اصلن اینا براش مهم باشه یا نباشه..؟!! بابا از خواب پاشین مثل اینکه مملکت اشتباه گرفتی یادت رفته داری کجا زندگی میکنی؟؟!!!!!!!! اینقدر تو خونت نشین بگو بچه دمتون گرم بیخیال نشین و هی برین این خراب شده اون خراب شده... !!!!!!!!!!!!
منفی بدی مثبت بدی اصلن مهم نیست اینقدر دهنمون این جند وقت اسفالت شده که وقتی بیام اینجا ببینیم خیلی با خیال راحت هی میگیری برو برو بری رو اعصابم فک کردین ما به خاطر اینکه شما تو خونه نشستین و میگی برید پیگیری رفتیم...؟؟!!!
امروز معاون به ما میگه شما که کارت حله به بقیه چیکار داری مگه بقیم به تو مربوطن راست میگه جواد یا بچه های رتبه بالا دیگه الکی وقتتونوو تلف نکنین شما که دیگه شریف حتمیه برای چی وقتتونو تلف میکنین که مثلن کار بقیه هم درست بشه..!!!!!

این دفه دیگه من نیستم اگه عرضه کردین و یه روز درست حسابی قرار گذاشتین امدین و با هم پی گیری کردین میام و به بقیه هم میگم بیان واگرنه اگه باز قرار ما ۴ ۵ نفر از وقت و پول و.. بگذریم که کار ۲۰۰ ۳۰۰ نفر ادم حل بشه من نیستم به بقیه بچه ها هم که از روز اول مثل خودم پیگیر بودم میگم نیان .. اگه نامه دکترم میخواین بیاین ازم بگیرین و خودتون تنهایی پیگیری کنین ببینم به کجا میرسین... الکی بهانه شهرستان بودم نیارین که فک نمیکنم یه روز صبح امدن و شب بگرشتن تو زندگیتون تاثیری داشته باشه..

خانم طیبه که قرار هماهنگ کرده بودی من فک کردم اینهمه ایمیل و قرار و فلان حداقل امروز بعد ۲ هفته خودتونم میاید نه شما خیلی های دیگه و طبق معمول اینجا همه فعالین و دورهمی به هم مثبت و منفی میدین و به عمل که میرسه از ۲ ساعت خوابتون نمیزنین بیاین پی گیر کارتون باشید...
موفق باشید

چی بگم ، خیلی ناراحت شدم .برگیم توی باد!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherlock holmes
ارسال: #۵۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  منم حرفای صدف تایید میکنم و خودم کلن چون وقتی رسیدم خونه مثل یک جنازه ولو شدم و ... الان تازه فرصت کردم نظرات ببینم.. اره بچه ها کپی دست منه و اون شماره که قرار شنبه زنگ بزنم..

موفق باشید

یا ابالفضل! این این شکلی نبود!!!
البته خوب حق داره، این بنده خدا هم هر سری قراره بریم از خواب و غذاش میزنه، هرجا لازم باشه و بتونه کاری بکنه به هر سختی شده میره. بعد اونوقت بعضیا رو میبینه که به امید بقیه نیومدن که خوب دیگه بقیه هستن، من بیام چیزی حل نمیشه، حرص میخوره.
اگه هر کس واسش مهم بود و میتونس کاری انجام بده، حتما میومد خیلی خیلی وقت پیش جواب گرفته بودیم، اینو جدی میگم. اینجور جاها تا ببینن تعداد کمه، میگن حتما قضیه اونقد جدی و همه گیر نیس که فقط همینا اومدن، واسه همین جدی نمیگیرن مارو.
به هر حال دست اونایی که هر کاری ازشون برمیومد تو این مدت انجام دادن، درد نکنه. ایشالا عوضشو ببینن.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherlock holmes , mamadzebal
ارسال: #۵۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ق.ظ
بچه هایی که رفتن خسته نباشید همگی ... دمتون گرم واقعا .
من یه بار دیگم معذزت میخوام که نتونستم بیام .Confused
خدا شاهده اگه مقدور میشد حتما خودمو میرسوندم ،
بازم مرسی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd , sherlock holmes
ارسال: #۵۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ق.ظ

موفق باشید
دوست عزیز حق داری.ممنون بابت زحمتات
اگه شنبه جواب ندادن.
ی قرار میزاریم. و با ی ساماندهی خوب همه شهرستانیا و تهرانیا رو جمع میکنیم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , sherlock holmes
ارسال: #۵۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  والا من همون روز اول که پیشنهاد داده شد گفته بودم که نمی تونم بیام
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و لینک این تاپیک رو در پیام هم گذاشته بودم؛ متن نامه رو هم اگر توجه کنید گویای این مطلب هست که من خودم حضور نخواهم داشت
هر چند شهرستان بودن رو بهانه می دونید، ولی اگر برام مقدور بود میومدم چون آینده قبولی خودم هم در گرو درست شدن این اشتباهه
این پیام ها هم داستانش این بود که گفتم حالا که خودم نمی تونم برم لااقل خبرو به گوش چند نفر برسونم که اگر کسی شرایط رفتن رو داشت به خاطر بی خبری جا نمونه؛ قصدم این بود که کاری انجام داده باشم، بابت اینکه این کارم باعث ناراحتی شده متاسفم...
به هر حال دستتون درد نکنه که رفتید، امیدوارم عوضشو ببینید

کاری که شما کردید خودش کمک بزرگی بود که اطلاع رسانی شه اقلا کسایی که تهران هستن بتونن بیان. از راه دور تنها کار مفیدی بود که میتونستید انجام بدبد. اگه کسایی که بهشون گفته بودید میومدن، ارزش کارتون بیشتر مشخص میشد، ولی این به این معنی نیس که شما کار مفیدی نکردید. از شما هم خیلی ممنونیم Smile

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , reza777gh , ghaderZ , guest12 , pasbag
ارسال: #۵۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ ب.ظ

اامااا خیلـــــــــــــــــــــــــی از دست خیلیاتون شاکیم خیلی خوش خیال میان میگین خوب بچه ها تهران هر روز برن پیگیری کنن .. افرین دمتون گرم .. بازم برین هی برین.. بردار من خواهر من مگه ما بیکاریم یا خونمون دم سنجش و وزارت خونس یا پول..........
کلا زدی هممون رو پکوندی ها!
اول روی صحبتم با بقیه س.این علی آقای گل رو من میشناسم خدایی کسی نیس که بدونه کاری از دستش برا کسی برمیاد جاخالی بده.من خودم چندین بار زحمتم گردنش بوده.دم کنکور اومد دانشگاه اشکالای سیستم عاملمو حل کرد.کلی جزوه مزوه گرفتم ازش.یبارم از تهران یه کتاب آورد برام.اگه الان اینارو میگه من میدونم کارد به استخون رسیده.
اما الان از طرف خودم و نه همه کسایی که نیومده بودن میگم.خدا شاهده برا من یکی مقدور نبود.به خانوادم گفتم شب با اتوبوس ۱۰ میرم صب اونجام کارارو میکنیمو باز شب برمیگردم...قبول نکردن.میدونم مثل من ها هستن.
اما اینم میدونم یه سری هم به امید بقیه نشستن...
منم که اینجا + میدم و تشکر میکنم یا نامه می نویسم تنها کاریه که از دستم برمیاد...
بچه ها بالاغیرتا هرکی میتونه بره خب...من دانشگاه شهر خودمون بودم،میلیون بار این رفیقای تهرانی بهم اس دادن علیزاده برو آموزش فلان واحد منو ردیف کن.بخدا به جایی برنخورده.بذارین به حساب امواتتون...ثواب داره بخدا...هم جای من که نمیتونم برید هم کمک کسایی که اومدن...
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadafak7 , it866 , reza777gh , sherlock holmes , ghaderZ , Golden68 , ka arman , guest12 , tayebe68
ارسال: #۵۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  منم حرفای صدف تایید میکنم و خودم کلن چون وقتی رسیدم خونه مثل یک جنازه ولو شدم و ... الان تازه فرصت کردم نظرات ببینم.. اره بچه ها کپی دست منه و اون شماره که قرار شنبه زنگ بزنم..

اامااا خیلـــــــــــــــــــــــــی از دست خیلیاتون شاکیم خیلی خوش خیال میان میگین خوب بچه ها تهران هر روز برن پیگیری کنن .. افرین دمتون گرم .. بازم برین هی برین.. بردار من خواهر من مگه ما بیکاریم یا خونمون دم سنجش و وزارت خونس یا پول..........
کلا زدی هممون رو پکوندی ها!
اول روی صحبتم با بقیه س.این علی آقای گل رو من میشناسم خدایی کسی نیس که بدونه کاری از دستش برا کسی برمیاد جاخالی بده.من خودم چندین بار زحمتم گردنش بوده.دم کنکور اومد دانشگاه اشکالای سیستم عاملمو حل کرد.کلی جزوه مزوه گرفتم ازش.یبارم از تهران یه کتاب آورد برام.اگه الان اینارو میگه من میدونم کارد به استخون رسیده.
اما الان از طرف خودم و نه همه کسایی که نیومده بودن میگم.خدا شاهده برا من یکی مقدور نبود.به خانوادم گفتم شب با اتوبوس ۱۰ میرم صب اونجام کارارو میکنیمو باز شب برمیگردم...قبول نکردن.میدونم مثل من ها هستن.
اما اینم میدونم یه سری هم به امید بقیه نشستن...
منم که اینجا + میدم و تشکر میکنم یا نامه می نویسم تنها کاریه که از دستم برمیاد...
بچه ها بالاغیرتا هرکی میتونه بره خب...من دانشگاه شهر خودمون بودم،میلیون بار این رفیقای تهرانی بهم اس دادن علیزاده برو آموزش فلان واحد منو ردیف کن.بخدا به جایی برنخورده.بذارین به حساب امواتتون...ثواب داره بخدا...هم جای من که نمیتونم برید هم کمک کسایی که اومدن...

تو هم اینجاا هستی..!! Smile) قرار نیست سال پاینیتو لو بدیااا!! :دی
بچه ها خواهش میکنم حرفای من برای این نبود که قضیه بخواد شخصی بشه و هر کس دلیل بیاره.. اصلن من در حدی نیستم که از کسی دلیل بخوام.. اگه این حرفارو زدم واقعا دیگه از سر خستگی بود که این چند وقت ما هی رفتیم و هر بار کمتر از دفه قبل البته به شخصه هم از اول میدونستم که افراد کمی میان .. اما دیگه کار به جایی رسیده که با ۵ نفر درست بشو نیست اون روزای اول همین که ما ۴ یا ۵ نفر دنبال کار باشن کافی بود و ما هم رفتیم و پی کار گرفتیم اما الان دیگه کاری از دست ۴ یا ۵ نفر بر نمیاد..
مخصوصن حرفای من خیلی با خانم هاااااا نیست چون میدونم سخت براشون از شهرستان پاشن بیان اما دیگه اقایون !!!!
حرفای دیشبم شاید یه تلنگر باشه که بعضی فک نکن که خوب بقیه کار ما رو انجام میدن و ما با خیال راحت به کار خودمون برسیم.. یکی دوتا کامنت هم بود که نوشته بود خوب بچه ها هر روز برین سنجش .. بچه افرین برین برین.. یعنی رفت تو مخم انگار که ما کلن بیکاریم و واستادیم اینا بگن ما بریم.. !!!
به قول نگهبان سنجش کار با خنده و این چیزا حل نمیشه یکی باید بالاخره یکم جدی حرف بزنه منم فک کردم وقتش شده یه حرفایی بزنیم..

خانم طیبه من از اینکه شما گفته بودین نمیاین اطلاع نداشتم و عذرخواهی میکنم . من خیلی وقت اینکه اینجا مثل خیلی از دوستان وقت بگذرونم ندارم بعضی وقتا میام ببینم چه خبره.. اون روزم اگه صدف نگفته بود که قرار ساعت ۹ جلو سنجش جمع بشیم من نمیفهمیدم .
همیشه خشک و تر با هم میسوزن حرفای منم شاید به خیلیا بربخوره بخوان توضیح بدن که چرا نیومدن اما اصلن دلیل حرفای من این نبود و بالاخره بعضیا واقعا مشکل دارن و نمیتونن بیان اما شما بذارین به این حساب که این حرفام مخاطبش اونایی هستن که میتونن بیان اما..
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd , sadafak7 , zahra2012 , guest12 , tayebe68
ارسال: #۵۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  اامااا خیلـــــــــــــــــــــــــی از دست خیلیاتون شاکیم خیلی خوش خیال میان میگین خوب بچه ها تهران هر روز برن پیگیری کنن .. افرین دمتون گرم .. بازم برین هی برین.. بردار من خواهر من مگه ما بیکاریم یا خونمون دم سنجش و وزارت خونس یا پول تاکسی و اتوبوس و... مفت برامون چرا میان از طرف خودتون قرار میذارین و... خیلیتونم نمیاین و اینجا اینهمه حرف میزنین تهش من که یکی از بچه ها گفت که بیام اول میرم اونجا و کلن به ۱۰ نفرم نمیریسیم..!!!!! اقا مگه اینده خودتون تو این قضیه دخیل نیست و یا فک میکنین ما خیلی بیکار تشریف داریم هی باید بریم اونجا خودمونو به در و دیوار بزنیم که چی؟؟!!!! فک کردی ۵ نفر کار حل میشه؟؟!!!
سلام
خدا قوتت بده علی آقا جان- من با اینکه تا حالا ندیدمت ولی اینو فهمیدم که کسی نیستی که بیخودی ناراحت بشی و بخوای کارو به هم بزنی....مشخصه که خیلی دلت پره از دست خیلی ها!
ولی ای کاش توی حرفات یه فرقی بین کسایی که فقط میگن ایشالا ماشالا - دمت گرم - برو برو! با اون کسایی که تا حد توانشون زحمت کشیدن قائل میشدی.
من شخصا توی این دو روز فقط یه پست گذاشتم و توی اون نوشتم که "چون برام مقدور نیست بیام پس اینجا حرفی نمیزنم و جو بیخودی نمیدم" ...منم میدونم بیرون گود ایستادن و لنگش کن گفتن ! کار خیلی خیلی اعصاب خوردکنی هست.!
برای همین حتی نتونستم به آیدی کسایی که میدونستم رشته آیتی هستن دعوت نامه بدم ..آدرس هارو دادم به خانم طیبه!
من اون نامه رو توی روزهایی آماده کردم که هیچکس در حال انجام کار دیگه ای نبود(حداقل توی مانشت کسی چیزی نمیگفت)
حداقل فایدش اینه که الان مشخصات ۲۴ نفر رتبه دو رقمی رو داریم که میتونیم اگه هم حتی نتونستن بیان- حداقل امضای اونها رو با فکس یا با پست داشته باشیم!
احتمالا شما نمیدونی که یه بار تهران اومدن و برگشتن من هم ۶۰ هزار تومنی پول میخواد و حرکت ساعت۴ عصر روز قبل یعنی یه ذره وقت بیشتر برای هماهنگی نیاز دارم-یعنی یک روز- (منظورمو اشتباه نگیرید! از کسی طلبکار نیستم! فقط میخوام بگم که من چرا بیشتر تلاشم روی کاری مثل نامه و اینترنت بوده!)
ولی خود منم اگه از سه چار روز زودتر مطلع میشدم شاید یه راهی پیدا میکردم که آسونتر به تهران برسم یا در آینده بتونم بیام.

شما کاملا حق داری ولی ایکاش ناراحتی خودت رو سر شخصی مثل خانم طیبه که این همه زحمت کشید تا همین چند نفر هم جمع بشن و با این که گفته بود نمیتونه بیاد خالی نمیکردی
بازم از لطف شما و دیگر دوستان ممنونم Smile

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd , sherlock holmes , it866 , tayebe68
ارسال: #۵۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  تو هم اینجاا هستی..!! Smile) قرار نیست سال پاینیتو لو بدیااا!! :دی
برو خداتو شکر کن هویت واقعیتو آشکار کردم وگرنه داشتی فوش میخوردیا!!
من خواستم از عوض کسی رو بفرستم اما مسعود که سربازه!ممد که یه چیزایی تعریف کرد کم مونده بود بگم باشه به علی میگم بیاد کمکت!!از دوستای دبیرستانمم به هرکی گفتم گف امتحان داره و اگه میتونس میومد.
خلاصه جای بحث اینا نیس الان...از قدیم گفتن کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من...بچه ها باید همت کنن.همین.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherlock holmes , it866 , reza777gh
ارسال: #۵۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  دمت گرم
کلن عذاب وجدان گرفتم این عبارت رو گفتم ... Sad
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , sherlock holmes
ارسال: #۶۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط sherlock holmes.)
من بازم جدا از اون حرفا بازم از طیبه خانم که مورد خطابم قرار گرفتن عذر خواهی مکنم و واقعا قصد جسارت نداشتم..!! همه میدونن که برای خانم ها چقدر سخته بخوان پاشن از شهری همینطوری بیان تهران و.. نه من هیچ کس از خانم های شهرستانی انتظاری نداره و به خاطر اون درخواست من گفتم و البته خوب من اصلن از اینکه از اولم خودشون توضیحاتی دادن اطلاع نداشتم..!! بازم ببخشید ..

من سعی کردم کلیت حرفام حرفای جمع باشه البته کلیتش...

(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  تو هم اینجاا هستی..!! Smile) قرار نیست سال پاینیتو لو بدیااا!! :دی
برو خداتو شکر کن هویت واقعیتو آشکار کردم وگرنه داشتی فوش میخوردیا!!
من خواستم از عوض کسی رو بفرستم اما مسعود که سربازه!ممد که یه چیزایی تعریف کرد کم مونده بود بگم باشه به علی میگم بیاد کمکت!!از دوستای دبیرستانمم به هرکی گفتم گف امتحان داره و اگه میتونس میومد.
خلاصه جای بحث اینا نیس الان...از قدیم گفتن کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من...بچه ها باید همت کنن.همین.

عذرا جان من که گفتم هر چی بگن دیگه اهمیتی نداره هر کس از ضن خود شد یار من..جالبه تو که منو میشناسی چرا این حرف میزنی مگه اون ۴ سالی که من چون حرفامو رک میزدم و فوش میخوردم چی شد که حالا چی بشه.. بالاخره یکی فوش بخوره اما کار به راه درستش بره بهتره تا اینکه هی بخوایم دورهمی بشینیم و منتظر باشیم که کار خودش درست میشه اصلن از اینکارا نکن عزیز من اون کامنت برداری من راضیترم و اشالله این کارم میکنی.. Smile بچه هارم تو دردسر ننداز باااو اونا خودشون کلی گرفتاری دارن من از طرف تو و هم دانشگاهیا اینجا هستم خیالت راحت:دی (یکی از همکلاسیای ارومیه ای شب پیام داده که علی صبح میرن سنجش برییااا..نه اینکه منم زورم بهش نمیرسه دیگه اطاعت کردمSmile) )
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , ghaderZ , sarah_azd , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۷۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۰۲ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۸,۷۹۰ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۲۴ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۳۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close