زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی دانشگاه صنعتی ارومیه

ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
Lightbulb معرفی دانشگاه صنعتی ارومیه
سلام؛
چندی پیش تاپیکی رو دیدم در رابطه با برخی دانشگاه ها از جمله یویوتی! یا همون صنعتی ارومیه خودمون.
بله من دوره ی کارشناسیمو توی اون دانشگاه گذروندم. توی این تاپیک قصد خراب کردن و یا توهین رو ندارم،
اما فقط یک سری واقعیت ها در مورد این دانشگاه بهتره گفته بشه. البته به غیر از بنده؛
باز هم اینجا از دوستان دیگر هم دانشگاهی سابق نیز هستند که میتونند بیشتر توضیح بدهند.
در رابطه با سطح علمی و این دست مسائل، بنده فقط در مورد گروه آی‌تی و کامپیوتر حرف میزنم، کاری با بقیه ندارم.
گروه آی‌تی و کامپیوتر این دانشگاه به لحاظ سطح علمی و کار علمی، در سطح فوق العاده پایینی قرار داره. چند سال پیش لااقل با اساتیدی با تجربه تر (هرچند بعضیاشون تدریس درست شاید بلد نبودند) اداره میشد و گروه نظم بیشتری داشت، اما متاسفانه چندسالی هست که بجای پیشرفت داره پسرفت میکنه!!!
کاری ندارم تقصیر چه کسی یا چه کسانی هست، اما چیزی که شاید خیلیا باور داشته باشند،
اینه که پس از تغییر مدیریت گروه، وضعیت روز به روز در این گروه آشفته تر شده و حالا حتی کارشون بجایی رسیده که عوض اینکه از اساتید با سطح علمی بالاتر و نیز با تجربه تر استفاده کنند؛ از دانشجویان ارشد که نمیدونم حتی ارشدشونم توی اون دانشگاه تموم شده یا هنوز در حین تحصیل هستند؛ به عنوان استاد اسفاده میکنند!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط master of net.)
ارشدش چی؟دکتر سلوک و اینا رو که تعریف میکنند..........ببینید کلا آیتی شمالغرب کشور واقعا ضعیفه و این یه حقیقته

ببین دیگه وضع بقیه چیه که تو مقایسه میگفتن باز اونجا تو ارشد دو تا استاد داره....حالا نمیدونم استاد اونجاس یا از ارومیه میارن
۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ، توسط roger670.)

ایشونو من سر کلاسش نبودم، اما سطح علمیشون خوبه و خب تدریسشونم فک کنم خوب باشه.
من از دانشگاهای دیگه، واقعیتش اطلاع زیادی ندارم؛ اما واقعا سطح علمی این دانشگاه توی گروه آی‌تی و کامپیوتر رو به سقوطه!!!
۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ
دانشگاه صنعتی ارومیه (معروف به کانکس آباد!!!)
(تمام توضیحات زیر کاملا صادقانه و بی غرض هستند)
وسعتش از دبیرستانی که توش بودم کوچکتره!
کلا یه ساختمون نسبتا کوچک دو طبقه داره که هم کلاسهای درس و هم اتاق اساتید اونجاست!
مفهومی به نام دانشکده نداریم!!! کلا همون یه دونه ساختمونه!
به دلیل کمبود کلاس و اصرار دانشگاه بر پذیرش هرچه بیشتر دانشجو در مقاطع مختلف، تعدادی کانکس در حیاط دانشگاه قرار داده شده و بقیه کلاسها تو این کانکس ها هستن!
سلف، بوفه، دفتر ریاست دانشگاه و بسیاری دیگر!!! همگی داخل کانکس ها هستن!
متاسفانه اصلا جو دانشجویی خوبی نداره، همه تقریبا همون بچه مدرسه ای باقی موندن (چون واقعا جو دانشگاه صنعتی ارومیه حالتی نداره که باعث رشد بشه)
اساتید: تقریبا ۸۰% اساتید یا فوق لیسانس هستن یا دانشجوی کارشناسی ارشد. ۲۰% باقی مونده یا دکتری هستن یا دانشجوی دکتری. از لحاظ سطح علمی و نحوه تدریس هم در حد همین دانشگاهه. نه بالاتر و نه پایین تر (در کل نباید از اساتید انتظاری داشته باشی!)
سرویس ایاب ذهابش نسبتا خوبه
خوابگاه ها متوسط هستن. بعضی از خوابگاه هاش خیلی خیلی داغونه. ضمنا اسم این دانشگاه دولتی هست ولی برای همه چیز پول میگیره از دانشجوها!!! مثلا اسمش دولتیه ولی هزینه خوابگاهی که میگیره دقیقا هزینه یه خوابگاه خودگردان هست! روزانه و شبانه هم براش فرقی نداره!
امکانات فنی و آزمایشگاهی = ۰
سرعت اینترنت: از همون دایال آپ استفاده کنین سنگین تره!!! توضیح بیشتری نمیدم!
مکان: پشت کوه!!! (بدون شوخی میگم خدمتتون! دقیقا پشت یه کوهی در حومه شهر میشه دانشگاه ما!)
غذا: بنظر من که بد نیست ولی بعضی ها خیلی غر میزنن ولی من که شکایتی از غذاش ندارم

درکل تحصیل در این دانشگاه رو خیلی بهتون توصیه نمی کنم مگر اینکه مجبور باشین به هر قیمتی شده یه تیکه کاغذی که اسمش مدرک باشه رو بگیرین!!!
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: roger670 , mehdi.m2 , tayebe68
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ
RE: معرفی دانشگاه صنعتی ارومیه
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  مکان: پشت کوه!!! (بدون شوخی میگم خدمتتون! دقیقا پشت یه کوهی در حومه شهر میشه دانشگاه ما!)
باز صنعتی مکانش خوبه
خود دانشگاه ارومیه که تو بیابون هستش سرویس ایاب ذهابم امسال بهتره شده
ولی در کل سعی کنید دانشگاه‌های ارومیه رو فقط در صورتی بزنید که اصلا راه دیگه ای ندارید و به بنبست خوردید.
وقتی هم قبول شدید اینو در نظر داشته باشید در اکثر ضمینه‌ها از جمله سطح علمی به یکی از بدترین دانشگاه‌های کشور اومدید.
۰
۰
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
ممنون از همگی!! اما ای کاش این پست رو زودتر میذاشتید! حداقل من که شاید صنعتی ارومیه رو خط میزدم با این اوصاف!! یا میزاشتمش اون تهه ته ...
واسه انتخاب رشته هم صد جا سوال کردم کی میدونه صنعتی ارومیه چطوریاست هیشکی جواب نداد! در کل ممنون ... Huh
۱
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ)Zahra.70 نوشته شده توسط:  ممنون از همگی!! اما ای کاش این پست رو زودتر میذاشتید! حداقل من که شاید صنعتی ارومیه رو خط میزدم با این اوصاف!! یا میزاشتمش اون تهه ته ...
واسه انتخاب رشته هم صد جا سوال کردم کی میدونه صنعتی ارومیه چطوریاست هیشکی جواب نداد! در کل ممنون ... Huh
والا من تو کل دوره انتخاب رشته اینجا پلاس بودم.قسمت نشده ببینمتون
درمورد توضیحات بالا یک جاش به نظرم بی انصافی بود!!درسته دانشگاه پشت کوهه اما خیلی مسیرش دور نیست(با اتوبوش شهری میشه رفت و آمد کرد) و عجیب هم باصفاس!
درکل تنها حسنش همینه که بعد کلاس میشه رفت بند و چای و قلیون زد!!!!!!!!!!!!(البته من اهل قلیون نیستم و بستنی می خوردم!)
ضمن اینکه roger670 گفته پیشرفتی نداشته
درسته جایگاه الآنش زیاد جالب نیس اما با روز اولش که کمتر کسی دیده مقایسه کنی از هرجهت شیب رشدش خفن محسوب میشه(باشد که همینجوری ادامه یابد)
به شخصه تو انتخاب رشته زدم اونجارو اما اگه قبول شم اونروز روز مرگمه....عمرا برگردم اونجا......
۱
۳
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ
سلام: پیشنهاد میکنم به لینک زیر یه نگاهی بیندازید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط roger670.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  ضمن اینکه roger670 گفته پیشرفتی نداشته
درسته جایگاه الآنش زیاد جالب نیس اما با روز اولش که کمتر کسی دیده مقایسه کنی از هرجهت شیب رشدش خفن محسوب میشه(باشد که همینجوری ادامه یابد)
منظور بنده چیزی که شما گفتین نیست!
اولا" که بنده در رابطه با گروه آی‌تی و کامپیوتر عرض کردم(چون بقیه گروه ها رو خبر ندارم)،
دوما" اینکه گفتم پس از تغییر مدیریت گروه رو به پسرفته!!!
و بی ربط هم عرض نکردم، چرا که برای مثال اگر بخوام بگم، همین مورد استفاده از کسانی که نمیدونم هنوز ارشدشون تموم شده یا نه؛
یا اینکه هنوز دانشجوی ارشد همون دانشگاه هستند، به عنوان استاد؛ پیشرفت محسوب نمیشه!
و صد البته سطح علمی گروه نیز فوق العاده پایین هست.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ
من سال ۸۸ کارشناسی دانشگاه صنعتی ارومیه قبول شدم و همزمان هم دانشگاه آزاد تهران شمال قبول شده بودم! تصمیم گرفتم که یک ترم برم ارومیه شرایطم رو ببینم بعد تصمیم بگیرم کجا ادامه بدم.
راستش ترم ۱ کامپیوتر همونطور که میدونید درس مهمش مبانی برنامه نویسی هست,اون موقع مهندس نصراللهی تو صنعتی ارومیه استاد این درس بود و واقعا فوق العاده این درس رو به ما فهموند! پروژه های فوق العاده سخت(نسبت به ترم ۱) و تمرینهای پیاپی که واقعا باعث شد به شخصه یادگیری همه زبانهای برنامه نویسی برام آسون بشه.
ولی خوب استاد برنامه نویسی it ضعیف بود که بهتره اسم نبرم.
و در کنار اینها باید بگم استاد درس ریاضی اون زمان یک انسان فوق العاده مشکل دار و عقده ای بود!
و در نهایت با شناختی که از اساتید آزاد تهران شمال مثل دکتر قلی زاده و دکتر جبه داری و دکتر باقری و ... که جزو اساتید خیلی خوب کامپیوتر بودن بدست آوردم باعث شد من بعد از پایان ترم اول تصمیم بگیرم از صنعتی ارومیه انصراف بدم و ادامه درسم رو تهران باشم.
دانشگاه صنعتی در بهترین نقطه شهر ارومیه هست و واقعا از لحاظ طبیعت و آب و هوا خیلی خوب هست.از کنار دانشگاه یه دریاچه مانند رد میشه, مرغ دریایی میشینه پشت پنجره کلاس و... کلا خوبه Big Grin
در مورد سرعت اینترنت خوابگاه و دانشگاه حق با دوستمون هست, اون زمان که سرعت افتضاح بود.
غذای سلف دانشگاه خوب بود ولی غذای خوابگاه زیاد جالب نبود.
در کل اگر محل زندگیتون به ارومیه دور نیست و دانشگاه خیلی خوبی قبول نمیشید صنعتی ارومیه انتخاب خوبیه.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sarah_azd
ارسال: #۱۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط sarah_azd.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ)roger670 نوشته شده توسط:  منظور بنده چیزی که شما گفتین نیست!
اولا" که بنده در رابطه با گروه آی‌تی و کامپیوتر عرض کردم(چون بقیه گروه ها رو خبر ندارم)،
داداشِ من ،من تو دوره مدیر گروهی استاد نصرالهی،مهندس طهمورث و دکتر سلوک اونجا بودم.دیگه به من نشناسون اون دانشگاهو
من موقعی رفتم اونجا که کلاساش به ترتیب a، b، C نقشه کشی و مولتی مدیا بود
جز این ۵تا حتی کانکسم نبود.سلف تو زیر پله ها بود که مطمئنم تو خود پله هارم ندیدی چون همه رو کوبوندن و شد ساختمون جدید.
کلا ورودی ما همه درسارو با همون مهندس نصرالهی و مهندس طهمورث ورداشتیم.از برنامه نویسی بگیر تا طراحی و ساختمان و پایگاه و زبان تخصصی و شیوه ارایه مطلبو....بازم بگم؟!
همه حرف من اینه که الان اقلا چندتا استاد آوردن.یه حق انتخاب هست.اگه بیفتی مجبور نمیشی مث بچه های ورودی ما صب کنی تا سال بعد با ورودیا برداری درسو.
گفتم که عمرا برگردم اونجا اما شیب پیشرفتش خفنه!بازم میگم!حالا منفی هم میدی خیالی نیس!من برا کسی مینویسم که واقعا مهمه براش!میگم یهو تو تله نیفته!

(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ)roger670 نوشته شده توسط:  یا اینکه هنوز دانشجوی ارشد همون دانشگاه هستند، به عنوان استاد؛ پیشرفت محسوب نمیشه!
مطمینم منظورتون رو میدونم کیه.بخدا باز ایشون خیلی مسلط تر هستن تا اون استاد برنامه نویسی it که دوستمون اسمش رو نیاوردن.من با همون استاد درس گرافیک و گسسته پاس کردم که تو کلاس گرافیکش بچه ها عکس هیلاری داف میاوردن سرکلاس فتوشاپ کار میکردن!!اقلا اون دانشجوی ارشد تو کارش جدیه!جفت اینا برا دانشجو استاد نمیشن اما بازم معتقدم پیشرفته!هیشکی تو اون دانشگاه بدبخت تر از ما نبوده!!
۲
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ ب.ظ
خوب تودانشگاه ما (تبریز)هم وضع اینجوری بود.استاد تکراری بصورت یک تایم درمیانو استاد فوقو.....اینا.اما خوب دیگه هیش کی تو انتخاب بین صنعتی و تهران دو به شک نیس که بگیم صنعتی زد ضرر کرد...بین سایر دانشگاههای هم رده تو اون رنج رتبه که میشه صنعتی رو آورد هم همشون تو یه مایه ها هستن........یعنی این بحث مشکل خاصی رو حل نمیکنه که بگیم فلانی چرا اونجارو انتخاب کردی....مگه یکی بگه پشت کنکور بمونم نرم صنعتی که اونم به نظر من اصلا به صرفه نیس.بالاخره اونجام دو تا استاد داره و یه مدرک مثه هزارتا دانشگاهه دیگه مملکت میده و تازه جای خوبه شهره و گیرم جاش گوچیک باشه.همش یه سال قراره بری دانشگاه...ترم سه به بعد هم ماهی یه بار.....با این ظرفیت کمه آیتی و افزایش شرکت کننده هرجا رو آورد دیگه باید چسبید.مگر در موارد خاص( علاقه و عشق تهرانو یا تهران یا میمیرمو و این قبیل اوصاف)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roger670 , Zahra.70
ارسال: #۱۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط roger670.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  مطمینم منظورتون رو میدونم کیه

نه اتفاقا" فک نکنم بدونین، چون بنده منظورم سر یک نفر خاص نبود و نیست!
در ضمن از گفته هاتونم این برداشتو دارم که شاید خیلی وقته از وضعیت یویوتی اطلاعی ندارین.
منظورتون دقیقا از این پیشرفتی که میگین رو میشه توضیح بدین تا امثال منم متوجه بشیم؟!
من که افزایش تعداد استاد رو پیشرفت خاصی نمیدونم، بلکه ممکنه باعث پسرفت هم بشه!
فقط لطفا در مورد گروه خودمون حرف بزنین.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)roger670 نوشته شده توسط:  فقط لطفا در مورد گروه خودمون حرف بزنین.
والا منم گروه خودمون رو میگم.تو ۹ ترمی که من اونجا بودم هر سال که ورودی میومد با خودمون مقایسه می کردیم میدیدم وضع اونا بهتره.ورودی ما تعدادمونم کم بود.برا تشکیل کلاس با ۵ نفر کلی مصیبت کشیدم خودم.اگه میگین وضع بدتر شده حتما یه چیزایی میدونین دیگه...من هنوزم با بچه های ورودی ۸۷و۸۸ و ۸۹ در ارتباطم.از جدیدا هم فقط یک نفر میشناسم که ورودی ۹۲ هست. آی تی.کلا منابعی که اونا درسارو از روشون می خونن بهتره.برا ما مهندس رشیدی تو اولین ترم تدریسش گسسته رو از روی کتاب قلی زاده گف.مبحث بازگشتی رو هم یه جلسه آخر ترم که بیشتر بچه هام نرفته بودن درس داد.برنامه نویسی رو استادمون اولین جلسه با C# شروع کرد.کلا الگوریتمو و فلوچارت اسمشم نیومد تو کلاسمون.همه گنگ بودیم!سالای اول دانشگاه بودو هیچ قانون درستو حسابی نبود حتی.یه سری از بچه هامون که ترم یک برنامه نویسی رو افتادن مجبور شدن بمونن تا سال بعد با ورودی ها بردارن و کلی به ضررشون شد.اما ترمارو که جلو میرفتیم یه تنوع استادی داشتیم.استاد با مدرک دکتری داشتیم.هرچند شبکه ۲ رو با یه دانشجوی ارشد پاس کردیم که دلم هنوزم پره ازش.منظورم از تنوع استاد این نیس که تو یه درس چندتا استاد ارائه بدن.همین که تو طول یه ترم دو سه تا استاد داشتیم ذوق مرگ میشدیم!طراحی الگوریتم رو استادمون زیر ۱۰ جلسه تشکیل داد برامون.معماری رو با ۳ تا استاد و از رو دوتا منبع خوندیم که آخرشم به مبحث پایپ لاین نرسیدیم. نرم رو بااستادی خوندیم که کلا فازش مشخص نبود!در توصیفش همین بس که لپتاپش منبع ویروس بود همیشه!گرافیک که کلا کلاسمون شبیه برنامه پاپاراتزی و سلبریتی نیوز بود!ترمای آخر باز این دکتر سلوک و دکتر احمدی رو داشتیم که سطح علمیشون خوب بود.دکتر بودن.فاصله سنیمون بیشتر از ۵ سال بود!
شما بخوای این دانشگاهو با جاهای دیگه مقایسه کنی فقط یه جمله میگم که اینجا سرویس داخلی نداریم!!!اما درحد خودش رو به رشده!هم از نظر مساحت هم سطح علمی.تازه داره را میفته دانشگاه.تا جایی که من دیدم.بعدش چی شده رو شما عالمی...
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط roger670.)
مشکلاتی از سال های قبل رو که گفتین، یه تعدادیش مثل کم بودن تعداد دانشجو برای تشکیل کلاس و ...، خب اون موقع چون اوایل
تاسیس دانشگاه بوده، کاملا" طبیعیه و مسلما" الان با گذشت تقریبا ۸ سال از تاسیس دانشگاه، چنین مشکلاتی معنایی نداره و
نمیشه نبودن این مشکلات رو پیشرفت دونست!
الان هم اگر که کلاس ها راحت تشکیل میشه یا اینکه منابع بهترن، امتیاز مثبت خاصی محسوب نمیشه، وظیفه‌ی دانشگاه و استاد
اینه که برا دانشجوهاش چنین چیزای کاملا" ابتدایی رو فراهم کنه.
اما سطح علمی خاصی توی اون دانشگاه و توی گروه آی‌تی و کامپیوتر، از دید بنده، وجود نداره.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۸۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۳۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۳۰ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۹۲۱ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۱,۵۱۷ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۳۲ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۸۷ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۴,۰۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۰۴۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close