زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور۹۳- آری یا خیر؟

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ
با سلام به دوستای گلم
به اونهایی که در آزمون ارشد ۹۳ قبول شدن تبریک میگم. و از اونهایی که رتبه خوبی نیارودن یه سوال دارم.
آیا قصد شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور۹۳ را دارید؟(با توجه به اینکه ثبت نامش از ۱۳ خرداد شروع میشه)

خبر:
براساس آنچه که سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کرده است کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور در نوبت چهاردهم سال ۱۳۹۳ می توانند از روز سه شنبه ۱۳ خرداد تا پایان روز جمعه ۲۱ خرداد ۹۳ نسبت به ثبت نام و ارائه مدارک خود اقدام کنند.
ثبت نام علاقمندان به شرکت در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور همانند سال گذشته کاملا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد.
کلیه منابع و کد رشته محل ها در دفترچه منتشر خواهد شد
هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت چهاردهم ۵۷۵۰۰ تومان (پنجاه و هفت هزار و پانصد تومان ) است که باید به صورت اینترنتی پرداخت شود.
زمان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد روز جمعه ۱۴ شهریور ۹۳ تعیین شده است
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ ب.ظ
من پارسال امتحان دادم
حیف از وقتی که پاش گذاشتم!!! یه امتحان بسیار سخت و مزخرف و غیرکارشناسی که معلوم نبود سوالا رو از کجا اورده طراح!
به نظر من ارزش وقت گذاشتن نداره(نظر شخصی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid11877 , ali01
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ)teraktor2003 نوشته شده توسط:  من پارسال امتحان دادم
حیف از وقتی که پاش گذاشتم!!! یه امتحان بسیار سخت و مزخرف و غیرکارشناسی که معلوم نبود سوالا رو از کجا اورده طراح!
به نظر من ارزش وقت گذاشتن نداره(نظر شخصی)
منم پارسال وقت گذاشتم ولی قبول شدم، تهران- شمیرانات، فقط کافیه بدونی چی باید بخونی. شما حتماً منابع خوب و تست در اختیار نداشتی؟!!!!!؟!!!
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
RE: فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور۹۳- آری یا خیر؟
مدرکش بدرد نمیخوره و اعتبار برای استخدامی نداره برای کارمندها خوبه فراگیر
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ)molai نوشته شده توسط:  مدرکش بدرد نمیخوره و اعتبار برای استخدامی نداره برای کارمندها خوبه فراگیر
آفرین. شما که آب پاکی را ریختی روی دست ما !!!!!!!!!!!!!
از قضا مدرکش خیلی هم به درد می خوره.
دوست خودم با فوق لیسانسی که از طریق فراگیر پیام نور گرفته الان داره در دانشگاه علمی کاربردی تدریس می کنه. البته که دانشگاه دولتی قبول شدن عالیه. اما بعد از دانشگاه دولتی، پیام نور از بقیه معتبر تره.
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ
به شدت با محبوبه خانم موافقم
منم پیام نوری بودم ولی اگر صدسال پشت کنکور ارشد بمونم دیگه پیام نور نمیرم
فقط عمرتون وتلف می کنید همین
اگرفقط میخواین مدرک ارشد داشته باشید برید البته باید اعصاب فولادی هم داشته باشین
ولی اگر میخواین چیزی یاد بگیرین دورش و یک خط قرمز پررنگ بکشین

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid11877 , ali01
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط z-d.)
یعنی یک نفر هم پیدا نمیشه که با من هم نظر باشه؟Angry
اگه چنین فردی هست که بیاد جلو و یه چیزی بگه، اگر هم نیست که آقا من دیگه انصراف میدم از ادامه بحث، منو تیر بارون نکنید!!!!!!Tongue
فقط همین جا میگم که اگر شخصی در مورد فراگیر ارشد پیام نور نرم افزار اطلاعاتی خواست و دوست داشت بدونه چی و چجوری باید بخونه تا قبول بشه، من در خدمتم بهم پی ام بده.
به نظر من کسی که می خواد ادامه تحصیل بده و ایشالا بره تا دکتری، فراگیر واسش خیلی هم خوبه. منابعش منابعِ دکتری هست.
پایگاه داده پیشرفته سی جی دیت، سیستم عامل پیشرفته تننباوم، مهندسی نرم افزار پیشرفته لِنباس. که البته من یک پکیجش را گرفتم که همه اینها داخلش بود. انتشارات اورنگ، مولفها به ترتیب: مژدهی، علایی، محمدی / علایی، ترکمانی، کیانی، معتمدی / علایی، معراجی، زمانی نژاد

الانم شوهرم داره از همین منابع استفاده می کنه و می خونه واسه دکترا -
بعدشم، پیام نوری بودن، یعنی مردِ روزهای سخت بودن، از این سختی نترسید.Big Grin
موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka , ladymj
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ)z-d نوشته شده توسط:  [quote='molai' pid='278259' dateline='1401285214']
مدرکش بدرد نمیخوره و اعتبار برای استخدامی نداره برای کارمندها خوبه فراگیر
آفرین. شما که آب پاکی را ریختی روی دست ما !!!!!!!!!!!!!
از قضا مدرکش خیلی هم به درد می خوره.
دوست خودم با فوق لیسانسی که از طریق فراگیر پیام نور گرفته الان داره در دانشگاه علمی کاربردی تدریس می کنه. البته که دانشگاه دولتی قبول شدن عالیه. اما بعد از دانشگاه دولتی، پیام نور از بقیه معتبر تره.
[/quo

مدرک پیام نور معتبر است ولی فراگیرش نیست یکی از دوستام فراگیر مدرکشو گرفت واسه استخدامی دولتی با مشکل روبرو شد گفتن مدرک فراگیرو رو قبول نداریم
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ ب.ظ
البته دوستان کمی کم لطفی می کنند. کسی را می شناسم که فارغ التحصیل فوق لیسانس پیام نور است و بسیار آدم باسوادی است. البته سختی هایی که این فرد کشیده خیلی بیشتر از هم رتبه های خودشه ولی به هر حال شدنیه و همه جا همه جور آدم پیدا می شه.

خیلی موافق نیستم که فلان دانشگاه و مدرک فلان است و بهمان است. به نظر من هر کسی خودش تعیین می کنه که با سواده یا نه. شما می تونی اصلا دانشگاه نری و خودت مطالعه داشته باشی و در سطح بهترین های دنیا باشی.

تحصیل در دانشگاه حالتی formal داره و البته باید راحت تر باشه نسبت به حالتی که خودت بخوای کاراتو پیش ببری ولی این اصلا به این معنی نیست که کسی نمی تونه بدون دانشگاه یا مثلا با شرایطی کمتر ایده آل به هدفش برسه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: z-d , sss , chaka
ارسال: #۱۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ
منم پیام نور خوندم.دانشجوی پیام نور بودن واقعا سخته...بیشترو فصلا رو خودت باید بخونی تازه اخر ترمم برای هر درس یه کنکور ازت میگیرنSadSad...خلاصه به قول دوستمون منم اگه ادامه تحصیلم ندم دیگه پیام نور نمیرم البته اینم بگم که چند تا از استادای خودم ارشد فراگیر خوندن
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali01 , chaka
ارسال: #۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  البته دوستان کمی کم لطفی می کنند. کسی را می شناسم که فارغ التحصیل فوق لیسانس پیام نور است و بسیار آدم باسوادی است. البته سختی هایی که این فرد کشیده خیلی بیشتر از هم رتبه های خودشه ولی به هر حال شدنیه و همه جا همه جور آدم پیدا می شه.

خیلی موافق نیستم که فلان دانشگاه و مدرک فلان است و بهمان است. به نظر من هر کسی خودش تعیین می کنه که با سواده یا نه. شما می تونی اصلا دانشگاه نری و خودت مطالعه داشته باشی و در سطح بهترین های دنیا باشی.

تحصیل در دانشگاه حالتی formal داره و البته باید راحت تر باشه نسبت به حالتی که خودت بخوای کاراتو پیش ببری ولی این اصلا به این معنی نیست که کسی نمی تونه بدون دانشگاه یا مثلا با شرایطی کمتر ایده آل به هدفش برسه!

فرمایش شما متین
منم باشما موافقم آدم توهردانشگاهی میتونه بهترین باشه وباسواد
ولی پیام نور دانشگاهی که باید تجربه کنید
جدای از نداشتن سطح علمی مناسب ودرواقع نذاشتن امکانات کافی دراختیار دانشجو
جوری دانشجوروباسیستم مشکل دارش چه از لحاظ نوع نمره دهی وچه از لحاظ امتحان گیری تحت فشار قرار میده که تقریبا انگیزه ای برای فعالیت خارج دانشگاه وباسواد شدن برای شما نمیذاره
من زمانی که وارد دانشگاه پیام نور مشهد شدم سال ۸۶ بود ووردی دانشگاه ۱۶۰ نفر آی تی و۱۶۰ نفر کامپیوتر بودن سال ۹۰ که من فارغ التحصیل شدم ، توی جشن فارغ التحصیلی کلا ۲۰۰ نفر بودن
وفقط هم اینطور نبود که دیرتموم کردن نه انصراف دادن !
ازنظر من پیام نور یک سیستم فرسایش اعصابه وبس !

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , ali01 , ana9940 , m450ud , sara417 , mahyamk
ارسال: #۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  ازنظر من پیام نور یک سیستم فرسایش اعصابه وبس !

این گفته را از خیلی ها شنیده ام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali01 , asiehmohammadian
ارسال: #۱۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط ali01.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۹ ب.ظ)z-d نوشته شده توسط:  یعنی یک نفر هم پیدا نمیشه که با من هم نظر باشه؟Angry
اگه چنین فردی هست که بیاد جلو و یه چیزی بگه، اگر هم نیست که آقا من دیگه انصراف میدم از ادامه بحث، منو تیر بارون نکنید!!!!!!Tongue
فقط همین جا میگم که اگر شخصی در مورد فراگیر ارشد پیام نور نرم افزار اطلاعاتی خواست و دوست داشت بدونه چی و چجوری باید بخونه تا قبول بشه، من در خدمتم بهم پی ام بده.
به نظر من کسی که می خواد ادامه تحصیل بده و ایشالا بره تا دکتری، فراگیر واسش خیلی هم خوبه. منابعش منابعِ دکتری هست.
پایگاه داده پیشرفته سی جی دیت، سیستم عامل پیشرفته تننباوم، مهندسی نرم افزار پیشرفته لِنباس. که البته من یک پکیجش را گرفتم که همه اینها داخلش بود. انتشارات اورنگ، مولفها به ترتیب: مژدهی، علایی، محمدی / علایی، ترکمانی، کیانی، معتمدی / علایی، معراجی، زمانی نژاد

موفق باشید

سلام
بابا چرا میخوااای با قسمو قران بچه هاارو راضی کنی بگن خوووبه!!؟؟؟؟ خوووب نیس دیگه دهههه!! اصلا خودت پاشو یسر برو دانشگاه از نزدیک ببین چه خبره! ببخشید فک کنم یکم زیادی رک حرفمو زدم!! اخه نیمه شبه و...!
ارسال: #۱۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۹ ب.ظ)z-d نوشته شده توسط:  یعنی یک نفر هم پیدا نمیشه که با من هم نظر باشه؟Angry

موفق باشید
از یه نظر کاملا حق با شماست از نظر تیوری بچه های پیام نور خیلی باسوادند من داشتم توی دوستانم که بانمره ۱۸ پایگاه داده دانشگاه ازاد به زور تو پیام نور با ۱۲ پاس با اونکه به گفته خودش ۱۰ برابر خونده بود......Big Grinمن لیسانسم رو تهران شمیرانات گرفتم ریاست جدید این واحد واقعا ادم فهمیده و منطقی هستن که از نظر من تو شرایط دانشگاه خیلی تاثیر گذاره... ولی به هر حال دانشگاه پیام نور به شدت تو کار عملی ضعیف است.

هر روز صبح که بیدار میشیم دو انتخاب داریم بخوابیم و دوباره رویا ببینیم
یا بیدار شیم رویاهامون رو به واقعیت تبدیل کنیم......Smile
ارسال: #۱۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ق.ظ
دوستان به نظرتون میشه منی که الان لیسانس نرم افزار دارم ی رشته دیگه برای ارشد توی پیام نور بخونم؟؟!؟!
میخوام برای دولتی بخونم بخاطر همین نمیخوام سرباز بشم و غیبت بخورم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۰۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۱۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۳۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۶۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تعداد درخت فراگیر ss311 ۰ ۲,۰۷۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close