زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معدل در کنکور ارشد

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ
Sad معدل در کنکور ارشد
باسلام
دوستان من یه ترم دیگه دسام موونده!! بهمن ماه تمووم میشه از چنتا موسسه پرسیدم گفتن واسه تکمیل مشکلی نداری ولی یه مشکل هست من چون خیلی درس حذف کردمو الان تقریبا نیمی از درسام موونده!! معدلمو ۲نمره بیشتر از اوونی بووود که واارد کردم البته معدل نهاییم نیستااا بنظرتووون چکااار کنم؟؟؟؟ اگه معدلم از این بیشتر شه مشکلی نداااارم دیگه!!؟؟؟
ممنون میشم راهنماایی کنین دارم دیووونه میشم!Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ ق.ظ
معدل در کنکور ارشد
ببین معدل بالا تو قبولی تاثیر داره پس اگه معدلت رو پایینتر زده باشی فقط به ضرر خودت هستش در این صورت سازمان سنجش هم گیری نمی ده ولی اگه بیشتر بزنی مشکل پیش می یاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali01
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ
RE: معدل در کنکور ارشد
(۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  ببین معدل بالا تو قبولی تاثیر داره پس اگه معدلت رو پایینتر زده باشی فقط به ضرر خودت هستش در این صورت سازمان سنجش هم گیری نمی ده ولی اگه بیشتر بزنی مشکل پیش می یاد

ممنون پس باید بشینم مثل چیز بخووونم که معدلم بیشتر از اوونی شه که زدم!!! مرسی سالارHeart

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۶۲۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۶۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۳۳۹ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۲,۹۸۱ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل batman70 ۱ ۲,۶۷۰ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۰۰ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۵۲۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  مهلت زمان استفاده از سهمیه معدل الفی jaber23 ۴ ۳,۷۶۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close