زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی دو ساله

ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ
برنامه ریزی دو ساله
من سال ۸۷-۸۸ کارسناسی نرم افزار گرفتم و تصمیم دارم برای ارشد فناوری اطلاعات امتحان بدم. از اون جاییکه شاغل هستم و با ز از اونجاییکه ایده آل گرا هستم و دوست دارم حتماً یک رتبه خوب بیارم نشستم فکر کردم دیدم این تصمیم در یک برنامه ریزی یکساله محقق نمیشه . میخوام از الان شروع کنم و االبته امسال هم به صورت آزمایشی شرکت کنم. ولی هدف نهاییم کنکور دو سال بعد باشه.
۱-به نظر شما این تصمیم اشتباهه؟؟
۲-برای سال اول یعنی از الان تا بهمن ماه چند تا کتاب را گلچین کنم و بخونم؟یا اینکه همه کتابها را شروع کنم ولی مباحث را تمام نکنم؟ مثلاً نصف مطالب کتابها را بخونم و برای پاییز از همون مطالب خونده شده تست کار کنم؟

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ
برنامه ریزی دو ساله
به خاطر اینکه ساعت آزدم کم هست و در حال حاضر مسئولین کاری رو بر عهده گرفتم که نمیتونم رهاش کنم.

۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ
برنامه ریزی دو ساله
به نظر من اشتباهه چون بازه تصمیم برای اجرای یه هدف وقتی طولانی بشه خسته کننده میشه ! با هر شرایطی اگر اراده کنید و برنامه ریزی خوبی داشته باشید امسال هم موفق میشید ایشالا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , fzpakzad
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ق.ظ
RE: برنامه ریزی دو ساله
(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ)mshelman نوشته شده توسط:  به نظر من اشتباهه چون بازه تصمیم برای اجرای یه هدف وقتی طولانی بشه خسته کننده میشه ! با هر شرایطی اگر اراده کنید و برنامه ریزی خوبی داشته باشید امسال هم موفق میشید ایشالا
من هم دقیقا نگران همین موضوع هستم که این سوالو پرسیدم. حفظ انگیزه ها برای مدت طولانی یک کم سخت تره

۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ
برنامه ریزی دو ساله
یه برنامه ریزى خوب انجام بدید و از الان شروع کنید ایشالا قبول میشید ! تو مصاحبه هاى سال هاى قبل بود فکنم دیدم ، شایدم جاى دیگه بود دقیقا یادم نیست ، یه آقایى ٥شنبه جمعه ها از تابستون کامل درس خونده بود + بعد از ظهرا از ٦-٧ تا ١١ و صبح ها بعد نماز تا وقتى بره سر کار نتیجم گرفته بود ! واسه همین امسال اراده کنید حتما موفق میشید ! یکم برنامتون فشرده میشه ولى اگه هدف بزرگ و ارزشمند باشه تحمل فشار هم آسون تر میشه !

Sent from my iPad using Tapatalk
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fzpakzad , fa_shinobi
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ
برنامه ریزی دو ساله
ممنونم .امیدوارم کردید. منم باید بشینم ببینم چند ساعت وقت آزاد میتونم داشته باشم بعد روش برنامه ریزی کنم. البته اوایل خرداد شروع کردم به خوندن. یک کم سیستم عامل و طراحی الگوریتم خوندم. بعد دیدم خیلی کند و با سرعت لاک پشتی پیش میرم. اینطور شد که دیگه نخوندم تا بتونم یک تصمیم واقع بینانه تر بگیرم. حالا فکر کنم از گسسته شروع کنم بهتر باشه

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۵۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۷۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۵۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۳۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close