زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تنظیمات مودم وایرلس ADSL

ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ
تنظیمات مودم وایرلس ADSL
سلام دوستان

یه سوال دارم:
کسی می دونه چطور میشه تنظیمات مربوط به وایرلس مودم ADSL رو انجام داد؟
مودم من نمیدونم چش شده که من با گوشیم کانکت میشم ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه!!!Undecided

ممنون میشم هرکسی اطلاع داره بگه(هرکار که میتونستم کردم)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ
تنظیمات مودم وایرلس ADSL
کاش لاقل مشخصات مودم رو نوشته بودین... اینجوری راهنمایی زیادی نمیشه کرد ولی چن تا نکته میگم ... مودم ها هرازگاهی نیاز دارن یه تایم کوتاهی خاموش بشن اگه مدت زیادی هست اینکارو نکردین حتما انجام بدین... اگر با این کار مشکل حل نشد با تماس با آی اس پی که اینترنت رو ازش خریداری کردین اطمینان حاصل کنید که اینترنت از طرف اونها وصل باشه... قدم بعدی اینه چک کنید ببینید چراغ ای دی اس ال روشن هست یا نه... نباید پشمک زن باشه... همون چراغی که معمولا به شکل فلش مورب رو به بالا هست... اگه این چراغم روشن و ثابت بود باید مودم رو ریست کنید و ازنو کانفیگ رو انجام بدین... حالا نسبت به مدل مودم توو نت سرچ کنید نحوه کانفیگ رو پیدا کنید
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ
تنظیمات مودم وایرلس ADSL
سلام
ممنون بابت پاسختون
تقریبا همه این راه ها رو امتحان کردم.
بذارین کامل تر بگم
میشه گفت تا قبل از این مودمم باسیم بود و چون نیازی نداشتم احتیاجی به عوض کردنش نبود. اما حالا عوضش کردم و یه مودم ADSL مدل TP link 8151 دارم.
اولین بار که کانفیگش کردم، با پورت lan راحت متصل شد. اما وایرلس نه! در واقع گوشیم یا تبلتم بهش کانکت میشه، اما هیچ سایتی رو باز نمیکنه و در واقع هرکار که احتیاج به نت داشته باشه پیغام خطا در اتصال میده!

مودم رو ریست کردم و دوباره کانفیگ و...
نتم مشکلی نداره و چراغ ADSL هم روشن و ثابته!
درواقع ظاهرا هیچ اشکالی وجود نداره! اما....
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ
تنظیمات مودم وایرلس ADSL
آیا برای اتصال به اینترنت از طریق کامپیوتری که با کابل به مودم متصل شده از کانکشن پی پی پی او ای که داخل کامپیوتر ساختید استفاده می کنید یا اینکه با روشن شدن مودم و کامپیوتر، بدون هیچ کار اضافه ای به اینترنت متصل می شوید ؟
لطفا پاسخ این سوالو بدید...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: _۱۳۶۸صبا
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ
RE: تنظیمات مودم وایرلس ADSL
(۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  آیا برای اتصال به اینترنت از طریق کامپیوتری که با کابل به مودم متصل شده از کانکشن پی پی پی او ای که داخل کامپیوتر ساختید استفاده می کنید یا اینکه با روشن شدن مودم و کامپیوتر، بدون هیچ کار اضافه ای به اینترنت متصل می شوید ؟
لطفا پاسخ این سوالو بدید...

سلام
بله کانکشن من pppoe و broadband هست!
این باعث مشکله؟
باید تغییرش بدم؟ به bridge ؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط Morris.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  سلام
این باعث مشکله؟
سوال من اینه که آیا کانکشن را در کامپیوتر ساخته اید و برای اتصال به اینترنت هر بار در کامپیوتر عمل Connect انجام می دید یا اینکه کانکشن را در مودم ساخته اید و با روشن شدن مودم و کامپیوتر بدون انجام کاری اضافی به اینترنت متصل می شوید.
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  سلام
این باعث مشکله؟
سوال من اینه که آیا کانکشن را در کامپیوتر ساخته اید و برای اتصال به اینترنت هر بار در کامپیوتر عمل Connect انجام می دید یا اینکه کانکشن را در مودم ساخته اید و با روشن شدن مودم و کامپیوتر بدون انجام کاری اضافی به اینترنت متصل می شوید.

سلام
بله ساختم و کانکشن طوریه که من هربار برای اتصال به نت باید از طریق pppoe به نت متصل بشم و این عمل با روشن شدن مودم و کامپیوتر خود به خود نمیشه.
حالا اشکال کار کجاست؟Huh
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  بله ساختم و کانکشن طوریه که من هربار برای اتصال به نت باید از طریق pppoe به نت متصل بشم و این عمل با روشن شدن مودم و کامپیوتر خود به خود نمیشه.
حالا اشکال کار کجاست؟Huh

باید کانکشن PPPOE را داخل مودم ایجاد کنید و اگر این کار را انجام بدید وقتی مودمو روشن می کنید، چند ثانیه بعد از اینکه چراغ adsl روشن می شود، چراغ internet هم روشن می شود.
در این روش اصلا احتیاج نیست از طریق کامپیوتر کانکت بشید و فقط لازمه که دستگاه ها با مودم کانکت شن و از اینترنت استفاده کنن.
۰
۰
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  بله ساختم و کانکشن طوریه که من هربار برای اتصال به نت باید از طریق pppoe به نت متصل بشم و این عمل با روشن شدن مودم و کامپیوتر خود به خود نمیشه.
حالا اشکال کار کجاست؟Huh

باید کانکشن PPPOE را داخل مودم ایجاد کنید و اگر این کار را انجام بدید وقتی مودمو روشن می کنید، چند ثانیه بعد از اینکه چراغ adsl روشن می شود، چراغ internet هم روشن می شود.
در این روش اصلا احتیاج نیست از طریق کامپیوتر کانکت بشید و فقط لازمه که دستگاه ها با مودم کانکت شن و از اینترنت استفاده کنن.

سلام
ممنون
درست شد.Big Grin
واقعا مرسی...Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۳۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  adsl فن آوا یا شاتل؟ SepidehP ۷ ۴,۸۷۴ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  شبیه سازی یک شبکه وایرلس با متلب fa_shinobi ۰ ۱,۸۱۴ ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_shinobi
  مشل در باز کردن صفحات وب با مودم D-Link simorgh ۲ ۲,۹۷۲ ۰۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: simorgh
  تعریف کاربر بر روی وایرلس خانگی Bahar_HS ۰ ۱,۷۴۷ ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Bahar_HS
  درایور مودم سیم کارتی quantiss simorgh ۱ ۱,۷۱۵ ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: simorgh
  تنظیمات IIS برای بارگزاری سایت manam... ۱ ۱,۳۴۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: manam...
  پاسخ رایج‌ترین سوالات درباره ۳G را اینجا بخوانید/ جزییات تنظیمات و تعرفه‌ها n a z a n i n ۴ ۳,۳۵۹ ۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: poldasht
  تنظیمات security در ویندوز xp azarakhsh1986 ۴ ۲,۱۶۴ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  افزایش آنتن دهی مودم وایرلس mammad_asir ۰ ۱,۸۵۸ ۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mammad_asir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close