زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

clrs یا داده ساختار دکتر قدسی

ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ
با سلام
میخاستم ببینم با توجه به اینکه دکتر قدسی احتمالا طراح ساختمان داده است. و کتاب داده ساختار ایشون جدید الچاپ است برای کنکور مفید تره یا کتاب clrs که از گذشته تا به سال گذشته سوالات از این کتاب بوده؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ق.ظ
به طور قطع clrs کتاب دکتر قدسی هم خوبه ولی تجربه من clrs
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , لهمشد , prr121
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ب.ظ
کتاب CLRS صد در صد بهتره و حتی می تونم بگم خوندنش هم راحت تره. کتاب دکتر قدسی پر است از تمرین های حل نشده و حل التمرینش هم موجود نیست . تمرین هاش هم اکثرا مربوط به مسابقات ACM میشه که فوق العاده مشکله . همین که من نتونم تمرین هاش رو حل کنم اعصابم رو بهم میریزه و نمی تونم به خوندن کتاب ادامه بدم .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
من هم کتاب دکتر قدسی رو دارم.عالیه فقط ایرادش اینه که حل تمرین نداره . من خودم دقیقا یکی از تمرینهاش رو تو دفتر چه ارشد دیدم حتی فونت انگلیسی الگوریتم هم فونت کتاب ایشون بود.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ
دوستان من CLRS نسخه سوم رو دیدم تو مغازه با ترجمه ابراهیم زاده قلزم. اما ۱ جلده! همین اوکیه بگیرم بخونم؟؟ ترجمش خوبه؟ اونی که دو جلدیه چیه؟ این که گفتم با این دو جلدیه فرق داره؟

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ)amir_varasteh نوشته شده توسط:  همین اوکیه بگیرم بخونم؟؟ ترجمش خوبه؟ اونی که دو جلدیه چیه؟ این که گفتم با این دو جلدیه فرق داره؟
بعضی قسمتهاش رو بخونید و با ترجمه دیگه ای مقایسه کنید بعد هرکدوم رو که پسنیدید بخرید.اگر هم که فقط همین یکی موجوده که دیگه مسئله ای نیست(من مقایسه کردم و ترجمه دهقان رو از نظر خودم بهتر دیدم هر جور که خودتون صلاح میدونید)
۲ جلدی ترجمه دهقان طرزه است
کتاب ابراهیم زاده قلزم که ۱ جلدیه فرقی با دهقان که ۲ جلدیه نداره. فقط قلزم زیادی قطوره!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Amir V , prr121
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
ممنون. یکی از دوستان میگفت ویرایش دوم از سوم بهتره!

همینطوره؟

اگه بهتره که به جای کتاب نو، برم دسته دومش رو بخرم.

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)amir_varasteh نوشته شده توسط:  ممنون. یکی از دوستان میگفت ویرایش دوم از سوم بهتره!

همینطوره؟
من ویرایش دوم را دارم.بچه ها میگفتند یکمی اشکال داره ترجمه اش و بعضی جاها خوب ترجمه نشده ولی از نظر من که ۳ ترجمه این کتاب را باهم مقایسه کردم کتاب دهقان بهتره.
ویرایش های جدیدتر بهترند.به نطر من مقدمه مترجم ویرایش جدید را بخونید اگر چیزی در مورد تفاوت و بهتر شدن و ... گفته نشده بود که دست دوم و با قیمت مناسبتر بخرید
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
RE: clrs یا داده ساختار دکتر قدسی
من برای این درس مقسمی ، پارسه، پوران، مدرسانو خوندم پارسال واقعیتش سخت می تونستم تست بزنم چون این روش خوندن صحیح نبود فک کنم که من نتیجه نگرفتم چون نکته هایی که برای حل کردن تست ها تو کتابا گفته می شد یکم با هم یکی نبودت بعضیاش
این باعث می شد من تمرکز خوبی رو نکته ها نتونستم پیدا کنم نکته هایی که بلد بودم زیاد بودن ولی وقتی تست حل می کردم یه جورایی مطالب کتابارو با هم قاطی کرده بودم برای امسال نظرم اینه که CLRSرو بخونم با مقسمی و پارسه حالا نمی دونم تا چه حد تصمیم درسته یا نهHuh
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)negin_oscar نوشته شده توسط:  من برای این درس مقسمی ، پارسه، پوران، مدرسانو خوندم پارسال واقعیتش سخت می تونستم تست بزنم چون این روش خوندن صحیح نبود فک کنم که من نتیجه نگرفتم چون نکته هایی که برای حل کردن تست ها تو کتابا گفته می شد یکم با هم یکی نبودت بعضیاش
این باعث می شد من تمرکز خوبی رو نکته ها نتونستم پیدا کنم نکته هایی که بلد بودم زیاد بودن ولی وقتی تست حل می کردم یه جورایی مطالب کتابارو با هم قاطی کرده بودم برای امسال نظرم اینه که CLRSرو بخونم با مقسمی و پارسه حالا نمی دونم تا چه حد تصمیم درسته یا نهHuh

به نظر من clrs رو بخونین با مقسمی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: prr121
ارسال: #۱۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ
من فقط clrs رو خوندم خوب هم نتیجه گرفتم، البته دلیل نمیشه حتما برای شما هم خوبه اما من پیشنهاد می کنم حتما clrs رو بخونی.
کلا واسه الگوریتم و ساختمان هرچی منبع بخونی بازم کمه

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
Thumbs Down RE: clrs یا داده ساختار دکتر قدسی
CLRS قلزم تک جلدی چاپ اول غلط زیاد داره ، حتی بعضی جاها یوهو فرمول رو جا انداخته یا اشتباه نوشته! همش باید از روی pdf اصلی صفحه به صفحه چک کنم اشتباه نداشته باشه! عصبانیم کرد! حیف پول !
واقعا برای ایشون متاسفم ! بجای وقت تلف کردن تو راه ایران-کانادا حداقل قبل چاپ یه بار کتابتونو چک میکردید حضرت آقای دکتر !Angry
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum
ارسال: #۱۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
البته من فک کنم که حل تمرین داده ساختار دکتر قدسی در دست چاپ باشه مطمئن نیستم

"وقتی تنها می شوی بدان خدا همه را بیرون کرده تا با تو تنها باشد"
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ ب.ظ
سلام دوستان
امیدوارم حال همگی خوب باشه
من میخوام شروع کنم ساختمان داده را از روی کتاب دکتر قدسی ( ترجمه clrs ) بخونم
اما نمیدونم چجوری باید بخونم
منظورم اینه که بعضی فصول این کتاب مربوط به طراحی الگوریتم و من قصد دارم فعلا فقط ساختمان بخونم
باید چکار کنم؟
فصولی که هم فصل ساختمان داده پوران یا مقسمی است را از روی کتاب دکتر قدسی بخونم با نه؟
من یکم گیج شدم
ممنون میشم راهنماییم کنید
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ)مهربان نوشته شده توسط:  سلام دوستان
امیدوارم حال همگی خوب باشه
من میخوام شروع کنم ساختمان داده را از روی کتاب دکتر قدسی ( ترجمه clrs ) بخونم
اما نمیدونم چجوری باید بخونم
منظورم اینه که بعضی فصول این کتاب مربوط به طراحی الگوریتم و من قصد دارم فعلا فقط ساختمان بخونم
باید چکار کنم؟
فصولی که هم فصل ساختمان داده پوران یا مقسمی است را از روی کتاب دکتر قدسی بخونم با نه؟
من یکم گیج شدم
ممنون میشم راهنماییم کنید

پیچیدگی و الگوریتم توی ساختمان هم سوال میاد پس بخون
نخواستی هم برو فصل بعدی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۹۳ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۷۷ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۰۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۲۹۱ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۱۳۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۴۶ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۶ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۹۴۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۵۲۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۲۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close