زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

محدودیت حجم در ISA Server

ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ
دوستان سلام
میخوایم توی ISA Serrver اینترنت کاربران رو براساس حجم محدود کنیم ینی هرکس بتونه مقدار مشخصی اینترنت رو هرروز مصرف کنه و بعد از پایان حجم مصرفی اش اینترنتش قطع بشه ..
لطفن اگر اطلاعی دارید بهترین راهی که میشه این کار رو انجام داد رو بهم معرفی کنید
سپاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ
RE: محدودیت حجم در ISA Server
نرم افزاره b splitter مثه اینکه بهترین راهه .. کرکش رو کسی داره ؟ برای ۱۰ تا بیشتر جواب نمیده این نرم افزار
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط poldasht.)
سلام

من با b splitter کار نکرده ام اما اگه فقط میخوایید که اینترنت رو برای کاربران محدود کنید (حجم و زمان و سرعت و ...)، شاید CCProxy هم بتونه به دردتون بخوره. یه پروکسی سرور هستش. بعد از نصب این نرم افزار، نیاز دارید که بر روی کامپیوتر کاربران پروکسی تنظیم کنید.

آموزشش هم تو یه کتاب ۱۰۰۰ صفحه ای فارسی که فکر کنم نویسندش آقای رمضانی باشه هست. (کتاب رایگان و تو اینترنت پیدا میشه). سریالشم که واسه ما محدودیت نذاشته اند Big Grin

امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

بفرمایید اینم کرک نرم افزار b splitter

فایل‌(های) پیوست شده
۰۴EC58BD7211C61364A3532613AF0E18D3C73A9D.zip
اندازه فایل: ۳/۴۹ KB

ورود به سایت ->
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

*** به زودی نرم‌افزار تحت وب برای تسهیل دانشجویان و افراد جویای علم رونمایی خواهد شد ***

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
ISA Server نصب کردی یا TMG؟

لطفا این دو تا رو با هم دیگه اشتباه نگیر!
اگه ISA نصب کردی Bandwidth Splitter میتونی استفاده کنی کرک هم داره. اما TMG نه.

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط virtual girl.)
RE: محدودیت حجم در ISA Server
جناب poldasht ممنون از را هنماییتون ..
حقیقتش پیش از این کاربرها براساس زمان بهشون اینترنت داده میشد یعنی تقسیم بندی براساس بازه های زمانی به کاربرای مختلف بود ولی الان میخایم سیاست روبراساس حجم اعمال کنیم چون یه سریا توی اون بازه زمانی حجم دانلود بالایی داشتن وپهنای باندرو میگرفتن سرعت میخابید و بقیه کاربرای همون ساعت شاکی میشدن که سرعتمون پایینه. حالا نرم افزار ccproxy فکر نکنم تواین شبکه جواب بده چون روی مرورگرهای تمام سیستمها پراکسی مربوط به سرور اتوماسیون ست شده . حالانمیدونم به اون ربط پیدا میکنه یا نه !
درمورد کرکی هم که دادین خیلی ممنون فرداروی سرور تست میکنیم چون کرک های دیگه جواب ندادن و چن نفرتوی سایت برنامه نویس بهم گفتن کرک هم اگه بکنی باز هم رسما روی ۱۰ تا کاربر بیشتر جواب نمیده این نرم افزار!
باز هم ممنون Smile

@ amir v از مجموعه کمکهای قبلن و بعدن شما سپاگزارم Smile)
تا پروفشنال شدنم راه خیلی مونده ولی خب فکر میکنم از سطح آماتور هم کمی بالاترم تاحدی که بعداز سه سال کارکردن دیگه بدونم ورژن ویندوز سرورمون چی هستWink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: poldasht
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
یه سوال هم من بپرسم Smile

تو ویندوز ۷ نمیشه بیشتر روی این محدودیت ها و مدیریت شبکه مانور داد؟

چیزی که نیاز دارم اینه:
من میخوام بعضی کامپیوترها رو از نظر حجم و زمان و ... محدود کنم در عین حال بعضی کامپیوترها هم بتونند به صورت مستقیم از اینترنت استفاده کنند. (شبیه QoS) اما مودمم آنچنان پیشرفته نیست و قضیه QoS که تو اینترنت اشاره کرده بودند شامل حال من نمیشه.

قبلا با همین نرم افزار CCProxy این کارو کردم اما زیاد کار مهندسی! نبود، و اینکه تو بعضی سیستم ها همانطور که گفتم میخواستم که هیچ محدودیتی نباشه. واسه این مشکل هم از طریق VPN Server تونستم این محدودیت رو تو اون سیستم های خاص حل کنم. زیادی پیچیده شده با این نرم افزارها و VPN و ...

الان میخوام از طریق یه روش و نرم افزار دقیقا کار سرورها رو تو ویندوز ۷ انجام بدم، یعنی نمیخوام این محدودیت ها رو از طریق پروکسی و ... انجام بدم.

البته شاید راه حلی نباشه! به هر حال تو این زمینه تخصصی ندارم و از عزیز میخوام راهنمایی بفرمایید. شما راه حل بهتری دارید؟

ورود به سایت ->
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

*** به زودی نرم‌افزار تحت وب برای تسهیل دانشجویان و افراد جویای علم رونمایی خواهد شد ***

۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ
Thumbs Up RE: محدودیت حجم در ISA Server
من که از پالیسی های ویندوز۷ دراین زمینه اطلاعی ندارم و متاسفانه هنوز روی ورژن قدیمیا کار میکنیم ولی خب فکر کنم الان امیر واو لازم شدیم چون متخصص این کارهاست ... امیرآقا ظاهر شو یه کم مجانی اطلاعات یادمون بده پلیزRolleyes
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: poldasht

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۳۶ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  دانلود رایگان تعمیر انواع مادربردهای PC و Server SamanehRashvand ۰ ۱,۷۵۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۰۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  حجم حافظه نهان-سوال ۱۰۵- it 93 peace2013 ۴ ۲,۶۸۷ ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: peace2013
  حجم فایل در سیستم فایل unix peace2013 ۳ ۱,۷۷۱ ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  با حجم اضافه ی دانلود چی دانلود کنم؟ arshad_95 ۱۰ ۱۱۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TheNiGHT
  مشکل در نصب sql server 20008 r2 در installshield ana9940 ۲ ۵,۹۱۱ ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: amirhosein71
  تفاوت sql server با نسخه های دیگه ی sql taranome baran ۰ ۱,۰۸۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taranome baran
  خطا در eclipse هنگام پردازش حجم زیاد داده - GC overhead limit exceeded ahp89 ۲ ۲,۶۶۵ ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ahp89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close