زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان رو چه کنیم ؟

ارسال: #۱۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
RE: زبان رو چه کنیم ؟
سلام دقیقا از چه کتابی خوندین زبانو؟؟من تخصصی پارسه رو دارم ولی برای عمومی نمیدونم چه کتابی رو بخرم ؟؟؟؟؟؟کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین رو کسی خونده؟؟؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , heliya A
ارسال: #۱۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
سلام دوستان.
برای زبان یک کتابی هست از کتاب های سری عمومی ارشد این انتشرات سری عمومی در اصل انتشاراتی هست که برای رشته عمران کتاب چاپ میکنه اما این کتاب زمان عمومیش به درد همه میخوره و فعلا بهترین کتاب هست
از همین الان اگر با برنامه خودش پیش برید تا دی طول میکشه که تمام کلمات را بخونید چون ۱۸ درس هست و برنامهریزیش طوری هست که هر درس رو در یک هفته بخونید هر درس هم شامل ۵۲ کلمه اولش ۳۰ تست و ۱۰ کلمه برای هر جلسه تست هست که رو هم میشه ۸۲ کلمه برای هر درس
اما عالی هست هرکس کامل واسه کنکور ارشد یا دکتری خوندتش کلماتش رو ۱۰۰ در صد زده
گرامرش رو هم برای کسایی که زبانشون ضعیف هست خیلی عالی توضیح داده گرامرش هم ۵ درس هست
حتما تهیش کنید و ازش استفاده کنید
برای من هم خیلی دعا کنید
قیمتش هم پارسال ۲۴۰۰۰ تومن بود
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: heliya A
ارسال: #۱۸
۲۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
برای زبان یک کتابی هست از کتاب های سری عمومی ارشد این انتشرات سری عمومی در اصل انتشاراتی هست که برای رشته عمران کتاب چاپ میکنه اما این کتاب زمان عمومیش به درد همه میخوره و فعلا بهترین کتاب هست
از همین الان اگر با برنامه خودش پیش برید تا دی طول میکشه که تمام کلمات را بخونید چون ۱۸ درس هست و برنامهریزیش طوری هست که هر درس رو در یک هفته بخونید هر درس هم شامل ۵۲ کلمه اولش ۳۰ تست و ۱۰ کلمه برای هر جلسه تست هست که رو هم میشه ۸۲ کلمه برای هر درس
گرامرش رو هم برای کسایی که زبانشون ضعیف هست خیلی عالی توضیح داده گرامرش هم ۵ درس هست
برای من هم خیلی دعا کنید

سلام
دست گلت درد نکنه مهندس جون
عالیه واقعا کتابش
من زبانو با این بالای۹۰ میزنمTongue
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۲ دى ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ب.ظ
زبان رو چه کنیم ؟
سلام به همه
بچه ها یه سوال
میشه الان زبان رو خوند؟؟!!Confused
اخه با ازمون قبلی پارسه که دادم وقت اضافه اوردم و چند تا تست از ریدینگ زدم
حالا نمیدونم براش وقت بزارم یا نهHuh
سطح زبانم هم متوسطه
میشه راهنماییم کنید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط shamdooni.)
زبان رو چه کنیم ؟
من که پیشنهاد میکنم زبان عمومی پارسه نخونین چون به نظرم خیلی کتابش کمبود داشت.
مثلا ترجمه تست ها رو نداره.
تست های زبان عمومی سالهای گذشته رو به تفکیک و با پاسخ تشریحی یا حتی پاسخ کوتاه مثلا معنی گزینه صحیح رو هم نداره!
تعدادی از لغتاش که از ۵۰۴ بود یه چند تا دیگه هم از essential tofle بود و بقیش هم نمیدونم از کجا بود ولی در کل تعداد لغاتش خیلی کمه و اصلا جوابگو نیست.

البته این کتاب چندتا ویژگی خوب هم داشت مثلا جدولی که شکلهای دیگه لغت رو داشت و یه کم هم رو مترادفا کار میکرد و یه سری تست واسه متضاد کلمه ها داشت.
من این کتاب رو خوندم کامل ولی شخصا کسی رو به خوندنش توصیه نمیکنم چون اصلا کتاب جامع و کاملی نبود .
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ma3070 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
برای من هم خیلی دعا کنید

عزیز ممنون از توضیحات کاملت این همه توضیح دادی ولی من نفهمیدم بالاخره دقیقا اسم کتابش چی هست؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط M a H y a R.)
زبان رو چه کنیم ؟
من زبانم متوسطه دارم با کتاب زبان عمومی مهرداد جواد زاده میخونم به نظرم کتابه خوبیه میتونید از سایتشم قسمتی از کتابو دانلود کنید اگه مناسب دیدین از همون سایتشم میتونید تهیه کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ ق.ظ
زبان رو چه کنیم ؟
اگر زبان در دراز مدت کار کنید مثلا ۶ماه تا یک سال با یه استاد با تجربه واینکاره نتیجه میگیرید
هر کسی واقعا اراده قوی داره واسه مطالعه زبان بگه وهزینه کنه کتاب زبان بهش بدم
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ
زبان رو چه کنیم ؟
(۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  اگر زبان در دراز مدت کار کنید مثلا ۶ماه تا یک سال با یه استاد با تجربه واینکاره نتیجه میگیرید
هر کسی واقعا اراده قوی داره واسه مطالعه زبان بگه وهزینه کنه کتاب زبان بهش بدم
کتابفروشی دارین احیانآ ؟
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۷۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
Question آیا مهاجرت کنیم؟ deuxshiri ۴ ۱۴۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsz.mrsz.mrsz
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۵۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۳,۹۸۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۴۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۲۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close