زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقالی از دانشگاه فردوسی یا خواجه به تبریز!!!

ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ق.ظ، توسط v-e.)
انتقالی از دانشگاه فردوسی یا خواجه به تبریز!!!
با سلام خدمت دوستان
دوستان شدیدا نیاز به راهنماییتون دارم
راستش من بهمن ماه که انتخاب رشته کرده بودم قبل از شهر محل سکونتم دانشگاههایی مثل فردوسی و صنعتی اصفهان و خواجه رو زدم ولی الان بنا به دلایلی بهتر میبینم که توی شهر خودم باشم.
فکر میکنم از فردوسی قبول شم، چون ترتیب انتخابام به این صورته که
روزانه شهید بهشتی
روزانه فردوسی مشهد
روزانه صنعتی اصفهان
روزانه خواجه نصیر
روزانه دانشگاه تبریز
میخوام بدونم شرایط انتقالی یا مهمان گرفتن به چه صورتیه؟
آیا اگه انتقالی بگیرم باز میتونم روزانه بخونم؟ با توجه به اینکه روزانه تبریز رو هم در انتخاب رشته م دارم...
آیا حتما باید یک ترم رو در دانشگاه قبولی بخونم؟

میشه لطفا کمکم کنیم...
خیلی ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ
انتقالی از دانشگاه فردوسی یا جواجه به تبریز!!!
فکرکنم تو ارشد انتقالی نداریم.
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط v-e.)
ولی من توی آیین نامه خوندم که باید به کمیسیون بره.
کسی از دوره ی کارشناسی تجربه یا اطلاعی در این زمینه نداره؟
الان به هیچ جایی نمیشه مراجعه کرد؟

کسی اطلاعی در این زمینه نداره؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
هر دو تا دانشگاه ارشد هوش مصنوعی دارن...
ولی اینکه آیا اگه انتقالی بگیرم بازم میتونم روزانه ادامه بدم یا نه برام مهمه
چون واقعا توانایی پرداخت شهریه شبانه رو ندارم!
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط v-e.)
یه سوال دیگه
بنطرتون احتمالش هست من از همون دانشگاه تبریز قبول بشم؟
چند درصد احتمال میدین؟

الان یه شرایط کاملا متفاوتی برام ایجاد شده
...
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: انتقالی از دانشگاه فردوسی یا جواجه به تبریز!!!
(۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)v-e نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه
بنطرتون احتمالش هست من از همون دانشگاه تبریز قبول بشم؟
چند درصد احتمال میدین؟

الان یه شرایط کاملا متفاوتی برام ایجاد شده
...

صفر!!!!!
شهید بهشتی که یه کمی مرزی هست فکر کنم یعنی احتمالش کمه ولی امیدوارم قبول شین خلاصه تهرانه
ولی صد درصد فردوسی قبولین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: v-e
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ق.ظ
به تبریز اصلا نمیرسی
اگه تو بهشتی گیر نکنی،فردوسی رو حتما میاری
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ، توسط v-e.)
(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  به تبریز اصلا نمیرسی
اگه تو بهشتی گیر نکنی،فردوسی رو حتما میاری

خیلی ممنون
در مورد نقل و انتقال دانشجوها اصلا اطلاعی ندارین؟
ینی اصلا امکانش نیس که روزانه به روزانه، انتقال گرفت؟
الان ینی در بدترین شرایط ممکن گیر افتادم!
از زمان انتخاب رشته خدا خدا میکردم یا شهید بهشتی بشه( که خیلی دست نیافتنی بود برام) و یا فردوسی بیارم. الان توی یه شرایطی گیر کردم که نه راه پیش دارم نه راه پس!
اون موقع فکر میکردم چه عالی شده که از طرف خانواده اجازه دارم که برم یه شهر دیگه! الان میگم کاش از اول اجازه نمیدادن!!!...
دوستای عزیز دعام کنین
ینی به جایی رسیدم که با خودم فکر میکردم اگه اصلا نشه بیام تبریز کلا دیگه ارشد نخونم Confused Sad ...
التماس دعا دارم از همه تون...
در حق این خواهر کوچولوتون دعا کنین، یه دنیا ممنون
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
Re: انتقالی از دانشگاه فردوسی یا جواجه به تبریز!!!
شما ساکن تبریز هستید؟ من چند وقت پیش بخشنامه انتقالی رو میخوندم به شرطی که رتبه داوطلب رسیده باشه میشد انتقالی گرفت ولی دانشگاه مقصد شهریه شبانه رو میگیره البته دقیق یادم نیست ولی همینجوریا بود ، البته مهمان شدن راحت تره ، از اون گذشته ارشد زود تموم میشه واحدهای درسیش، زیاد خودتونو نگران نکنید، بسپارید به خدا، ازش بخواید بهترین رو براتون رقم بزنه و به انتخابش اطمینان کنید
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط v-e.)
بله. ساکن تبریزم. کارشناسیم رو هم در دانشگاه تبریز خوندم در رشته مهندسی فناوری اطلاعات
اخه منظور من از همه تلاشایی که کردم این بود که تا جایی که میشه روزانه بخونم. الان اگه بخوام باز شهریه رو بپردازم...
خیلی به خودم برمیخوره که با اون همه تلاشم باز باید هزینه رو بپردازم!

باز خدا رو شکر. هرچی که پیش رومون میذاره حتما به صلاحمونه
توکلم به خودشه...
ولی باز خوب دلشوره و نگرانیه ول نمیکنه!
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ
سلام عزیزم
من هم با دوستان موافقم، احتمال زیاد فردوسی رو می‌یارید ولی بازم بستگی به انتخاب های قبلی هاتون داره، ما بعضی از رتبه های خوبمون نخواستند امسال برن تهران و دوباره فردوسی رو زدن، پس نگران نباشید بازم شاید ممکنه از فردوسی هم رد بشید و تبریز قبول بشید. و اما در مورد انتقالی و مهمانی من یه فردی رو دیدم توی آموزش دانشکده که دوره‌ی ارشد بودند ولی مهمان بودند.
کلا روال فردوسی برای مهمان و انتقالی تا جایی که من می دونم این طوره که اگه فرد از شرایط خاص مثل هیئت علمی نباشه ابتدا باید درخواست مهمان بده، اگه با این درخواستش موافقت بشه دو ترم مهمان می شه و اگه معدلش خوب بود توی واحدهایی که توی فردوسی گذرونده، بعد دوباره مهمانی تمدید می شه، بعد چند ترم هم اگه بین بچه‌هایی که مهمان هستند معدلشون خوب تر از بقیه باشه انتقال دائم می شه. دوران مهمانی که شبانه حساب می شه مگه یه سری شرایط خاص که باید از اموزش بپرسید و انتقال دائم هم شبانه است ولی اونم توی یه شرایطی روزانه داره، کلا از آموزش بپرسید. ولی اگه سهمیه هیئت علمی و از این قبیل چیزها دارین که از همون اول درخواست انتقال دائم می دین و روزانه منتقل میشید دانشگاه مد نظر.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
خیلی ممنون از پاسختون. خیلی مرسی Smile
سهمیه هیئت علمی که نه ولی بابام جانباز ۲۰ درصده! که معمولا همه جا بیشتر از ۲۵ درصد جانبازی رو لحاظ میکنن. من که خودم تا حالا این موضوع رو هیچ جا نه استفاده کردم و نه کلا مطرح شده...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ
کلااااااا انتقال به دانشگاه دیگه بصورت شبانه هست، ولی خب همیشه بند "پ" هرکاری رو ممکن میکنه Smile

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  کلااااااا انتقال به دانشگاه دیگه بصورت شبانه هست، ولی خب همیشه بند "پ" هرکاری رو ممکن میکنه Smile
ولی من توی آیین نامه ای جدیدی که مطالعه میکردم یه بندی هم بود که انتقالیهای مجاز رو میگفت. روزانه به روزانه هم داشت ولی شرایطشو کامل نگفته بود!
فقط یه جایی خوندم که اگه نمره دانشجو به دانشگاه مقصد برسه این امکان وجود داره. حالا نمیدونم منظور از نمره همون رتبه س یا چیزه دیگه ایه!
من معدل کارشناسیم هم متاسفانه یخورده کمه، چیزی در حدود ۱۶/۱۱ حالا نمیدنم اونم مشکلی ایجاد بکنه یا نه
باز همه چی دست خداس
والبته مسئولین ذی ربط!!!
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط ADELZX.)
من دو نمونه رو که خودم میشناسم براتون مثال میزنم شاید کمکتون بکنه

۱- یکی از رفقا توی تکمیل ظرفیت سال ۹۱ شبانه رجایی قبول شده بود بعد اینکه نتایج اومد متوجه شد که شهر خودشونم تو همون تکمیل ظرفیت ولی تو اطلاعیه که دقیقه ۹۰ سنجش داده بود روزانه آورده. دیگه بنده خدا دقیقا یکی دو ماه دنبالش بود و از نماینده مجلس شهرشون نامه آورده بود و رفته بود سنجش با هزار بدبختی بالاخره کارشو درست کرد. مث اینکه شرط دانشگاه شهرخودشون و گروه کامپیوتر این بوده که "رتبه اش" باید از همه ورودی های تکمیل ظرفیت دانشگاه که ۵ نفر بوده بهتر باشه که خب از شانس خوبش رتبش از همه بهتر بود و آخر سر هم چون آخر اسفند کارش درست شد دیگه برای ورودی مهر ۹۲ به صورت روزانه پذیرفتنش.

۲- یکی دیگه از رفقا که روزانه علم صنعت بود با رتبه ۱۹۱ چون که تو شهر خودشون کارمند بود باید صددرصد انتقالی میگرفت دیگه هر کاری که فک کنی کرد تا انتقالی بگیره در حالی که رتبش از همه ورودی ها دانشگاه مقصد بهتر بود ولی خب آخر سر به صورت شبانه پذیرفتنش و الانم ترم آخره.

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۳۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  دانشگاه فردوسی مشهد موج ۵۶ ۶۸,۴۰۷ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۲۵۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس تحلیل و طراحی الگوریتم های پیشرفته دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۲,۹۹۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Valipourh20
Exclamation ارشد شبکه آزاد تبریز یا مجازی معماری کامپیوتر شهیدبهشتی-آموزش محور؟ پری دریایی ۱۲ ۱۱,۹۶۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۲۱۸ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close