زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه اراک

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۸۹, ۰۴:۵۰ ب.ظ
دانشگاه اراک
سلام کسی درباره دانشگاه اراک شناختی داره؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۱۶ ق.ظ
دانشگاه اراک
من می دونم که زمستونها آب بینیتون بیرون نیومده روی هوا یخ می زنه!

دانشگاه گل و بلبلی هست در مجموعSmile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۱
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۱۵ ق.ظ
دانشگاه اراک
دانشگاه خوبیه دکتر حاج سید جوادی هم اونجا تدریس میکنه
۰
۱
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۸۹, ۰۵:۲۷ ب.ظ
دانشگاه اراک
تا چند مدت پیش اون جا تدریس می کرد اما الان فکر نمی کنم هنوز اونجا باشه.
۰
۱
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۲۱ ب.ظ
دانشگاه اراک
من اراکیم
اونقدرا هم سرد نیست که دکتر میگه!
دانشگاه بدی نیست، نمی دونم بچه های ارشد دقیقا کدوم دانشگاهند یا دانشکده فنی و مهندسی که توی خ شریعتی یا دانشگاه علوم که تقریبا خارج از اراکه(سردشت اراک)
۰
۱
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۰۷ ب.ظ
RE: دانشگاه اراک
(۱۷ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۲۵ ب.ظ)junior نوشته شده توسط:  برای بچه های کارشناسی اراک یه استاد از همدان میاد خیلی خداست
دکتر دزفولیان
در مورد ارشدم شنیدم پارسال ۲ نفر گرفت و ۲ تاشون فرار کردن(البته نمی دونم چقدر این خبر درسته اگه کسی خبر دقیق تری داره بگه)

۲ تا دانشجو گرفت؟!!
من که چیزی نشنیدم!
۰
۱
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط yasemi.)
چه خبره بچه‌ها صنعتی‌ها که خودشونو میکشن اینام که فرار میکنن خدا به دادمون برسه اینجوری جلو برین قبل از امتحان ارشد همه AngelTongue

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۱
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ
دانشگاه اراک
یه خورده صبر کنید من ارشد دانشگاه ایلام رو توی نرم‍افزار راه اندازی می‍کنم. صبر می‍کنید؟

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhma_1367
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۰۳ ب.ظ
دکتر راش بنداز دیگه خسته شیدیمBig Grin
دکتر یه کاری کن همه ارشد بگیرنExclamation
۰
۱
ارسال: #۱۰
۰۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۵۵ ب.ظ
دانشگاه اراک
البته فکر کنم فارغ التحصیل‍های ما کم باشند. چون که می‍خوایم آب دیده و مرد میدان بار بیانBig Grin

۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۲۴ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  چه خبره بچه‌ها صنعتی‌ها که خودشونو میکشن اینام که فرار میکنن خدا به دادمون برسه اینجوری جلو برین قبل از امتحان ارشد همه AngelTongue

توصیه من به همه بچه های داوطلب کنکور ارشد اینه که به نصایح آقای تنهایی عمل کنید ضرر نمی کنید!!!!Big Grin نشان به این نشان که تاکید آقای تنهایی به دانشگاه اصفهان جواب داده و الان سه نفر از هم اتاقی های بنده که هر سه دانشجوی ارشد کامپیوتر هستند ترم اول به ترتیب ۱۵ ۱۲ و ۸ کیلو اضافه وزن آورده اند در ضمن نفر اول یک هفته قبل امتحانات به دلیل افزایش وزن فوق العاده دچار ناراحتی شده و بستری شد Big Grin در دانشگاه اصفهان نه از خودکشی خبری است و نه دانشجو‌ها فرار می کنند الحمدالله همه چیز امن و امان استWink بچه‌ها دو ساعت زودتر از موعد در دانشگاه حاضر شده و مشکلات درسی و غیردرسی هم را حل می کنند باور نمی کنید از KPour2001 بپرسید درخت و سبزه فراوان و به مقدار زیاد موجود است دانشجویان در تکیه به درخت‌ها و گریه کمبودی احساس نمی کنند Heart فضای دانشگاه گرم و دوستانه و ارتباط کارکنان با دانشجویان توام با احترام است Smile
واقعا هم باید به آقای تنهایی حق داد که خاطرات دانشگاه اصفهان را فراموش نمی کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۸۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ)mohammad231 نوشته شده توسط:  سلام کسی درباره دانشگاه اراک شناختی داره؟
من ۵ سال اراک مهندسی کامپیوتر خوندم و در چند جمله بطور خلاصه به شما توضیح میدم که چه خبره؟
سطح علمی بشدت پایین فکر کنم در رنک اون سالی که من بودم(۱۳۸۳-۱۳۸۸)۷۰۰۲ بود.
امکانات بشدت کم
وضع دانشگاه هم خراب
رئیس قبلی دانشگاه اراک برادر یکی از معاونین وزارت علوم بوده و بخاطر همین حدود ده سال رئیس بوده و تو این مدت شاید ۵ بار هم به دانشکده‌ی فنی سر نزده.حتی دانشجوها یک بار تصمیم گرفتن بریزن دفتر رئیسو بگیرن و کار رو بکشونن به فرمانداری استان.
تو دانشکده فنی هم چیزی که اهمیت تداره درسه.
البته گروه شیمی و عمرانش بخاطر و جود پالایشگاه بدک نیست اما گروه کامپیوترش شدیدا خرابه.
رئیس گروه کامپیوتر دانشگاه اراک یه کسیه به اسم دکتر رحمانی که از دانشگاه علم صنعت دکترای معماری کامپیوتر گرفته.بقیه‌ی اساتید هم غالبا یا علم و صنعتین یا شیرازی.
البته بورسیه ای.
تو سایت هم که مراجعه میکنین می بینین که غالب اساتید معماریین و تقریبا هم تعطیل.
تازه این درشرایطیه که از همین اساتید هم تعدادی بورسن و تعدادی هم مامور این ور و اونورن.
استادها بسیار بپیچونن چون اون طرف استاد قحطه و از دکتر و حید و رضا رافع گرفته تا بقیه بیشتر دوست دارن تو شهرستان های اطراف و دانشگاه آزادش درس بدن و پول دربیارن.
اگر دقت کرده باشین هم این دو برادر ظاهرا بصورت کنترات کتابهای مقسمی رو بر داشتن.
کلا جو بدی داره.یا حداقل داشته.
تو دانشگاه اراک برنامه‌ی اساتید رو در دوقسمت تعیین میکنن: اول آبدارخانه و بعد راننده‌ی اساتید.
اقلیم بدی هم داره و دوستانی که عادت به نقاط کویری ندارن بنظر بنده نرند.محل اصلی دانشگاه هم در جایی به اسم پردیس که نزدیک شهر سنجانه.
راستی در دانشگاه اراک مشکل فضا بسیار جدیه.
البته این نظر بنده است و ممکنه غلط باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parinaaz.m
ارسال: #۱۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۵ ق.ظ
دانشگاه اراک
حق با msghasemi‌، شدیدا وضع خراب‌، و غیر قابل تحملی داره‌، از نظر سطح بسیار بسیار پایینه‌، تا حدی که بیشتر واحدهای درسی رو شخصی به نام مهندس بهمن هاشمی که فوق لیسانس ارائه میده‌، تا پارسال مدیر گروهش هم فوق لیسانس بود که موقع درس دادن زبان برنامه نویسی پیشرفته کلمه private رو پریوات میخوند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ ب.ظ
دانشگاه اراک
توصیه می کنم بین سربازی و دانشگاه اراک

سربازی را انتخاب کنید
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۸۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ)mohammad231 نوشته شده توسط:  سلام کسی درباره دانشگاه اراک شناختی داره؟

اقلیم بدی هم داره و دوستانی که عادت به نقاط کویری ندارن بنظر بنده نرند.
کویر!!!Huh
دوست عزیز اراک یک شهره کوهستانیه
شما اراک بودید متوجه کوههایی که اطراف اراک هستن نشدین!!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۲ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۱۶ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۱۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۲۷۶ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۵۲ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟ mostafaheydar1370 ۷ ۵,۹۰۴ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟ Iron Maiden ۴ ۴,۲۳۷ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۵ ۳,۵۸۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۰ ۱,۱۳۸ ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close