زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه مجازی شهید بهشتی یا خواندن برای سال بعد

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
دوستان به نظرتون دانشگاه مجازی شهید بهشتی رو برم یا اینکه ۱ سال دیگه بخونم.در حال حاظرم به زودی مشغول کار تو بانک میشم و تا ۵ سال حق ارائه مدرک ارشد ندارم واسه همین یه کم ۲ دلم که آیا برم اینجا رو یا نه. از یه طرفم میگم الان که پایم قویه میتونم بخونم و جای خوب قبول شم از یه طرف میگم شاید کارم اشتباه باشه نظر شما چیه دوستان؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ق.ظ
RE: دانشگاه مجازی شهید بهشتی یا خواندن برای سال بعد
(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون دانشگاه مجازی شهید بهشتی رو برم یا اینکه ۱ سال دیگه بخونم.در حال حاظرم به زودی مشغول کار تو بانک میشم و تا ۵ سال حق ارائه مدرک ارشد ندارم واسه همین یه کم ۲ دلم که آیا برم اینجا رو یا نه. از یه طرفم میگم الان که پایم قویه میتونم بخونم و جای خوب قبول شم از یه طرف میگم شاید کارم اشتباه باشه نظر شما چیه دوستان؟
دوست عزیز شما که امکان ارائه مدرک ندارین واسه سال بعد بخونین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: damavand_kellap
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ
با سلام
من سال پیش به یک شبانه تهران راضی بودم. امسال شریف روزانه قبول شدم. کار هم میکنم.من جای شما بودم سال دیگه می موندم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: damavand_kellap , mahyamk , npour
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ
ممنون دوستای عزیز.خیلی کمک کردید تو تصمیمی که میخوام بگیرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bng , npour
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ
منم به شک انداختین دوستان.منم تو همون بانک قبول شدم و منتظر دعوت بکارم مجازی تجارت الکترونیک رو آوردم.فکر اینو کردی که اگه روزانشو بیاری بانک اجازه نمیده که درس بخونی؟چون توی یک هفته نمیتونی سه روز مرخصی بگیری!نظر من اینه که بخونم همینو
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , damavand_kellap
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)aidingh1 نوشته شده توسط:  منم به شک انداختین دوستان.منم تو همون بانک قبول شدم و منتظر دعوت بکارم مجازی تجارت الکترونیک رو آوردم.فکر اینو کردی که اگه روزانشو بیاری بانک اجازه نمیده که درس بخونی؟چون توی یک هفته نمیتونی سه روز مرخصی بگیری!نظر من اینه که بخونم همینو

راستشو بخوای خودم هم به شدت ۲ دلم.من پارسال دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم. ثبت نام هم کردم اما به دلایل مالی انصراف دادم.اونجا کلاساش ۵شنبه ها و جمعه ها بود و البته ترم ۱ اینطور بود و ترمای دیگه هم فکر کنم میتونستی فقط جمعه ها برداری.الان به این فکر میکنم که اگه اینجا رو برم باید هزینه زیادی بکنم و یه مدرکی بگیرم که خودم دوست ندارم اصلا برا ارتقا شغلی هم که اصلا به دردم نمیخوره.واسه همین تصمیم گرفتم امسال هم بخونم هم آزاد هم سراسری اگه سراسری تونستم تهران بیارم اونوقت شرایط رو میسنجم شاید تونستم با صحبت هم با استادا و هم بانک اونجا بخونم اگه نشد هم همون آزاد قزوین یا آزاد تهران که دانشگاههای خوبی هستن رو برم.دانشگاه قزوین که خیلی خوب بود هم استیدش هم محیطش و واقعا با اینکه ۱ سال گذشته هنوز ناراحتم از این بابت که به دلیل شرایط مالی مجبور شدم انصراف بدم.راستی دوستان به نظرتون الان که ۱ سال از انصرافم میگذره بهم اجازه میدن که دوباره بر گردمو ادامه بدم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ
دوست عزیز کی میگه مدرکش اعتبار نداره؟خودم رفتم مدیریت استان و سوال کردم.گفتن هر موسسه ای که مهر وزارت علوم باشه رو تمام ادارات و بانک ها قبول می کنن.اینو مطمئن باشین.فقط از هزینش می ترسم که انشالا اونم با شروع بکار در بانک درست بشه.۱سال خیلیه فکر کن هم کار بانک هم خوندن واسه کنکور ارشد آسون نیست.تازه دیگه کتابها واست تکراری شده هرچقدر بگذری زده تر میشی.به هر حال کاری رو بکن که دلت میگه ایشالا موفق باشی همکار عزیز Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: teraktor2003 , damavand_kellap , neda_Network , npour
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ)aidingh1 نوشته شده توسط:  دوست عزیز کی میگه مدرکش اعتبار نداره؟خودم رفتم مدیریت استان و سوال کردم.گفتن هر موسسه ای که مهر وزارت علوم باشه رو تمام ادارات و بانک ها قبول می کنن.اینو مطمئن باشین.فقط از هزینش می ترسم که انشالا اونم با شروع بکار در بانک درست بشه.۱سال خیلیه فکر کن هم کار بانک هم خوندن واسه کنکور ارشد آسون نیست.تازه دیگه کتابها واست تکراری شده هرچقدر بگذری زده تر میشی.به هر حال کاری رو بکن که دلت میگه ایشالا موفق باشی همکار عزیز Wink
حرف شما کاملا درسته اما من به خاطر اعتبار مدرکش نیست که قصد ندارم برم کلا برام مهمه که تو یه دانشگاه خوب بگیرم مدرکو و الان هم چون عجله ای ندارم و از قبل هم یه آمادگی نسبی دارم ترجیح میدم اینجا رو نرم.امیدوارم که شمام موفق باشی و هر جا برات بهتره بری Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ق.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)aidingh1 نوشته شده توسط:  منم به شک انداختین دوستان.منم تو همون بانک قبول شدم و منتظر دعوت بکارم مجازی تجارت الکترونیک رو آوردم.فکر اینو کردی که اگه روزانشو بیاری بانک اجازه نمیده که درس بخونی؟چون توی یک هفته نمیتونی سه روز مرخصی بگیری!نظر من اینه که بخونم همینو

راستشو بخوای خودم هم به شدت ۲ دلم.من پارسال دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم. ثبت نام هم کردم اما به دلایل مالی انصراف دادم.اونجا کلاساش ۵شنبه ها و جمعه ها بود و البته ترم ۱ اینطور بود و ترمای دیگه هم فکر کنم میتونستی فقط جمعه ها برداری.الان به این فکر میکنم که اگه اینجا رو برم باید هزینه زیادی بکنم و یه مدرکی بگیرم که خودم دوست ندارم اصلا برا ارتقا شغلی هم که اصلا به دردم نمیخوره.واسه همین تصمیم گرفتم امسال هم بخونم هم آزاد هم سراسری اگه سراسری تونستم تهران بیارم اونوقت شرایط رو میسنجم شاید تونستم با صحبت هم با استادا و هم بانک اونجا بخونم اگه نشد هم همون آزاد قزوین یا آزاد تهران که دانشگاههای خوبی هستن رو برم.دانشگاه قزوین که خیلی خوب بود هم استیدش هم محیطش و واقعا با اینکه ۱ سال گذشته هنوز ناراحتم از این بابت که به دلیل شرایط مالی مجبور شدم انصراف بدم.راستی دوستان به نظرتون الان که ۱ سال از انصرافم میگذره بهم اجازه میدن که دوباره بر گردمو ادامه بدم؟

آره میتونی.من ۲ سال پیش آزاد یزد قبول شدم ولی نرفتم.سال بعدش که میخواستم برم بهم گفتا فقط باید ۱۰هزارتومن هزینه تاخیر بدیBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: damavand_kellap , npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۸۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۴۳ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۱۴ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۳۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۹۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۸۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۱۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۴۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۷۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close