زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۷۸۰ پردیس دانشگاه تهران

ارسال: #۱۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۸ ق.ظ
RE: عجب خریه این سنجش .....
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  آقا چی چیو وقت داری ! الان متولد ۷۰ باید ارشد بخونه، چرا بنده خدا رو تشویق به اتلاف عمر میکنید؟
اتلاف عمرش بستگی به خودش داره که ارشد واسش اونقدر اهمیت داره که وقت بذاره یا نه ولی در مورد سن ، شما در مورد کسی که ۶۰ سالشه و میاد ارشد امتحان میده چی فکر میکنید اونوقت؟؟ ایا در مقایسه با اونها ما فرصت نداریم؟؟

اونی که ۶۰ سال سن داره , احتمالاً برای سرگرمی پا به دانشگاه میزاره !
شرایط واسه رده های سنی مختلف یکسان نیست و قیاسشون با هم عاقلانه نیست !
هر سنی شرایط خودش رو داره و البته هر جنسی !

من الان واسه همین یه سالی که از دست دادم ,احساس عقب افتادگی می کنم ! [تصویر:  295843_129fs370785.gif]
تازه سربازی هم معافم ! [تصویر:  295843_129fs370785.gif]

نکته ی کلیدی تو این سواله که :
"واسه ارشدی که همش ۲ سال طول می کشه ! چقد باید وقت هدر بدی ! ؟ "
(یادمه آقای توکلی هم تو مصاحبه شون تو همین انجمن یه اشاره ای به این موضوع کردن ! )
به هر حال ;
من اگه بخوام ۲ سال پشت ارشد بمونم ! یعنی ۲ سال از دوستانم که بلافاصله وارد این مقطع شدن عقب افتادم !
یعنی دقیقاً زمانی وارد دانشگاه شدم که دوستان و همکلاسی های سابقم دارن از اون دانشگاه خارج میشن !

و این واقعاً دردناکه !

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , mahyamk
ارسال: #۱۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ب.ظ
عجب خریه این سنجش .....
سلام. من هم سال ۹۱ رتبه ۲۰۴۸ (۲ به توان ۲۰) بودم. سال ۹۲ شدم ۱۰۲۴ (۲ به توان ۱۰). امسال شدم ۲۷۷/ اگه میشدم ۲۵۶ (۲ به توان ۸) خیلی با حال میشده ها.
شاید یه سال دیگه وایمسادم میشد ۱۲۸ یا ۶۴/
دیگه کامپیوتریم ما چکار کنیم
شما هم توکل کن به خدا ان شا الله رتبه زیر ۱۰۰ بیاری
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , npour , chaka
ارسال: #۱۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ
عجب خریه این سنجش .....
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  منم که مادربزرگ همه تونم Big GrinUndecided
نـــــــــه...کی گفته؟...
شما امسال قبول شدی...!! اگه قبول نشده بودی مامان بزرگ میشدی...
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  من الان واسه همین یه سالی که از دست دادم ,احساس عقب افتادگی می کنم ! [تصویر:  295843_129fs370785.gif]
تازه سربازی هم معافم ! [تصویر:  295843_129fs370785.gif]
منم شرایطم عین شماست...
سال اول که اصلا ً دانشجو بودم ( یه ماه بعد از کنکور تازه فارق التحصیل شدم )...سال دومم که امسال بود!
در حقیقت یک سالم از بین رفت...
از اونجایی که من تو یه مؤسسه غیرانتفاعی مدرک گرفتم میدونم که مدرکم اعتبار بالایی نداره...واسه همین اسرار به سراسری دارم
اگه شما دنبال Apply گرفتن و بورس و اینا نیستین میتونید پردیس رو با خیال راحت برید...چون مهر دانشگاه تهران میخوره و حداقل تو همین کشو اعتبار بالایی داره!!
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  من اگه بخوام ۲ سال پشت ارشد بمونم ! یعنی ۲ سال از دوستانم که بلافاصله وارد این مقطع شدن عقب افتادم !
یعنی دقیقاً زمانی وارد دانشگاه شدم که دوستان و همکلاسی های سابقم دارن از اون دانشگاه خارج میشن !

و این واقعاً دردناکه !
هیچ دردناک نیست...
شما فکر کن دوستت همین امسال از یه غیرانتفاعی بی نام و نشون ارشد گرفته و شما ۳ سال دیگه از یه دانشگاه معتبر مدرک گرفتین!!....نه خدایی تصورش قشنگه Big Grin

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ)reza_saleh نوشته شده توسط:  من هم سال ۹۱ رتبه ۲۰۴۸ (۲ به توان ۲۰) بودم. سال ۹۲ شدم ۱۰۲۴ (۲ به توان ۱۰). امسال شدم ۲۷۷/ اگه میشدم ۲۵۶ (۲ به توان ۸) خیلی با حال میشده ها.
شاید یه سال دیگه وایمسادم میشد ۱۲۸ یا ۶۴/
خیلی ممنونم بابت پستتون...
شما الان باعث شدید من دوباره امید واسه کنکور خوندن بگیرم !!! Big Grin
واقعا ً ممنون

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , maryam.raz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۴۹ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۵۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۴۶ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  هوش مصنوعی دانشگاه تهران و سایر imali ۷ ۶,۰۳۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۸۸۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close