زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۵۲ ، تجارت خواجه نصیر ،روزانه

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط iatii2.)
خدا رو شکر . فکر نمی کردم خواجه نصیر قبول بشم ، حتما حکمتی داشته ...Shy
امیدوارم بتونم از پسش بر بیام Undecided

انتخاب ها :
۱ -امیر کبیر تجارت
۲-علم و صنعت تجارت
۳-خواجه نصیر تجارت **

دوستان میشه لطفا یک کتاب در زمینه تجارت معرفی کنید ... دوره کارشناسی به جای تجارت به ما C# درس دادنHuh
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khadij147 , reza6966 , sherlock holmes , 112113 , احسان مومنی , IT Pro , nazanin2020
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ
RE: ۱۵۲ ، تجارت خواجه نصیر ،روزانه
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  اون ۲ واحد تجارت الکترونیک کارشناسی رو زیاد روش حساس نباشید Wink

ممنون از دلداریتونBig Grin
۰
۰
ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ
سلام همکلاسی .. Smile من یه بار به یکی گفتم احتمالن هم کلاسی بشیم اما یادم نیست شما بودی یا کس دیگه..!!:دی

کتاب رفرنس انگلیسی این درس کتاب توربان البته ترجمه هم شده ..حجمش هم زیاد اما کتاب شیرینی هستش

قابل توجه اون یکی هم کلاسی تو دانشگاه ما تجارت ۲ واحد بود اما مثل ۳واحدی تدریس شد یعنی ۲ جلسه تو هفته بر اساس همین توربان و فقط تو اون کلاس من ۳ یا ۴ تا ارائه دادم و یه پروژه(ایده تجاری) و یه بیزینس پلن.. البته استادمون الان دکترای تجارت میخونه تو امیرکبیر..(یعنی اشکمونو سر این درس در اوووورد) ولی بهترین درس دوره کارشناسی بود که پاس کردم و باعث شد کلن فقط به ارشد تجارت فک کنم نه چیز دیگه ای..
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , iatii2
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط iatii2.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  سلام همکلاسی .. Smile من یه بار به یکی گفتم احتمالن هم کلاسی بشیم اما یادم نیست شما بودی یا کس دیگه..!!:دی

کتاب رفرنس انگلیسی این درس کتاب توربان البته ترجمه هم شده ..حجمش هم زیاد اما کتاب شیرینی هستش

قابل توجه اون یکی هم کلاسی تو دانشگاه ما تجارت ۲ واحد بود اما مثل ۳واحدی تدریس شد یعنی ۲ جلسه تو هفته بر اساس همین توربان و فقط تو اون کلاس من ۳ یا ۴ تا ارائه دادم و یه پروژه(ایده تجاری) و یه بیزینس پلن.. البته استادمون الان دکترای تجارت میخونه تو امیرکبیر..(یعنی اشکمونو سر این درس در اوووورد) ولی بهترین درس دوره کارشناسی بود که پاس کردم و باعث شد کلن فقط به ارشد تجارت فک کنم نه چیز دیگه ای..
بله به من گفتین

خوش به حالتوووووون . استاد ما یه آدم ... بود بهونه می آورد تجارت الکترونیک در ایران معنا نداره ، به جای تجارت C# می خونیم .
حالا اگه c# هم یاد می گرفتیم یه چیزی . اونم درست درس نداد . نه پروژه ای نه انگیزه ای افتضاح Confused
۱
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ
الاان همه چی به تجارت الکترونیک و الخصوص موبایل مارکتینگ مربوطه.. یه عده استاد های گاگوول تو خیلی از دانشگاه ها چون از تجارت هیچی بارشون نیست این درسو میپیچونن.. و درس استراتژیک فناوری اطلاعات که تو ارشد هم احتمالن داشته باشیم... از شانس من بود که این اتفاق افتاد و ما یه استاد گیرمون امد که کارشناسی ارشد تجارت امیرکبیر بود و واقعن کمک کرد به دید خوبی از تجارت الکترونیک برسیم..
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ق.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  الاان همه چی به تجارت الکترونیک و الخصوص موبایل مارکتینگ مربوطه.. یه عده استاد های گاگوول تو خیلی از دانشگاه ها چون از تجارت هیچی بارشون نیست این درسو میپیچونن.. و درس استراتژیک فناوری اطلاعات که تو ارشد هم احتمالن داشته باشیم... از شانس من بود که این اتفاق افتاد و ما یه استاد گیرمون امد که کارشناسی ارشد تجارت امیرکبیر بود و واقعن کمک کرد به دید خوبی از تجارت الکترونیک برسیم..
خیلی هم خوب Smile
ما بد شانس بودیم دیگه Confused واقعا استاد بی سواد انگیزه دانشجو کاملا متلاشی می کنه ...
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)iatii2 نوشته شده توسط:  خدا رو شکر . فکر نمی کردم خواجه نصیر قبول بشم ، حتما حکمتی داشته ...Shy
امیدوارم بتونم از پسش بر بیام Undecided

انتخاب ها :
۱ -امیر کبیر تجارت
۲-علم و صنعت تجارت
۳-خواجه نصیر تجارت **

دوستان میشه لطفا یک کتاب در زمینه تجارت معرفی کنید ... دوره کارشناسی به جای تجارت به ما C# درس دادنHuh

وای تبریک میگم امیدوارم منم بتونم امسال خواجه نصیر قبول بشم،میتونم کارنامتونو ببینم؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ
ممنون ساناز عزیز . ایشالا هر جایی که دوست داری قبول میشی

اینم لینک کارنامه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۴۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۹۸ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۱۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۱۰۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۰۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۴۸ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۸۵ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close