زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[سوال] یک ضبط کننده صدا (voice recorder) معرفی کنید

ارسال: #۱۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط vesta.)
من که خودم سال گذشته خریدم
ولی دامادمون همین مارک مارشال رو از ۶ سال پیش داره ازش راضی هست و میدونم که باهاش audio-book و ... گوش میده و خیلی استفاده داره و خوب براش عمر کرده ولی کیفیت ضبط صدای مدلی که من خریدم خیلی از اون بهتر هستش
مارک مارشال رو هم به توصیه یکی از بچه های رشته برق که با وسایل الکترونیک آشنایی داشت انتخاب کردیم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Morris
ارسال: #۱۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ
تو دیجی کالا که همه ۲۰۰-۳۰۰ به بالا هست ..... منم یه ارزون تر میخوام ولی نه دیگه ۶۰ تومن ....این وسط هیچی نیس؟؟؟
ارسال: #۱۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
RE: [سوال] یک ضبط کننده صدا (voice recorder) معرفی کنید
دوستان عزیز،
نظر شما راجع به دو مدل زیر چیه آیا کسی هست استفاده کرده باشه ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته اولی بیشتر مورد پسنده منه.
ارسال: #۱۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  دوستان عزیز،
نظر شما راجع به دو مدل زیر چیه آیا کسی هست استفاده کرده باشه ؟

البته اولی بیشتر مورد پسنده منه.

اینا که باتری قلمی میخورهHuh

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۲۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  اینا که باتری قلمی میخورهHuh

مدل های شارژی خیلی گرون هستن.

البته میشه باتری های قلمی شارژی خرید با شاژر و همون باتری ها را شارژ کرد. یادمه قدیما یک سی دی من داشتم و دو تا باتری قلمی ۲۴۰۰ میلی آمپری خریده بودم و خیلی خوب جواب می داد. Smile ...
ارسال: #۲۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط Amoojan.)
من یه رکوردر خوب سامسونگ داشتم که ۲تا باتری قلمی شارژی میخورد... خیلی هم خوب بود... فقط زمان شارژ باتری ها یکم طولانی بود...

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال: #۲۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ
خب چه اصراریه اخه...یه mp4 خوب شارژی خریدن که خیلی بهتره. حتی با کمتر از این قیمت.تازه اینا ۴گیگ هم هستنو قیمتشون اینه...
من رای منفی میدمBig Grin

ارسال: #۲۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ
منم پیشنهاد میکنم یه ارزون تر بخر...
یه پیشنهاد دیگه هم میکنم اینه فعلا پولاتو خرج نکن بیا دانشگاه بعد ببین چی لازم داری اون موقع بخر! Smile

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال: #۲۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ، توسط Morris.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  خب چه اصراریه اخه...یه mp4 خوب شارژی خریدن که خیلی بهتره. حتی با کمتر از این قیمت.تازه اینا ۴گیگ هم هستنو قیمتشون اینه...
من رای منفی میدمBig Grin

اصلا قابل قبول نیست ! ارزون ترین رکوردر ۲۵۰ قیمتشه ! بهترین پلیر ۲۵۰ قیمتشه ! مطمئنا باید فرق اساسی داشته باشه ! نمی تونم ارزون بخرم بعش پشیمون شم دوباره خوبشو بخرم Huh !

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  منم پیشنهاد میکنم یه ارزون تر بخر...
یه پیشنهاد دیگه هم میکنم اینه فعلا پولاتو خرج نکن بیا دانشگاه بعد ببین چی لازم داری اون موقع بخر! Smile

البته اینم فکر خوبیه ! ولی یه همچین چیزیو مطمئنا لازم دارم ! یه مقدار از پولمو نگه داشتم تا اونجا خرج کنم.
ارسال: #۲۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  خب چه اصراریه اخه...یه mp4 خوب شارژی خریدن که خیلی بهتره. حتی با کمتر از این قیمت.تازه اینا ۴گیگ هم هستنو قیمتشون اینه...
من رای منفی میدمBig Grin

اصلا قابل قبول نیست ! ارزون ترین رکوردر ۲۵۰ قیمتشه ! بهترین پلیر ۲۵۰ قیمتشه ! مطمئنا باید فرق اساسی داشته باشه ! نمی تونم ارزون بخرم بعش پشیمون شم دوباره خوبشو بخرم Huh !

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  منم پیشنهاد میکنم یه ارزون تر بخر...

البته اینم فکر خوبیه ! ولی یه همچین چیزیو مطمئنا لازم دارم ! یه مقدار از پولمو نگه داشتم تا اونجا خرج کنم.

جز این دیجی کالا جای دیگه رو چک کردین؟ دیجی جون که خیلی هاش ناموجوده و خودمم اومدم قیمت پیدا کنم نشد، اصلا این هزینه به یه ریکوردر صرف با این ضعفه نداشتن باتری داخلی و حافظه نمیخوره، من بعد از دوبار خرید محصولات الکترونیکی به صورت انلاین، متوجه شدم این موضوع برای منه ایرانی هنوز جا نیوفتاده، چون اولا یکی ازین دوبار محصول مورد علاقه م نشد و ضرر کردم، و اینکه من نمیتونم تمام محصولات موجودو کنار هم ببینیم، شما بیاین تهران برین ولیعصر به راحتی چیزی که دوس دارینو بخرین، بد میگم؟ اصلا توو کت من نمیره یه ریکوردر با امکانات کم با این هزینهSmile

ارسال: #۲۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  جز این دیجی کالا جای دیگه رو چک کردین؟
من بعد از دوبار خرید محصولات الکترونیکی به صورت انلاین، متوجه شدم این موضوع برای منه ایرانی هنوز جا نیوفتاده، چون اولا یکی... ...بیاین تهران برین ولیعصر به راحتی چیزی که دوس دارینو بخرین...

نه راستش جای دیگه ای چک نکرد
خودمم دارم به این نتیجه می رسم که بیام تهران رکوردر بخرم.
ارسال: #۲۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ق.ظ، توسط software94.)
من یه mp3330 trancsend گرفتم واسه کلاس ها.خیلی هم کیفیتش خوبه ۸Gهم هست خیلی هم ازش راضیم ۱۱۰ هم گرفتم مثل یه رکوردر خوب جوابمو میده marshallهم دوستام دارن همه ناراضین.sony وsamsong هم خوب بود اما از واسه من گرونتر بودWinkهمین عالیه.
ارسال: #۲۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط K@online.)
Re: [سوال] یک ضبط کننده صدا (voice recorder) معرفی کنید
پیشنهاد میدم پلیر Iriver مدل T9 بگیری هم از نظر پخش هم ضبط صدا فوق العادس حدود دو سال هست که دارمش از فاصله دور به خوبی صدا ضبط می کنه یادم نمیاد که Recorder روی میز استاد گذاشته باشم از هر جای کلاس که ضبط کردم کیفیت قابل قبولی داشت قابلیت حذف نویز محیطی داره از سیستم وضوح صدای SRS استفاده می کند ۴gigحافظه و از طریق USB شارژ میشه.از نظر ظاهری جم جوره.

توفیقی به انسان نمی رسد مگر خدا بخواهد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۰ دیروز ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۹۶ دیروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۴۹۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۳۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۷۳۵ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۶۶ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۱۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۶۳ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close