زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سر فصل های احتمالی مدار هوش

ارسال:

mehdi1993 پرسیده:

سر فصل های احتمالی مدار هوش

سلام دوستان،
من یه چیزی حول و حوش ۲ هفته هست که مدار رو دارم میخونم اما به یه فصلی رسیدم که تو خوندنش شک دارم. خواستم از شما بپرسم که این فصل ها خوندنش تو ارشد فایده داره یا نه ؟ یعنی برای منی که کامپیوترم و میخوام مدار هوش رو بزنم ارزش داره بخونمش یا نه: چون نگاه که کردم دیدم این قسمت ها فقط برای برق و معماری میاد حالا میخواستم نظر شما رو بدونم.
۱-یکی مربوط به فصل سلف تزویج هست
۲- فرکانس طبیعی و تابع شبکه.

دوستان خیلی برام مهم هستش چون تقریبا درس مدار رو خوندم و فقط این دو قسمت مونده!!!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

!!! پاسخ داده:

RE: سر فصل های احتمالی مدار هوش

ببخشید که به جای پاسخ میخوام سوالی ازتون بپرسم. میشه لطفا بگید چه منبعی برای مدار الکتریکی میخونید و در صورت امکان کمی در مورد کتاب یعنی نحوه آموزش، تست و پاسخ تشریحی و ... توضیح بدید.

لطفا حتما پاسخ بدید که منم شدید نیاز دارم.

مرسی.

ارسال:

mehdi1993 پاسخ داده:

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ)!!! نوشته شده توسط:  ببخشید که به جای پاسخ میخوام سوالی ازتون بپرسم. میشه لطفا بگید چه منبعی برای مدار الکتریکی میخونید و در صورت امکان کمی در مورد کتاب یعنی نحوه آموزش، تست و پاسخ تشریحی و ... توضیح بدید.

لطفا حتما پاسخ بدید که منم شدید نیاز دارم.

سلام من از روی کتاب پوران خوندم چون کامل گفته بعدشم قراره از روی جزوه پارسه مرور کنم چون خیلی خوب مطالب رو خلاصه کرده و در نهایت میخوام برای تمرین تست های پوران رو بزنم چون خیلی خوب طبقه بندی و پاسخ داده شده. اینو من از خودم نمیگیم از کسی پرسیدم که رتبه ۵۹ برق قدرت رو آورده ( البته اون فقط پارسه رو پیشنهاد کرد) اما چون من تو فهم مطالب یه ذره مشکل داشتم تصمیم گرفتم پوران رو بخونم.
مرسی.

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)mehdi1993 نوشته شده توسط:  سلام دوستان،
من یه چیزی حول و حوش ۲ هفته هست که مدار رو دارم میخونم اما به یه فصلی رسیدم که تو خوندنش شک دارم. خواستم از شما بپرسم که این فصل ها خوندنش تو ارشد فایده داره یا نه ؟ یعنی برای منی که کامپیوترم و میخوام مدار هوش رو بزنم ارزش داره بخونمش یا نه: چون نگاه که کردم دیدم این قسمت ها فقط برای برق و معماری میاد حالا میخواستم نظر شما رو بدونم.

دوستان خیلی برام مهم هستش چون تقریبا درس مدار رو خوندم و فقط این دو قسمت مونده!!!

سلام .نه تزویج نمیاد.فرکانس های طبیعی هم در حد خیلی ساده .می تونید کتاب ۱۰ سال کنکور تخصصی کامپیوتر رو تهیه کرده و از اونجا با روی سوالات آشنا بشید.موفق باشید

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ)!!! نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام .نه تزویج نمیاد.فرکانس های طبیعی هم در حد خیلی ساده .می تونید کتاب ۱۰ سال کنکور تخصصی کامپیوتر رو تهیه کرده و از اونجا با روی سوالات آشنا بشید.موفق باشید

سلام

ببخشید شما کدام کتاب رو واسه مدار الکتریکی پیشنهاد می کنید؟

نقل قول: با سلام برای آموزش و یادگیری پوران برای مرور هم پارسه و برای تست بازم پوران.
من خدایش ازش راضیم!!:Rolleyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

نازین پاسخ داده:

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)mehdi1993 نوشته شده توسط:  سلام دوستان،

سلام .نه تزویج نمیاد.فرکانس های طبیعی هم در حد خیلی ساده .می تونید کتاب ۱۰ سال کنکور تخصصی کامپیوتر رو تهیه کرده و از اونجا با روی سوالات آشنا بشید.موفق باشید

ارسال:

!!! پاسخ داده:

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام .نه تزویج نمیاد.فرکانس های طبیعی هم در حد خیلی ساده .می تونید کتاب ۱۰ سال کنکور تخصصی کامپیوتر رو تهیه کرده و از اونجا با روی سوالات آشنا بشید.موفق باشید

سلام

ارسال:

نازین پاسخ داده:

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ب.ظ)!!! نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام .نه تزویج نمیاد.فرکانس های طبیعی هم در حد خیلی ساده .می تونید کتاب ۱۰ سال کنکور تخصصی کامپیوتر رو تهیه کرده و از اونجا با روی سوالات آشنا بشید.موفق باشید

سلام

همون منابعی که دوستمون گفتن.من خودم جهش خونده بودم اما جالب نبود سال اول که کنکور دادم ۴ تا مدار کامل زدم ودرست بودن به خیال اینکه امسال بلدم تو کنکور نتونستم بزنم اما همون پوران تست خوبه .کتاب ده سال کنکور هم بخونید قسمت مدارهاشو.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۱ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۱۸ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۶۹۵ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۸۲۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۶۷۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۲۵ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۵۹ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close