زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع کلاس های ارشد در دانشگاه اصفهان

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ
Question شروع کلاس های ارشد در دانشگاه اصفهان
سلام به دوستان، می خواستم از دوستانی که سالهای قبل در دانشگاه اصفهان بودن، بپرسم که شروع واقعی کلاس ها در این دانشگاه مطابق با تقویم آموزشی هست یا نه؟ آخه توی تقویم اموزشی شروع کلاس ها رو ۲۲ شهریور اعلام کردن، که تازه روز مراجعه حضوری برای خوابگاه و هماهنگی های دیگه است. سالهای قبل شروع کلاس ها از کی بوده؟ممنون

گاه پرندگان آنقدر سرگرم دانه چیدن می شوند
که پرواز را فراموش و آسمان را از یاد می برند
پرتاب سنگ کودکی بازیگوش می تواند یادآور پرواز باشد .

پرواز و آسمان را بخاطر بسپار ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۰۵ ب.ظ
امسال تقریبا تمامی دانشگاهها شروع کلاسها را از ۲۲شهریور اعلام کردند.
دانشگاه اصفهان معمولا تاریخی که اعلام میکنه کلاسها شروع میکنه.البته خب هفته اول درسی داده نمیشه.ولی بعضی اساتید حضور و غیاب میکنند!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam331
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ
RE: شروع کلاس های ارشد در دانشگاه اصفهان
بچه ها شما نمیدونید برای خوابگاه کی باید بریم؟اخه من از یه شهر دور باید بیام و شروع کلاسا رو زده ۲۲ام و بنظر خودم باید چندروز زودتر بیام چون همون روز که کلاسا شروع میشه که نمیشه،اگه کسی اصلاعاتی داره لطفا بگه... من تو ساید دانشگاه تاریخی واسه حضور واسه خوابگاه ندیدم... شما چیزی ندیدین؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ ب.ظ)negarbaz نوشته شده توسط:  بچه ها شما نمیدونید برای خوابگاه کی باید بریم؟اخه من از یه شهر دور باید بیام و شروع کلاسا رو زده ۲۲ام و بنظر خودم باید چندروز زودتر بیام چون همون روز که کلاسا شروع میشه که نمیشه،اگه کسی اصلاعاتی داره لطفا بگه... من تو ساید دانشگاه تاریخی واسه حضور واسه خوابگاه ندیدم... شما چیزی ندیدین؟
سلام، من یک هفته پیش که با اداره امور خوابگاه ها تماس گرفتم، در مورد مراجعه حضوری برای خوابگاه گفتن ۲۲ ام باید اقدام کنیم.

گاه پرندگان آنقدر سرگرم دانه چیدن می شوند
که پرواز را فراموش و آسمان را از یاد می برند
پرتاب سنگ کودکی بازیگوش می تواند یادآور پرواز باشد .

پرواز و آسمان را بخاطر بسپار ...
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ
سلام توی برنامه زده ۲۴ تا ۲۶ ثبت نام حضوری هستش پس قبل این حضور وغیاب یعنی چی؟الانم که خوابگاه و اتاق تخصیص دادن کافی هست بری توی سایت گلستان دانشگاه اصفهان ببینی اتاق بهت دادن یا نه و کدام خوابگاه افتادی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۸۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۴,۰۱۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close