زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

غیرانتفاعی تهران؟؟؟یا آزاد قزوین؟؟؟

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ق.ظ
سلام ... دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بگید...بنظر شما برای رشته ی آی تی mis دانشگاه غیرانتفاعی تو تهران بهتره؟یا تجارت الکترونیکی دانشگاه آزاد قزوین؟از همه نظر (کار...ادامه تحصیل...اعتبار)......واقعا موندم کدوم رو انتخاب کنمHuh

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط arminjahan.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، قطب علمی رباتیک ایران و خاورمیانه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رئیس دانشکده برق و کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد قزوین و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر

عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر

عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

دانشیار مدیر گروه شبکه های کامپیوتری دانشگاه آزاد قزوین و عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر

دانشیار عضو هیئت علمی دانشگاه شریف

دانشیار عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی

دانشیار عضو هیئت علمی دانشگاه شاهد

دانشیار عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت

عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی همدان

خدای سیستم عامل /عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد قزوین

عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا
و اساتید دیگری همچون
دکتر هادی زارع عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
دکتر عبدالرسول قاسمی مدیر گروه کامپیوتر خواجه نصیر
دکتر محمدمهدی اثنی عشری عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
دکتر فرشاد صفائی سمنانی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی
دکتر سعید صفری عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
دکتر مصطفی ارسالی صالحی نسب عضو هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر
دکتر سعید جهانیان عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس
دکتر ندا عبدالوند عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا
دکتر اسلام ناظمی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی
دکتر عبدالساده نیسی دانشیار عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی
و ........................

امیدوارم جوابتون را گرفته باشید.
در هیچ یک از واحدهای دانشگاه آزاد همچین هیئت علمی وجود نداره، می توانید تحقیق کنید
موفق باشید
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , nasim** , npour , rezaee1 , Pegasus , anika , shima_24
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ
RE: غیرانتفاعی تهران؟؟؟یا آزاد قزوین؟؟؟
امیدوارم جوابتون را گرفته باشید.
در هیچ یک از واحدهای دانشگاه آزاد همچین هیئت علمی وجود نداره، می توانید تحقیق کنید
موفق باشید
[/quote]
ممنون از پاسختون....تصمیم گرفتم تجارت قزوین رو برم.

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Pegasus , anika
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ
چرا اینقد رو آزاد قزوین سرمایه گذاری می شه؟
هزینه کل درس خوندن تو این دانشگاه برای ارشد تو رسته کامپیوتر حدودا چقد تموم می شه؟
اگه اینطوریه چرا توی استخدام هیئت علمی برای دانشگاه دولتی تاکیدشون روی دانشجوهای فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی است؟

رفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ
دوستان آواز دهل باراجین از دور خوش است!
به نظر من که کارشناسی رو اونجا خوندم، غیر انتفاعی تهران رو ول نکن به خاطر آزاد قزوین.
۳
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , nasim**
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ
میشه از ازاد انتقالی گرفت به غیرانتفاعی یا پیام نور مثلا؟

ShyCool
۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  دوستان آواز دهل باراجین از دور خوش است!
به نظر من که کارشناسی رو اونجا خوندم، غیر انتفاعی تهران رو ول نکن به خاطر آزاد قزوین.

من در مورد کارشناسی باراجین اطلاعی ندارم ولی ارشد تجارت الکترونیک باراجین میخونم و بسیار هم از اساتید راضی هستم.اکثر اساتیدی که تو این لیست اومده رو هم میشناسم
فقط یه نکته ای که هست اساتیدی که در قسمت دوم لیست بودن اساتید تجارت هستن.البته این رو هم باید در نظر داشت که رشته ی تجارت الکترونیک در ایران جدیده و نباید انتظار وجود پروفسور تو این رشته رو داشته باشیم
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , amirali_s69 , nasim**
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)shokoohsun نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  دوستان آواز دهل باراجین از دور خوش است!

من در مورد کارشناسی باراجین اطلاعی ندارم ولی ارشد تجارت الکترونیک باراجین میخونم و بسیار هم از اساتید راضی هستم.اکثر اساتیدی که تو این لیست اومده رو هم میشناسم
فقط یه نکته ای که هست اساتیدی که در قسمت دوم لیست بودن اساتید تجارت هستن.البته این رو هم باید در نظر داشت که رشته ی تجارت الکترونیک در ایران جدیده و نباید انتظار وجود پروفسور تو این رشته رو داشته باشیم

بله بنده هم شبکه قزوین می خونم صحبت تان را تائید می کنم
من تا الان کسی را ندیده بودم از قزوین بتونه به راحتی ایراد بگیره اکثر دانشجوها راضی هستند نمی دونم ایشون چجوری باراجین بودن!!!
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezaee1 , Pegasus , npour , nasim**
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)shokoohsun نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  دوستان آواز دهل باراجین از دور خوش است!

بله بنده هم شبکه قزوین می خونم صحبت تان را تائید می کنم
من تا الان کسی را ندیده بودم از قزوین بتونه به راحتی ایراد بگیره اکثر دانشجوها راضی هستند نمی دونم ایشون چجوری باراجین بودن!!!

منظورتون از چجوری چیه؟!
شما الان چجوری باراجینی؟!!!
من تمام دور و اطرافیانم رضایت چندانی ندارن و نداشتن از باراجین!
به هر حال من نظر و تجربه ی خودمو گفتم، اگه به مضاغ دوستان باراجینی که واسه گول زدن خودشون یا به هر دلیل دیگه دارن تعریف میکنن از دانشگاه خوش نیومده، باید منو ببخشن! ناراحتی نداره که.
اصلا باراجین بالای ۱۰۰% طرفدار داره و خودش گلهای گله!!
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , sand , persianccie
ارسال: #۱۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
باراجین یه دونس
عالیه از همه لحاظ

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , npour , nasim** , arminjahan , sand , manam... , anika
ارسال: #۱۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ ب.ظ
من حالا بین آزاد تهران و مجازی شیراز موندم
هیچ مقایسه ای وجود نداره که به آدم کمک کنه
من این واسم مهمه که تو این دوساله، وختم حروم نشه
و بعدش مدرک و امکان ادامه تحصیلش
میدونم اصلشم باید خود آدم تلاش کنه؛ ولی محیطیم که توش تحصیل میکنی مهمه و تاثیر گذار

حالا به نظر دوستان، آزاد تهران یا دولتی مجازی شیراز؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
واسه ادامه تحصیل آزاد بهتره چون مجازی اکثرا بدون پایان نامه است و واسه ادامه تحصیل به مشکل می خورین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persianccie

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۲۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۹۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۷۹۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۱۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۰۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۸۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close