زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه پوران

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ
شبکه پوران
بچه ها یه سوال ؟؟؟؟ شبکه پوران به درد نمی خوره؟ خوب من که الان سه فصل خوندم بیخود بوده؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: شبکه پوران
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ)parizadgh نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال ؟؟؟؟ شبکه پوران به درد نمی خوره؟ خوب من که الان سه فصل خوندم بیخود بوده؟؟؟؟

آره منم پوران رو خوندم زیاد خوب نبود.... به نظرم پوران رو خوب بخون پایه شبکه قوی شه بعد پارسه رو بگیر
من که خورم این کارو میکنم
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط:  یکی از بچه های دانشگاه اول همین کتابو خرید و به همین حس پشیمونی دچار شد. نمیشه گفت کلا به درد نمیخوره! حتما چیزهایی واسه یادگیری داره! ولی میشه گفت به درد سوال های سال های اخیر کنکور سراسری نمیخوره! (سبکش بیشتر تعریف محوره تا مسئله محور).

نقل قول: به نظرم پوران رو خوب بخون پایه شبکه قوی شه بعد پارسه رو بگیر

شبکه پایه و پیش نیاز خاصی نیاز نداره که قویش کنیم. هرچی لازمه (در مورد مقدمات) تو خود پارسه گفته. خوندن هر دو وقت هدر دادنه به نظرم، چون مطلب خاصی تو پوران نیست که تو پارسه نباشه. میشه این وقت رو صرف حل مسائل کتابی مثل کراس کرد که ظاهرا الان منبع اصلی طرح سوالاته.

ممنون
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
والا من خودم پارسه رو نخوندم... طبق نظر وپیشنهاد رتبه های برتر خودم همچین تصمیمی گرفته بودم اونجا پیشنهاد کرده بودن
کراس رو از کجا میشه تهیه کرد...میشه کامل با اسم نویسندش بگین؟
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  والا من خودم پارسه رو نخوندم... طبق نظر وپیشنهاد رتبه های برتر خودم همچین تصمیمی گرفته بودم اونجا پیشنهاد کرده بودن
کراس رو از کجا میشه تهیه کرد...میشه کامل با اسم نویسندش بگین؟

شما کدوم رتبه های برتر رو میگین؟ من بیشتر مصاحبه ها رو خوندم، بعید میدونم کسی گفته باشه اول پوران رو بخونید و بعد پارسه. بیشتر صحبت از کتاب پارسه ست و کتاب شبکه های کامپیوتری با رویکرد فراز به فرود (Computer Networking, A Top Down Approach) راس و کراس (Ross, Kurose) که آخرین ویرایشش ۶ هست و PDF و حل تمرین انگلیسیش رو تو همین مانشت میشه پیدا کرد و دو تا ترجمه هم از انتشارات نیاز دانش تو بازار هست.

این تاپیک رو هم بخونید، مفیده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
حالا من که پوران خریدم به نظرتون چیکار کنم؟؟
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ)parizadgh نوشته شده توسط:  حالا من که پوران خریدم به نظرتون چیکار کنم؟؟

به نظر من زیاد رو آموزشش حساب نکن از کتاب پارسه یاد بگیر تستاشو از پوران بزن

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  همین مصاحبه مانشت امسال ولی یادم نمیاد کدوم هست
ولی باز ممنون
چون واقعا دنبال منبع خوب برای شبکه هستم
یه سوال دیگه هم دارم اینکه کراس رو میگین فقط تمریناشو بخونم یا خود کتاب
چطوری شروعش کنم
ممنون

شما کدوم رتبه های برتر رو میگین؟ من بیشتر مصاحبه ها رو خوندم، بعید میدونم کسی گفته باشه اول پوران رو بخونید و بعد پارسه. بیشتر صحبت از کتاب پارسه ست و کتاب شبکه های کامپیوتری با رویکرد فراز به فرود (Computer Networking, A Top Down Approach) راس و کراس (Ross, Kurose) که آخرین ویرایشش ۶ هست و PDF و حل تمرین انگلیسیش رو تو همین مانشت میشه پیدا کرد و دو تا ترجمه هم از انتشارات نیاز دانش تو بازار هست.

این تاپیک رو هم بخونید، مفیده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط Alishadan84.)
من هم پوران را خریدم ،
تنها خوبی که داره ، اینه که فقط با شبکه اشنات میکنه
اگه میخوای تست بزنی حتما حقیقت رو بگیر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۷۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۶۳ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۷۲ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  خرید کتاب پایگاه داده پارسه و طراحی الگوریتم پوران پژوهش sahar bano ۰ ۱,۸۱۳ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۶۰۷ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  تفاوت کتاب طراحی الگوریتم ارشد و دکترای پوران پژوهش royaarabi ۱ ۲,۵۷۵ ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ce96
  کتاب پایگاه داده پیشرفته پوران پژوهش sh_i ۰ ۳,۲۲۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sh_i

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close