زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دروس ارائه شده فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط arminjahan.)
دروس ارائه شده فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران
سلام دوستان

لیست دروس ارائه شده و اساتید ترم مهر دانشگاه آزاد قزوین رشته شبکه های کامپیوتری و علوم تحقیقات تهران را برایتان قرار دادم

بررسی قدمت رشته فناوری اطلاعات در ایران:
دانشگاه امیرکبیر : تدوین، تصویب و راه‌اندازی رشته مهندسی فناوری اطلاعات برای اولین بار در کشور در سال ۱۳۸۱
بعد از آن چند دانشگاه دولتی دیگر از جمله تهران و شریف هم این رشته را راه اندازی کردند
دانشگاه آزاد قزوین: راه اندازی رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT) برای اولین بار در دانشگاه آزاد در سال ۱۳۸۲
علوم تحقیقات: اولین ترمی است که ورودی می گیرد

منبع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و فناوری اطلاعات

دانشگاه آزاد قزوین:

[تصویر:  302090_7akq3xu8h1ug6ntat96n.jpg]
[تصویر:  302090_ad1amrsvem0s85cg36pc.jpg]

رزومه اساتید:
دکتر دهقان تخت فولادی - دانشیار- دانشگاه امیرکبیر

دکتر قاسمی - خواجه نصیر

دکتر صفائی سمنانی - دانشگاه شهید بهشتی

دکتر اثنی عشری - مرکز تحقیقات مخابرات

دکتر حقیقت - دانشگاه آزاد قزوین

دکتر برومندنیا - تهران جنوب

دکتر سرگلزایی - آزاد قزوین

دکتر ارسالی صالحی نصب -دانشگاه تهران

دکتر محسن جهانشاهی - تهران مرکز (مدیر گروه ارشد نرم افزار)

و ....

دانشگاه علوم تحقیقات تهران

[تصویر:  302090_38125471825849255948.jpg]

رزومه اساتید:
دکتر ابراهیم مهدی‌پور -آزاد علوم تحقیقات

دکتر سام جبه داری - آزاد تهران شمال

منبع:

۹
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Pegasus , m.mosallaei , mahooor , persianccie , nasim** , neda_Network , mohsen.rn , hnarghani , npour , iApp , rezaee1 , yahyazahedi , virtual girl , lafille , manam...
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
آقای جهان لطف میکنین اگه درباره ی تجارت هم اطلاعات دارید بگذارید....پیشاپیش ممنون

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , npour
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط arminjahan.)
RE: دروس ارائه شده فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران
دروس ارائه شده تجارت الکترونیک آزاد قزوین مهر ۹۳

[تصویر:  302132_b1axwt6dkxy89vmc4hzx.jpg]
[تصویر:  302132_mx905mug2t3a906drky0.jpg]
[تصویر:  302132_6y6j2u2ysno1to5sndu3.jpg]

اساتید:
دکتر محمد جعفر تارخ - دانشیار - خواجه نصیر

دکتر حسن رشیدی - دانشیار -دانشگاه علامه طباطبایی

دکتر ندا عبدالوند -دانشیار - تربیت مدرس

دکتر عبدالساده نیسی- دانشیار -علامه طباطبایی

دکتر برومندنیا- تهران جنوب

دکتر محسن جهانشاهی - تهران مرکز (مدیر گروه ارشد نرم افزار)

دکتر سعید جهانیان

و ....
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasim** , mohsen.rn , hnarghani , npour , rezaee1
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ق.ظ
RE: دروس ارائه شده فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری آزاد قزوین و علوم تحقیقات تهران
نرم و هوششم داری؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱ ق.ظ، توسط arminjahan.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۴ ق.ظ)pkpooria نوشته شده توسط:  نرم و هوششم داری؟

به این سایت مراجعه کنید به صورت مهمان وارد شوید و هر رشته ای که تمایل دارید انتخاب و دروس ارائه شده را ببینید

ورود کاربر میهمان --> امور آموزشی --> ثبت نام --> گروه های درسی ارائه شده --> انتخاب رشته مورد نظر --> جستجو
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , pkpooria
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط arminjahan.)
امکانات رفاهی دانشگاه آزاد قزوین :

برای آقایان هم داخل شهر خوابگاه دارند
خوابگاه خانم ها که در داخل دانشگاه قرار دارد و یکی از زیباترین و بزرگترین خوابگاه های ایران است.
کلا وضعیت خوابگاه های دانشگاه آزاد قزوین خیلی خوبه،
دم در دانشگاه ایستگاه اتوبوس برای تهران و ایستگاه تاکسی داخل شهر برای خوابگاه آقایان و همین طور ایستگاه تاکسی برای ترمینال قزوین و ایستگاه تاکسی برای تهران وجود دارد
هر روز ساعت ۵:۱۵ صبح سرویس دانشگاه نزدیک به ۳۰ اتوبوس از مناطق مختلف تهران به سمت دانشگاه شروع به حرکت می کند. ساعت ۷:۲۰ به دانشگاه می رسد و ساعت ۸ کلاس شروع می شود. و همینطور در برگشت اتوبوس آماده برای بازگشت به تهران وجود دارد.
سلف سرویس و رستوران فست فود(پیتزا و ...) و بوفه برای صبحانه و نهار(ساندویچ و ...) و... رستوران سنتی ، کافی شاپ در داخل دانشگاه مهیاست، حتی می توانید غذا از منزل بیاورید و در سلف سرویس در مایکروفری که در اختیار دانشجویان قرار داده شده گرم کنید.
دانشگاه از لحاظ تمیزی و مرتبی و زیبایی با هتل ۴ ستاره برابری می کند ، در هیچ دانشگاهی اینگونه نظم و تمیزی را ندیدم، دائما نیروهای خدماتی مشغول تمیز کردن هستند
هفته اول یا دوم به شما کارت دانشجویی الکترونیکی می دهند ، که در هنگام ورود از گیت باید وارد شوید و کارت بزنید که در حساب کاربری شما در سایت ساعت ورود شما ثبت خواهد شد.
تذکر: کسی همراه خود نیاورید که به همراه اجازه ورود به دانشگاه را نمی دهند.
تمامی عملیات کاری شما با کارت الکترونیکی صورت می گیرد، و برای مثلا رزرو غذا در سایت در دفتر کاربری خود اقدام می کنید
در صورتی که استادی جلسه ای غیبت کند روز قبل در سایت و در دفتر کاربری دانشجو ثبت می شود

کلا دوستانی که علوم تفریحات رشته شبکه را انتخاب کردند به نظرم هر چه سریعتر به پاسداران مرکز آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنند چون ترازشون بالاتر بوده می توانند درخواست تغییر دانشگاه دهند، اما شاید همتون بخوایید تغییر بدهید مشکل ایجاد کنند، به نظرم تراز های بالای ۷۰۰۰ به مرکز آزمون مراجعه کنند مناسب تر باشه

کسانی که کیفیت و اساتید براشون مهمه آزاد قزوین
کسانی که صرفا مدرک می خواهند علوم تحقیقات

از نظر مسافت بنده از تجریش تا دانشگاه آزاد قزوین ۲ ساعته با سرویس دانشگاه میرم ، حالا اگر بخوام با مترو برم صادقیه ۴۵ دقیقه و از صادقیه تا علوم تحقیقات ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت راهه ، که روی هم میشه ۱:۴۵ ساعت، حالا خودتان می توانید انتخاب کنید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , rezaee1 , m.mosallaei , manam...
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط helena.)
من همین‌ جوری الکی رفتم آزمون دادم . انتخاب هارو هم الکی زده بودم. الان علوم تحقیقات تهران قبول شدم یکم دودلم که برم یا نه!!! الان هم که همه میگن قزوین بهتره دیگه کلا دارم بی خیال میشم!!!
شهریه ها هم که چه بد سر به فلک میزنه!!!!!!!!!!
واقعا این قدر دانشگاه قزوین نزدیکه؟!!! کاش یه تحقیقاتی کرده بودم.

حالا میشه مال هوش مصنوعی علوم تحقیقات رو هم دید؟!

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۲
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ
بیخود گول تبلیغات اینو اون رو نخور. استادهای امیرکبیر و شریف و بهشتی و .. در آینده حاضرن تهران باشن تا اینکه برن قزوین. نه علوم تحقیقات بو میده که نرن بلکه ازدانشگاههای برتر کشوره و نه توی قزوین نخبه ریخته که برن اونجا فقط.
۵
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , helena
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  بیخود گول تبلیغات اینو اون رو نخور. استادهای امیرکبیر و شریف و بهشتی و .. در آینده حاضرن تهران باشن تا اینکه برن قزوین. نه علوم تحقیقات بو میده که نرن بلکه ازدانشگاههای برتر کشوره و نه توی قزوین نخبه ریخته که برن اونجا فقط.
علوم تحقیقات در رشته های فنی مهندسی حرفی برای گفتن نداره
آی تی که اصلا هیچی
دیگه کلا تعطیله
این اساتید چندین ساله قزوین هستند، می دونید برای چی؟
یک دلیل اینه که قزوین ،قطب رباتیک ایرانه و در رشته های فنی مهندسی بسیار قوی، رویکرد آزاد قزوین صنعتی است ، مثل صنعتی شریف
به خاطر این شما اصلا رشته های علوم انسانی را در این دانشگاه نمی بینید
علوم تحقیقات روی رشته های علوم پایه قویه
لطفا بیشتر تحقیق کنید

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  من همین‌ جوری الکی رفتم آزمون دادم . انتخاب هارو هم الکی زده بودم. الان علوم تحقیقات تهران قبول شدم یکم دودلم که برم یا نه!!! الان هم که همه میگن قزوین بهتره دیگه کلا دارم بی خیال میشم!!!
شهریه ها هم که چه بد سر به فلک میزنه!!!!!!!!!!
واقعا این قدر دانشگاه قزوین نزدیکه؟!!! کاش یه تحقیقاتی کرده بودم.

حالا میشه مال هوش مصنوعی علوم تحقیقات رو هم دید؟!

متاسفانه خیلی ها سر همین ندانستن علوم تحقیقات را انتخاب کردند
یک سری هم سر نزدیکی انتخاب کردند، در صورتی که نمی دونن علوم تحقیقات فاصله دوری دارد

------------------------------------------------------
پیشنهاد صریح بنده آزاد قزوین هست
هم کلاسی های بنده از شمسی پور هستند تا شهید بهشتی هستند حتی از دانشگاه تهران ، بودند کسانی که بوعلی همدان شبکه قبول شدند و این دانشگاه را انتخاب کردند

می توانید به مرکز آزمون مراجعه کنید و درخواست تغییر دانشگاه دهید

موفق باشید
۲
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ
لطفا اینقدر از واژه علوم تفریحات استفاده نکنید دوست گرامی..به هرحال دوستانی که اونجا قبول شدن زحمت کشیدن ..دانشگاه علوم تحقیقات ویترین دانشگاه ازاده و از بهترین واحدهای دانشگاهیه
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , arminjahan , neda_Network , hnarghani , mohsen.rn
ارسال: #۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
نوشین جان من پارسال همونطور که میدونی هوش قزوین رتبه ۱ شدم و نرفتم و امسال علوم تحقیقات دادم. منتها عقلم مثل بعضیا نمیرسید متاسفانه . اشتباه بالاخره پیش میاد دیگه غصه نداره.
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network
ارسال: #۱۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ ب.ظ
آقا من اینجا هم میگم که آزاد قزوین فقط اسمش خوبه و آواز دهلش از دور خوشه. من اصلا این دانشگاه رو توصیه نمیکنم.
درباره ی اساتید هم به ندرت استاد خوب توش پیدا میشه. خیلی از اساتید اونجا هییییییچی سرشون نمیشه.
۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , مورتن , neda_Network
ارسال: #۱۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  لطفا اینقدر از واژه علوم تفریحات استفاده نکنید دوست گرامی..به هرحال دوستانی که اونجا قبول شدن زحمت کشیدن ..دانشگاه علوم تحقیقات ویترین دانشگاه ازاده و از بهترین واحدهای دانشگاهیه
شما از ویترینی صحبت می کنید که پروفسور میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسمی ازش نبرده؟

قیاس درستی نیست اما امیرکبیر در آی تی رنکینگ جهانی داره یا شریف؟؟
امیدوارم متوجه صحبت بنده شده باشید

بنده قصد جسارت به کسی را ندارم
بلاخره یک سری از سر ناآگاهی در رشته آی تی علوم تحقیقات را انتخاب کردند بنده وظیفه خودم دانستم که اطلاعات کاملی در اختیار همگی قرار دهم تا به انتخاب خود مسیرشان را انتخاب کنند

--------------------------------------------------------------------

دوستانی پیغام خصوصی دادند
و گفتند که چطور میشه از علوم تحقیقات انتقالی گرفت ،

باید خدمتتان عرض کنم که با توجه به اینکه تراز امسال علوم تحقیقات از قزوین بیشتر شده
شما می توانید با مراجعه به مرکز آزمون واقع در پاسداران ، درخواست جابجایی به واحد قزوین را انجام دهید
انگار از اول قزوین را انتخاب کرده باشید و می توانید ثبت نام کنید

(۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ب.ظ)mori_1696 نوشته شده توسط:  آقا من اینجا هم میگم که آزاد قزوین فقط اسمش خوبه و آواز دهلش از دور خوشه. من اصلا این دانشگاه رو توصیه نمیکنم.
درباره ی اساتید هم به ندرت استاد خوب توش پیدا میشه. خیلی از اساتید اونجا هییییییچی سرشون نمیشه.

به ندرت اساتید خوب پیدا میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmileSmileSmile

خوب عزیز من چرا سیاه نمایی می کنی من لیست اساتیدی که این ترم درس ارائه دادن را گذاشتم
به سایت مراجعه کنید ببینید چه اساتیدی این ترم درس ارائه میدن ، خودتان متوجه می شوید

ورود کاربر میهمان --> امور آموزشی --> ثبت نام --> گروه های درسی ارائه شده --> انتخاب رشته مورد نظر --> جستجو
۵
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , m.mosallaei
ارسال: #۱۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ب.ظ
این سیاه نمایی ها درست نیست کلا... در مورد هر دانشگاهی...

مهم ترین چیز هم خود دانشجو هست واقعا...

دوستان دیگه معیار درس دادن اساتید و مقایسشون اونقدرها هم مهم نیست که به این شکل سیاه نمایی بشه..

این موضوعات برای دبیرستانی هایی که می خوان کنکور بدن توی سال پیش دانشگاهیشون مهمه بیشتر!

واقعا این معیارا اونقدر تاثیر نمیگذراند... و عاوم تحقیقات و قزوین هر کدوم جزء دانشگاه هایی هستن که اگر کسی بخواد کاملا میشه توشون رشد کرد...

دوستان یه سوال: ثبت نام علوم تحقیقات ۲۹ ام هست؟

مرسی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , npour
ارسال: #۱۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
سیاه نمایی نمیکنم برادر
من کارشناسی رو اونجا خوندم
از این اساتیدی که داری حرف میزنی، حسن رشیدی استاده؟ یا نیسی؟ کدومشون سواد تدریس دارن؟
اینکه طرف هیئت علمی فلانجا باشه و خارج از کشور درس خونده باشه که مهر تاییدی بر اینکه استاد خوبی هم هست نیست!
تازه اینایی که میگی هیئت علمی هستن، اعتبارشون به اینه که هیئت علمی دانشگاهای تهرانن.
دانشگاه آزاد قزوین با این تراز پایینش دنبال پوله فقط.
۹۵% دانشجوی تراز پایین میگیره و ۵% تراز بالا، که اون ۹۵% رو قربانی موفقیت اون ۵% و دانشگاه میکنه و اینطوری اسمی واسه خودش دست و پا میکنه و ساده اندیشانی مثل من نوعی رو که اونجا رو واسه کارشناسی انتخاب کردم رو خام میکنه. (البته جسارت نباشه)
تا آدم میاد این مسئله رو بفهمه میبینه چند ترم گذشته و دیگه عملا دیرشده واسه هر اقدامی.
در ضمن قزوین توی رباتیک و مکاترونیک قویه. ربطش به IT چیه؟
رباتیک از مکانیک و نرم افزار و برق تشکیل میشه. یعنی اصلا IT توش دخیل نیست، مگر اینکه بری تو حوزه نرم افزار فعالیت کنی.
۵
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: مورتن , npour , mahsa.ss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close