زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونگی محاسبه سری فوریه موج مربعی فصل ۳ پارسه

ارسال:

مهندس ایکس پرسیده:

چگونگی محاسبه سری فوریه موج مربعی فصل ۳ پارسه

سلام.میشه مراحل محاسبه سری فوریه موج مربعی رو که تو فصل ۳ کتاب پارسه فقط جواب نهایی شو گفته مرحله به مرحله بگید.من همش به جای جوابی که تو کتاب داده، موج رو به صورت مجموع هارمونیک های فرد سینوسی با ضرایب مثبت کاهشی به صورت نمایی(مثل
) در میارم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

مهندس ایکس پاسخ داده:

RE: چگونگی محاسبه سری فوریه موج مربعی فصل ۳ پارسه

بچه ها تو رو خدا یکی جواب بدهSadUndecidedمن تو کتاب ریاضیات مهندسی هم که دیدم سری فوریه موج مربعی رو همون جوابی درآورده که من در آوردم.ولی تو اینترنت هم این جواب من و هم جواب کتاب هست.تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنهHuh

۰
ارسال:

mahtab26 پاسخ داده:

(۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)مهندس ایکس نوشته شده توسط:  سلام.میشه مراحل محاسبه سری فوریه موج مربعی رو که تو فصل ۳ کتاب پارسه فقط جواب نهایی شو گفته مرحله به مرحله بگید.من همش به جای جوابی که تو کتاب داده، موج رو به صورت مجموع هارمونیک های فرد سینوسی با ضرایب مثبت کاهشی به صورت نمایی(مثل ) در میارم.
سوالتون مربوط به چه صفحه ایه؟

ارسال:

مهندس ایکس پاسخ داده:

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ)mahtab26 نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)مهندس ایکس نوشته شده توسط:  سلام.میشه مراحل محاسبه سری فوریه موج مربعی رو که تو فصل ۳ کتاب پارسه فقط جواب نهایی شو گفته مرحله به مرحله بگید.من همش به جای جوابی که تو کتاب داده، موج رو به صورت مجموع هارمونیک های فرد سینوسی با ضرایب مثبت کاهشی به صورت نمایی(مثل ) در میارم.
سوالتون مربوط به چه صفحه ایه؟
سلام.خیلی ممنون که دارید کمک میکنید.دیگه داشتم کم کم نا امید میشدم
صفحه ۴۱ چاپ ششم قسمت سری فوریه سیگنال های مربعی
لطفا توجه کنید که توی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم جوابش مثل من شده.ولی سایت هایی هم هستند که جوابشون مثل دکتر حقیقت هست.
در نهایت خیلی ممنون که کمکم میکنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۶۷ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۳۴ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۵۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  محاسبه ارتفاع درخت.... baharkhanoom ۳ ۷,۵۸۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۷,۰۱۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۶۰۷ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۳۷۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۳۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۸۲ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close