زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مهر ماه

ارسال: #۲۵۶
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
مخم ترکید امروز..اخیش باالاخره این امار تموم شد...فصل ۳ بارسه هم تموم شد...مگه تموم شد!!!! اما خوشحالما...البته یکمم ناراحتم...دیگه خسته شدم برای تستهاش همینظور تستهارو روخونی میکردم تا تموم شد...جوابهاشو میفهمیدما..اما حال نداشتم دیگه خودم بشینم فکر کنم.کار خیلی بدی کردم نه؟
خب یه روز دیگه با امادگی از نو میشینم سرتستها...خودم حل میکنم..خداییشم بعضیاشو اصن نمیتونستم خودم حل کنم!!!

تنبلی دزد آرزوهاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵۷
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط miss msv66.)
گروه درسی مهر ماه
(۲۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  منم کم اما باید خودمو برسونم
اما کم شما یعنی چقدر؟چیا خوندی؟
یعنی اینکه سیستم رو فقط تموم کردم بدون تست گسسته تموم شده بدون تست هوش یه فصل بدون تست ساختمان تموم شده بدون تست طراحی تقسیم و غلبه بدون تست مدیریت هیچی بدون تست Smile شبکه ۳ فصل بدون تست بقیه درسا هم هیچی بدون تست Smile

کیا امروز pseرو شرکت کردن؟نتیجه؟

heeeeeeeeeeeey YOLO... Wink
ارسال: #۲۵۸
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط iammiti.)
گروه درسی مهر ماه
به جز شبکه که یادم رفت کتاب پارسه بگیرم ..بقیه درسا خوب پیش رفته :دی
یه حسی بهم میگه برو زبان بخون Smile) یه حسی هم میگه برو شبکه بخون Smile) من موندم این وسط
الان یادم اومد که معماری تست نزدم Smile)))

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
ارسال: #۲۵۹
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
یعنی روحیم پکید من هنوز۲۴صفحه از معماری خوندم تازه الان تو دیکدر گیرکردم اصلا منظور مطلب نمیفهمم ی جوریه
خوشبحالتون انقدر خوب پیش رفتین انشاءالله موفق باشین
ارسال: #۲۶۰
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  یعنی روحیم پکید
یعنی الان این باعث پوکیدن روحیه میشه؟
الان شاید خوندن من جوری باشه که با اون نتونم حتی یه تست بزنم و هزار مورد دیگه..شما اصلا نباید درس خوندن دیگران ملاک تلاش خودتون قرار بدید
+ خیلی ها هستن که الان درسارو تموم کردن شاید واسه بار چندم(!) ..این دلیل نمیشه که من یا شما روحیه از دست بدیم

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۲۶۱
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  یعنی الان این باعث پوکیدن روحیه میشه؟
الان شاید خوندن من جوری باشه که با اون نتونم حتی یه تست بزنم و هزار مورد دیگه..شما اصلا نباید درس خوندن دیگران ملاک تلاش خودتون قرار بدید
+ خیلی ها هستن که الان درسارو تموم کردن شاید واسه بار چندم(!) ..این دلیل نمیشه که من یا شما روحیه از دست بدیم
شما پارسه ای بودین؟

ارسال: #۲۶۲
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  شما پارسه ای بودین؟
اره

ارسال: #۲۶۳
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  شما پارسه ای بودین؟
اره
pse شرکت کردین امروز؟ به نطرتون مفید بود؟

ارسال: #۲۶۴
۲۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ
RE: گروه درسی مهر ماه
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  یعنی روحیم پکید من هنوز۲۴صفحه از معماری خوندم تازه الان تو دیکدر گیرکردم اصلا منظور مطلب نمیفهمم ی جوریه
خوشبحالتون انقدر خوب پیش رفتین انشاءالله موفق باشین

اگه منظورتون منم.ممنونم.اما متاسفانه تلاشهام خیلی هدر میره....از بس فراموشی شدید دارم.....

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۲۶۵
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
گروه درسی مهر ماه
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  اگه منظورتون منم.ممنونم.اما متاسفانه تلاشهام خیلی هدر میره....از بس فراموشی شدید دارم.....
نه اصلا منظورم فرد خاصی نیس
چیزی که تو مانشت مشخصه اینه که اکثر رتبه های خوب معمولا اصلا نمی دونن مانشت چی هست...

ارسال: #۲۶۶
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ق.ظ
گروه درسی مهر ماه
منم ملاک قرار ندادم فقط غبطه خوردم که جلو هستین چون من دو روز شروع کردم والان هرچی دارم معماری میخونم گیر کردم مطلباش یکم نامفهوم بود ولی درکل من همیشه تو دانشگاهم جزوه هام تموم نمیکردم ولی نمرات خوبی میاوردم عادت دارم مطلب کامل بفهمم برم مبحث بعدی این خودش یک موفقیت
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۲۶۷
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  مخم ترکید امروز..اخیش باالاخره این امار تموم شد...فصل ۳ بارسه هم تموم شد...مگه تموم شد!!!! اما خوشحالما...البته یکمم ناراحتم...دیگه خسته شدم برای تستهاش همینظور تستهارو روخونی میکردم تا تموم شد...جوابهاشو میفهمیدما..اما حال نداشتم دیگه خودم بشینم فکر کنم.کار خیلی بدی کردم نه؟
خب یه روز دیگه با امادگی از نو میشینم سرتستها...خودم حل میکنم..خداییشم بعضیاشو اصن نمیتونستم خودم حل کنم!!!
شدیدا کار بدی کردی،در واقع رفع تکلیف کردی بعد از خستگی فقط استراحت
بعدا میزدی بهتر بود

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال: #۲۶۸
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
۲ روز دیگه باید ازین تاپیک اسباب کشی کنیم. من چرا انقد دپم؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۲۶۹
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
دلم برای مدار منطقی تنگ شده ..کاش ایتی هم منطقی داشت Sad(
(۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  اسباب کشی کنیم
تا ۲ روز دیگه کی زنده کی مرده Smile)
واسه دپ هم لینک زیر ببین ..دوای هر درد بی درمون اصن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی میشه امشب زبان بخونم ؟ میشه؟ نهههههه

سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۲۷۰
۲۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط Eagle777.)
آره دیگه کم کم به آبان میرسیم ولی اصلا جای نگرانی نداره
بالاخره داریم تلاشمون رو میکنیم
بقیه اش با خداست ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۷۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close