زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مهر ماه

ارسال: #۶۱
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط ziba.O.)
RE: گروه درسی مهر ماه
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ)تلاشگر نوشته شده توسط:  کمک من ۱هفتس هیچی نخوندم میترسم

تنها کاری که باید بکنی ترس و استرسو فراموش کن همین.گذشته ها گذشته فدای سرت، امروز بخون

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۶۲
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ
گروه درسی مهر ماه
منم تازه امروز استارتو زدم.......................پیش به سوی موفقیت
ارسال: #۶۳
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان شما ها میتونین تا سرفصل ۲۵ درصد اول بخونین واسه کنکورش عایا؟

فک کنم تنها ۲۵ درصدی باشه که بشه توی ۲ هفته جمعش کرد Big Grin

Big Grin لایکBig Grin
ارسال: #۶۴
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
سلام کسی از دوستان که مهندسی نرم مدرسان داره میتونه زحمت بکشه تصویر خلاصه هاشو بزاره؟ من پارسه دارم میخوام خلاصه کنم انگار باید همشو بنویسم لطفا راهنماییم کنید
ارسال: #۶۵
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)pani*joon نوشته شده توسط:  سلام کسی از دوستان که مهندسی نرم مدرسان داره میتونه زحمت بکشه تصویر خلاصه هاشو بزاره؟ من پارسه دارم میخوام خلاصه کنم انگار باید همشو بنویسم لطفا راهنماییم کنید

توصیه ی من بهت اینه کتابه مدرسانو تهیه کنی همشو بخونی تا اینکه رو پارسه وقت بزاری

ارسال: #۶۶
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)pani*joon نوشته شده توسط:  سلام کسی از دوستان که مهندسی نرم مدرسان داره میتونه زحمت بکشه تصویر خلاصه هاشو بزاره؟ من پارسه دارم میخوام خلاصه کنم انگار باید همشو بنویسم لطفا راهنماییم کنید

توصیه ی من بهت اینه کتابه مدرسانو تهیه کنی همشو بخونی تا اینکه رو پارسه وقت بزاری

خب تازه خریدم مگه پاریه کم داره؟ یعمی میگی شما من برم یک کتاب دیگه بخرم؟ راستی کتاب اسلام ناظمی انتشارات جلوه چاپ آخرش کیه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۶۷
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ب.ظ)pani*joon نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)pani*joon نوشته شده توسط:  سلام کسی از دوستان که مهندسی نرم مدرسان داره میتونه زحمت بکشه تصویر خلاصه هاشو بزاره؟ من پارسه دارم میخوام خلاصه کنم انگار باید همشو بنویسم لطفا راهنماییم کنید

خب تازه خریدم مگه پاریه کم داره؟ یعمی میگی شما من برم یک کتاب دیگه بخرم؟ راستی کتاب اسلام ناظمی انتشارات جلوه چاپ آخرش کیه؟

منظور من این بود که مدرسان هیچ جاییش نباید حذف شه اینطوریه که به دردت میخوره،بازم صلاح مملکت خویش خسروان دانند.Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pani*joon
ارسال: #۶۸
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ب.ظ، توسط aida!.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ب.ظ)pani*joon نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  

پارسه؟ به نظر من به جای اینکه از این شاخه به اون شاخه بپری همین کتابو ادامه بده . از نظر محتوا کتابا تقریبا مشابه هستند . تا کتاب عوض کنی و به فرمت جدید عادت کنی تازه ممکنه به این نتیجه برسی کتاب قبلی بهتر بوده یک ماه از دستت رفته. مدرسان سوالات بیشتری داره به نظر من. کتاب مهندسی نرم اسلام ناظمی تعریفشو شنیدم اما نتونستم پیدا کنم.
این لینک فصل اول مدرسان هست میتونی مقایسه کنی ببینی با کدوم راحت تری.از سایت خرید کتاب برداشتم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , pani*joon
ارسال: #۶۹
۰۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
خداقوّت به همه دوستان مانشتی

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Elena_71
ارسال: #۷۰
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ
سلام.
بچه ها من به ی نفر که داره جدی واسه کنکور میخونه احتیاج دارم که هر هفته بهم گزارش بدیم چقدر خوندیم و هم اینکه با هم رفع اشکالم کنیم. لطفا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۷۱
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
سلام و خسته نباشید به همه دوستان...
کسى هست که بتونه به این سوال من جواب بده...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون...
ارسال: #۷۲
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
بچه ها چرا کسی نیست؟ همه سرگرم درسین دیگه ان شا الله...

ارسال: #۷۳
۱۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط aida!.)
گروه درسی مهر ماه
من چند روزه درس نخوندم متاسفانه سرماخوردم انشالله از فردا دوباره شروع میکنم.زبان تخصصی پارسه خوبه؟
ارسال: #۷۴
۱۱ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ق.ظ
گروه درسی مهر ماه
اولین روزِ درسیمه،حسِ بدی دارم حسِ تنهایی! Sad بچه های قدیمی و آشنا کیا هستین اینجا؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۷۵
۱۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ
گروه درسی مهر ماه
بخوووووووووووووووونید

به مصلحتم نبود

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۷۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۲۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۲۷۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close