زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل با خوندن ۶۰۰مسئله قدسی

ارسال:

mzha پرسیده:

مشکل با خوندن ۶۰۰مسئله قدسی

سلام دوستان
من وقتی کتاب قدسی رو میخونم خیلی از سوالاشو نمیفهمم علاوه بر سوال وقتی میرم جوابا رو میخونم جوابشم نمیفهمم چیکار کرده!کسی هس که این مشکلو داشته باشه یا فقط من این شکلیم؟واین که چاره چیه؟من باید چیکار بکنم؟
پیشاپیش سپاس!
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۲
ارسال:

mzha پاسخ داده:

RE: مشکل با خوندن ۶۰۰مسئله قدسی

مرسی از جواب های شما دوستان اخه همین جوریم که نرفتم سراغش:Dclrsرو خوندم البته خیلی خیلی ریز به ریز نخوندم وپورانم خوندم بعد رفتم سراغ این کتاب که این مشکل واسم پیش اومده

ارسال:

saeedeivazi پاسخ داده:

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  مرسی از جواب های شما دوستان اخه همین جوریم که نرفتم سراغش:Dclrsرو خوندم البته خیلی خیلی ریز به ریز نخوندم وپورانم خوندم بعد رفتم سراغ این کتاب که این مشکل واسم پیش اومده
سلام دوست گرامی. نکته اینجاست که اتفاقا درس الگوریتم درس نکته داریه و جز به جز و با دقت باید خونده بشه. اگه قبل از مطالعه ی الگوریتم این سوال رو میکردید، میگفتم اول ویس استاد سیدجوادی رو گوش بدید بعد تستای کنکور و بعد ۶۰۰ مسله رو بخونید. البته هنوز هم دیر نشده! کتاب۶۰۰ مسله خیلی کتاب خوبیه. مسلما متوجه خواهید شد که چقدر از این کتاب در سالهای اخیر سوال مطرح شده.
موفق باشد.

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  مرسی از جواب های شما دوستان اخه همین جوریم که نرفتم سراغش:Dclrsرو خوندم البته خیلی خیلی ریز به ریز نخوندم وپورانم خوندم بعد رفتم سراغ این کتاب که این مشکل واسم پیش اومده
سلام دوست گرامی. نکته اینجاست که اتفاقا درس الگوریتم درس نکته داریه و جز به جز و با دقت باید خونده بشه. اگه قبل از مطالعه ی الگوریتم این سوال رو میکردید، میگفتم اول ویس استاد سیدجوادی رو گوش بدید بعد تستای کنکور و بعد ۶۰۰ مسله رو بخونید. البته هنوز هم دیر نشده! کتاب۶۰۰ مسله خیلی کتاب خوبیه. مسلما متوجه خواهید شد که چقدر از این کتاب در سالهای اخیر سوال مطرح شده.
موفق باشد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۱
ارسال:

A V A پاسخ داده:

این مشکل هممونه
استاد یوسفی گفتن از این کتاب فقط ۱۰۰ تاش برای کنکور خوبه( باقیش المپیادی و این حرفاس). و جلسات حل تست که اواخر اذر هست تووکلاس ۱۰۰تارو حل میکنن. انشالا رو سایت قرار میگیره. الان بیشتر رووی تستای کنکور سالهای قبل وقت بزارین

ارسال:

ziba.O پاسخ داده:

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  این مشکل هممونه
استاد یوسفی گفتن از این کتاب فقط ۱۰۰ تاش برای کنکور خوبه( باقیش المپیادی و این حرفاس). و جلسات حل تست که اواخر اذر هست تووکلاس ۱۰۰تارو حل میکنن. انشالا رو سایت قرار میگیره. الان بیشتر رووی تستای کنکور سالهای قبل وقت بزارین

پاسخنامش به شدت ضعیفه،منم مطالبو از پوران میخونم گزینه شو چک میکنم فقط، وگرنه روشی که ایشون گفتنو متوجه نمیشم

۰
ارسال:

monmon123 پاسخ داده:

منم سفارشش دادم؟اخه خیلی تعریفشو کردن؟ یعنی بدرد نمیخوره؟
انتشاراتش چیه؟

ارسال:

mzha پاسخ داده:

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)monmon123 نوشته شده توسط:  منم سفارشش دادم؟اخه خیلی تعریفشو کردن؟ یعنی بدرد نمیخوره؟
انتشاراتش چیه؟

من فاطمی رو دارم

۰
ارسال:

MiladCr7 پاسخ داده:

سلام من این کتاب رو خریدم.الانم حدودای فصل ۲ هستم به بچه ها هم گفتم به نظر من پاسخنامش به شدت ضعیفه.ولی واقعا سوالای خوبی داره
بعضی از سوالاش هم خب واقعا فراتر از سطح کنکور هستش.ولی اکثرا سوالای خوبین و قابل حل.اگه مشکل داشتید بپرسید تا بچه ها جواب بدن اون وقت ریتم حل سوالا دستتون میادش مطمئنا

ارسال:

aida! پاسخ داده:

(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  سلام من این کتاب رو خریدم.الانم حدودای فصل ۲ هستم به بچه ها هم گفتم به نظر من پاسخنامش به شدت ضعیفه.ولی واقعا سوالای خوبی داره
بعضی از سوالاش هم خب واقعا فراتر از سطح کنکور هستش.ولی اکثرا سوالای خوبین و قابل حل.اگه مشکل داشتید بپرسید تا بچه ها جواب بدن اون وقت ریتم حل سوالا دستتون میادش مطمئنا
چاپ برای ۹۲ هست؟

ارسال: #۱۰

MiladCr7 پاسخ داده:

(۰۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ)aida! نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  سلام من این کتاب رو خریدم.الانم حدودای فصل ۲ هستم به بچه ها هم گفتم به نظر من پاسخنامش به شدت ضعیفه.ولی واقعا سوالای خوبی داره
چاپ برای ۹۲ هست؟

سلام اره چاپ ۹۲ هستش

۰
ارسال: #۱۱

alphax پاسخ داده:

من چند فصل از کتابو خوندم
دوستان دقت کنن بعضی از سوالات، جواباش اشتباست
خیلی دقت کنید، فکر نکنید این کتاب همه چی تمومه
اگه مولف این کتاب همون طراح تستای کنکور امسال آیتی باشه که ۲ ۳ تا از سوالا حذف شد و گزینه درست تغییر کرد. البته تو هر کتابی ایراد هست
صرفا خواستم بگم با دقت بخونید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۷۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۴۸ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۳ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۵,۱۶۹ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  فیلم آموزش طراحی الگوریتم دکتر قدسی yayarety ۱ ۴,۳۶۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zizilovely
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۴۷۶ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مشکل در پیچیدگی زمانی ماهی ۲۵۸ ۲ ۲,۷۶۷ ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Alisalar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close