زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دایرة الشاکرین

ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط good-wishes.)
دایرة الشاکرین
آقای فرحزاد می گفت (نقل به مضمون) مجلس شکر برپا کنید تا برکتش رو تو زندگیتون ببینید

راستش چند روزه آنفلوآنزا گرفتم در خانه استراحت می کنم .
حسنش این بود که بالاخره بعد چند ماه فرصت شد دوباره اومدم به دوستام سر بزنم
خیلی وقت بود این طوری مریض نشده بودم .
امروز که داشتم به جای کبودی سوزن و سرم رو دستم نگاه میکردم ناخودآگاه یاد همه مریض ها خصوصا بچه های محک افتادم
بعدش یاد این همه نعمت که خدا بهمون داده افتادم
بعد یاد اون حرف آقای فرحزاد افتادم
و حالا که اومدم اینجا گفتم یه چنین تاپیکی هم اینجا داشته باشیم

( از مدیر محترم بخش اگر جاش درست نیست عذرخواهی میکنم . بی خود نندازید گردن من، من همون ۶ ماه پیش استعفا دادم کسی گوش نکرد Cool الانم مسئولیتش با من نیست Tongue اصلا دوست داشتید پاکش کنید)

خلاصه اینجا خدا رو شکر کنیم. ریا هم نیست . اینطوری شاید یه نعمت هایی یادآوری بشه که گاهی خودمون ازش غفلت می کنیم

خدایا شکرت ، که وقتی مریض شدم کسی بود ازم مراقبت کنه
خدایا شکرت ، حالم رو به بهبوده
خدایا شکرت ، بهم فرصت دادی با آدمهای جدید آشنا بشم
خدایا شکرت ، همکاری دارم که هرچند خیلی ها به خاطر لحن تند و صریحش ازش خوششون نمیاد و به فکر سر به نیست کردنش هستند اما خیلی چیزها ازش یاد میگیرم
خدایا شکرت ، دیر یا زود اما حکمت بعضی کارهات رو می فهمم
خدایا شکرت ، اگر گره ای تو کارم میاد به فتاح بودن تو ایمان دارم
خدایا شکرت ، الان نگران اینم که برم سفره بندازم برا شام ، این یعنی شامی هست، خانواده ای هست، آرامشی هست
خدایا شکرت ، دارم خاله میشم Smile
خدایا شکرت ، اون موقع که نباید به زور چیزی رو می خواستم ، نخواستم
خدایا شکرت ، که همکارم رو اخراج نکردن و یه سری حقایق آشکار شد
خدایا شکرت ، که الان که اینا رو می نویسم حواسم هست حتی در فضای مجازی هم دروغ نگم
خدایا شکرت ، که بهم فرصت می دی
خدایا شکرت ، در هپروت این که بعضی چیزها از کجا اومدن نیستم و بی شک می دونم هر چه خیره از سمت تو هست و هرچه شر هست از کوتاهی و کج فهمی منه (البته این به جهان بینی آدمها بر میگرده)
خدایا شکرت ، که گوشم می شنوه
خدایا شکرت ، که هنوز هستند کسانی که بهم تلنگر بزنن که دچار غرور نشم

خدایا شکرت ، بهم فرصت تلاش کردن دادی اما نتیجه ای که برا رسیدن بهش زود بود رو بهم ندادی

خیلی بیشتر از اینهاست اما الان دیگه فرصت ندارم
شمام بنویسید
فعلا خدانگهدار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , misagh01 , vesta , Donna , sahar salehi
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ
دایرة الشاکرین
خدایا شکرت که هستی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , good-wishes , fatemeh69
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ
دایرة الشاکرین
خدایا شکرت که تو محیطی بزرگ شدم که توش خواهر شوهر بازی و جاری و ... نبود که منم بخوام یاد بگیرم
شکرت که مامانم انقدر قلبش پاکه و میگه قرار نیست اگر کسی اشتباهی کرد منم مثل اون باشم
شکرت که با نون حلال بزرگ شدم
شکرت که یادم انداختی تا قدر این نعمتا رو بدونم
خداجونم شکرت

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Aurora , x86 , fatemeh69
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ
دایرة الشاکرین
خدایا شکرت به خاطر آفریدن آفریدن امامی به این مهربونی خدایا شکرت که هر از چند گاهی منو به یاد امام رضا (ع) می ندازی
خدایا شکرت به خاطر این که دلمو هوایی مشهد می کنی
شکر خدایی که که خیییییییییییییییییییلی مهربونه وقتی امامش انقدر مهربونه دیگه خودش چجوریه!
شکرت که دیشب تو خواب برام فیلم های امام رضایی پخش می کنی

شکرت برای هدیه مهربونت صدای قلب کوچکی که تازه در خانواده ی ما شروع به تپیدن کرده است
خدایا شکرت برای خاطر آیه ها و نشانه هایت
شکرت به خاطر این که برنامه ی روززانه م سبکه و می تونم برای مادرم وقت بذارم
خدایا شکرت که شب های زمستان را بلند قرار دادی تا بیشتر با هم و بیشتر با تو باشیم
شکرت که می شه انقدر راحت بدون هیچ واسطه چینی و کارهای خاص اداری و بدون لفافه باهات درد و دل کرد
خدایا شکرت که آرزوهایی که هنوز در مرحله ی تولدند و به زبانم نیامده اند را مستجاب می کنی

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , good-wishes , vesta

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close