زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جمع بندی مباحث پیچیدگی زمانی (بشتابید!!!)

ارسال:

batouei پرسیده:

Rainbow جمع بندی مباحث پیچیدگی زمانی (بشتابید!!!)

سلام دوستان مانشتی عزیز. همونطور که میدونید مبحث پیچیدگی زمانی طوریه که نمیشه گفت با یکی دو صفحه جزوه خوانی و کتابخوانی بهش مسلط شد، بخاطر همین تصمیم گرفتم با همکاری شما یه جدول درست کنم برای تسریع در یادگیری و مقایسه پیچیدگی زمانی که حداقل مناسب جمع بندی باشه.
توی ستون های زرد جملات خیلی بارز به عنوان خط مرزی نوشته شده که جملات هم رشد ش هم توی اون ستون اضافه کردم و بقیه هم (خونه های آبی)جملات شک بر انگیزی هستند که براحتی قابل حدس زدن نیستند وتوی تستا و نمونه سوالا به چشم میخورن. انشالله با کمک شما میخوام تو دو مرحله این جدول رو تکمیل کنم، مرحله اول فقط میخوام عبارات میانی(خونه های آبی) رو جمع آوی کنم و مرحله دوم، عبارات میانی رو به ترتیب رشدشون بچینم.هر چی همکاری شما بیشتر باشه جدول کاملتر و سریعتر آماده میشه.Smile
عبارات مرزی رو با حروفa,b,c,.. علامتگذاری کردم اگر جملاتی داشتید که در جدول موجود نبود و بنظرتون شک برانگیز و نکته دار بود به این شکل ارسال کنید، بعنوان مثال c < nlog n < d یا اگر همرشد پیدا کردید از مساوی استفاده کنید. مثلا: ( b = n^(1/log⁡n
باید متذکر بشم که قصد نداریم همه جملات رو اضافه کنیم، مقصود اینه که از جملات هدفدار و نکته دار استفاده بشه. لطفا همکاری بفرمایین.
بسم ا...
[تصویر:  order.JPG]

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

batouei پاسخ داده:

RE: جمع بندی مباحث پیچیدگی زمانی

ازتون دلخورم ... این سکوت شما دوستان مانشتی دلیلش چیه؟؟؟!!!Dodgy
بابا دوتا دونه جمله هم نمیتونید دربیارید بهش اضافه کنیم.یه چیزی بگید آخهSad
میخوام کاملش کنم زودتر. حالا خوب شد گفتم بشتابید اگه نمیگفتم چی؟دیگه نگاهم نمیکردید.
شما جملاتتون رو بگید اگه مناسب نبودن(یعنی خییییلی واضح بودن) فوقش اضافه نمیکنم.لــــــــــــــــــــطفا همکــــــــــــــــــــــــــاری بفــــــــــــــرمایین

ارسال:

MiladCr7 پاسخ داده:

RE: جمع بندی مباحث پیچیدگی زمانی (بشتابید!!!)

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)batouei نوشته شده توسط:  این سکوت شما دوستان مانشتی دلیلش چیه؟؟؟!!!Dodgy نگین دلیلش اینه که جمع بندی کامله که به خودم الکی امیدوار میشم.بBig Grin

سلام.من میگم تا ناراحت نشی.Smile
ببین به نظرم خیلی کلیه من دیدم شکلتو جالبه ولی خیلی کلیه مثال های بسیار بسیار زیادی میشه زد
و شاید خیلیاش اصلا تو ذهن ما نگنجه.بهترین کار اینه روش تحلیل تابع های مختلف رو بنویسید یا روش های کلی که میشه برای مقایسه توابع نوشت رو بررسی کرد تا خیلیا که مشکل دارن
به یه جمع بندی دزستی برسن ولی اینکه بیایم خود تابع ها رو بنویسیم به نظر من خیلی به کار نمیاد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

batouei پاسخ داده:

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)batouei نوشته شده توسط:  این سکوت شما دوستان مانشتی دلیلش چیه؟؟؟!!!Dodgy نگین دلیلش اینه که جمع بندی کامله که به خودم الکی امیدوار میشم.بBig Grin

سلام.من میگم تا ناراحت نشی.Smile
ببین به نظرم خیلی کلیه من دیدم شکلتو جالبه ولی خیلی کلیه مثال های بسیار بسیار زیادی میشه زد
و شاید خیلیاش اصلا تو ذهن ما نگنجه.بهترین کار اینه روش تحلیل تابع های مختلف رو بنویسید یا روش های کلی که میشه برای مقایسه توابع نوشت رو بررسی کرد تا خیلیا که مشکل دارن
به یه جمع بندی دزستی برسن ولی اینکه بیایم خود تابع ها رو بنویسیم به نظر من خیلی به کار نمیاد

Smile...قطعا تحلیل حرف اول و آخر رو میزنه .من میخوام چندین جمله رو به عنوان دست آویز و بعنوان یه المان تو ذهن داشته باشم که اگه یه زمان از طریق تحلیل به یه جوابی رسیدم و شکی چیزی داشتم بتونم از جملاتی که مطمئنم تحلیلشون درست هستند استفاده کنم.بنظرم تو دنیای پر از ابهام و پیچیدگی پیچیدگی های زمانی به این جملات نیاز هست. اصلا دلیل این کار من اینه که واقعا این مباحث کلی هست.

۰
ارسال:

۸۸۱۴۹۸۰۴ پاسخ داده:

سلام .بنظرم اگه نگاهی به فصل پیچیدگی زمانی ساختمان داده پوران بندازین بد نیست.تمام پیچیدگی های کاربردی و مهم رو دسته بندی کرده .

ارسال:

batouei پاسخ داده:

(۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)۸۸۱۴۹۸۰۴ نوشته شده توسط:  سلام .بنظرم اگه نگاهی به فصل پیچیدگی زمانی ساختمان داده پوران بندازین بد نیست.تمام پیچیدگی های کاربردی و مهم رو دسته بندی کرده .

بله میدونم اونارو دیدم .مسلما اکثر کنکوریها این کتاب رو میخونن ، هدف چیزی بیش از اونه مثلا ممکنه یه نفر تو یه تست با یه جمله جدید آشنا شده باشه ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۸۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  حل مساله مرتبه زمانی حلقه های تو در تو sarashahi ۱۶ ۲۱,۴۲۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  مرتبه زمانی Sanazzz ۱۷ ۱۹,۴۸۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  پیچیدگی زمانی اکشن های قابل اعمال در یک وضعیت اsepid8994 ۰ ۱,۵۹۸ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: اsepid8994
  مرتبه زمانی یافتن قطر Sepideh96 ۲ ۳,۴۷۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan30
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۱۷ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۱۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close