زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!

ارسال: #۲۲۶
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  منم کنکوری شدم Big Grin Sleepy
جدی؟‌Smile ایشاله رتبه یک. ما که کار و کنکور و ارشدمون قاطی شد و واقعا نمیدونم چیکار دارم میکنم .

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۲۲۷
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  منم کنکوری شدم Big Grin Sleepy

فک کنم منم کنکوری شدم Sad

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
ارسال: #۲۲۸
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  منم کنکوری شدم Big Grin Sleepy
جدی؟‌Smile ایشاله رتبه یک. ما که کار و کنکور و ارشدمون قاطی شد و واقعا نمیدونم چیکار دارم میکنم .

بله! ایشالله Smile

(۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  منم کنکوری شدم Big Grin Sleepy

فک کنم منم کنکوری شدم Sad

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

شما مگه از اول کنکوری نبودی؟ Huh

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۲۲۹
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ق.ظ
سلام
من دانشجوی علوم فنون بودم ( کارشناسی نرم افزار )
اگه می خواین بدونین استادا چجوری ان، باید بگم داغونا داغوووون، از این دانشگاه واقعا متنفرم چون واقعا عمرا توش تلف شد!
اگه ایشالا رفتین آی تی علوم فنون با اســـــــــــــــــتاد مفیدیان آشنا میشید که مثلا جزو بهترین استادای اونجاست، ینی من حاظرم برم دوره ابتدایی رو دوباره بگزرونم ولی حتی یه ساعتم سر کلاس این استاد محترم نشینم.
البته یکی دوتا استاد خوب داشت مثله استاد حمیدی و استاد رضوانی، رضوانی عالی بود، اینا تنها استادایی بودن که من سر کلاساشون چیز یاد گرفتم، تو بقیه کلاسا فقط عمرم بود که تلف شد ):
اگه فقط می خواین مدرک بگیرن، بنظرم خوبه راحت میشه از این استادا نمره گرفت. اگه به فکر این هستین که از این استادا استفاده کنین که دکترا قبول شین اصلا بهش فکر هم نکنین. اون دوتا استادایی که گفتم استادای خود علوم فنون نیستن از جای دیگه میان.
فک کن یکی از استادا سر کلاس از خرید رفتن زنش تعریف می کرد!! Smile)))
یه استاد زبان های برنامه نویسی داشتیم... چه استادی Smile)) فک نکنم ۳ جلسه هم کلاسش درست و حسابی برگزار شده باشه تو اون سه جلسه هم یه چیزایی می گفت که کم کم داشت همه علمم تو برنامه نویسی زیر سوال میرفت. هر دفه ایمیل میزد که تیم ملی تکواندو دعوت شدم نمی تونم بیام ولی آخرش من نفهمیدم که تیم ملی کدوم کشور دعوت می شد!!! چون هیچ وقت این مسابقه های تیم ملی که پخش میشد نبود Smile)
ارسال: #۲۳۰
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ق.ظ)Mehdi Zarepour نوشته شده توسط:  سلام
من دانشجوی علوم فنون بودم ( کارشناسی نرم افزار )
اگه می خواین بدونین استادا چجوری ان، باید بگم داغونا داغوووون، از این دانشگاه واقعا متنفرم چون واقعا عمرا توش تلف شد!
اگه ایشالا رفتین آی تی علوم فنون با اســـــــــــــــــتاد مفیدیان آشنا میشید که مثلا جزو بهترین استادای اونجاست، ینی من حاظرم برم دوره ابتدایی رو دوباره بگزرونم ولی حتی یه ساعتم سر کلاس این استاد محترم نشینم.
البته یکی دوتا استاد خوب داشت مثله استاد حمیدی و استاد رضوانی، رضوانی عالی بود، اینا تنها استادایی بودن که من سر کلاساشون چیز یاد گرفتم، تو بقیه کلاسا فقط عمرم بود که تلف شد ):
اگه فقط می خواین مدرک بگیرن، بنظرم خوبه راحت میشه از این استادا نمره گرفت. اگه به فکر این هستین که از این استادا استفاده کنین که دکترا قبول شین اصلا بهش فکر هم نکنین. اون دوتا استادایی که گفتم استادای خود علوم فنون نیستن از جای دیگه میان.
فک کن یکی از استادا سر کلاس از خرید رفتن زنش تعریف می کرد!! Smile)))
یه استاد زبان های برنامه نویسی داشتیم... چه استادی Smile)) فک نکنم ۳ جلسه هم کلاسش درست و حسابی برگزار شده باشه تو اون سه جلسه هم یه چیزایی می گفت که کم کم داشت همه علمم تو برنامه نویسی زیر سوال میرفت. هر دفه ایمیل میزد که تیم ملی تکواندو دعوت شدم نمی تونم بیام ولی آخرش من نفهمیدم که تیم ملی کدوم کشور دعوت می شد!!! چون هیچ وقت این مسابقه های تیم ملی که پخش میشد نبود Smile)
ممنون بابت این اطلاعات! منم به این نتیجه رسیدم که انصراف بدم و شنبه میرم برای انصراف! Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۲۳۱
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ب.ظ
راستی اینم بهتون بگم، قبل اینکه بخواین برین انصراف بدین...
اگه قصدتون اینه که دوباره کنکور بدبن و یه دانشگاه غیر انتفاعی قبول شین پیشنهاد می کنم همین علوم و فنون رو از دست ندین چون وضعیت غیر انتفاعی های دیگه خیلی بد تره... خیـــــــــــــلی بدتر. علوم فنون در مقابل اونا عایه Smile
اصلا سر کلاسا رفتین؟ شاید الان استادا خوب شده باشند!
ارسال: #۲۳۲
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط npour.)
از چند تا دانشگاه های درست و حسابی که بگذری بقیه شون واقعا ارزش یکسال از بهترین سالهای زندگی ادمو ندارن،اگه هدفتون سال دیگه س، یه جوری بخونین که توی یکی از این دانشگاه‌های درست و حسابی در بیاین
ارسال: #۲۳۳
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط sahar_rostami2.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ)Mehdi Zarepour نوشته شده توسط:  راستی اینم بهتون بگم، قبل اینکه بخواین برین انصراف بدین...
اگه قصدتون اینه که دوباره کنکور بدبن و یه دانشگاه غیر انتفاعی قبول شین پیشنهاد می کنم همین علوم و فنون رو از دست ندین چون وضعیت غیر انتفاعی های دیگه خیلی بد تره... خیـــــــــــــلی بدتر. علوم فنون در مقابل اونا عایه Smile

مسلما برای غیر انتفاعی نمیخونم و همه تلاشمو میکنم! بله رفتم استاداش دکتر شیرازی و موتمنی هستن...به نظر استادای خوبی هستن ولی من به این نتیجه رسیدم که مقطع ارشد اونم غیر انتفاعی ارزش هزینه کردن ۱۰ میلیونو نداره!

(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  از چند تا دانشگاه های درست و حسابی که بگذری بقیه شون واقعا ارزش یکسال از بهترین سالهای زندگی ادمو ندارن،اگه هدفتون سال دیگه س، یه جوری بخونین که توی یکی از این دانشگاه‌های درست و حسابی در بیاین

هدفم همینه عزیزم امیدوارم تلاشمم انقد خوب باشه که موفق شم..مرسی Heart

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۲۳۴
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ
Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ)Mehdi Zarepour نوشته شده توسط:  راستی اینم بهتون بگم، قبل اینکه بخواین برین انصراف بدین...

مسلما برای غیر انتفاعی نمیخونم و همه تلاشمو میکنم! بله رفتم استاداش دکتر شیرازی و موتمنی هستن...به نظر استادای خوبی هستن ولی من به این نتیجه رسیدم که مقطع ارشد اونم غیر انتفاعی ارزش هزینه کردن ۱۰ میلیونو نداره!

(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  از چند تا دانشگاه های درست و حسابی که بگذری بقیه شون واقعا ارزش یکسال از بهترین سالهای زندگی ادمو ندارن،اگه هدفتون سال دیگه س، یه جوری بخونین که توی یکی از این دانشگاه‌های درست و حسابی در بیاین

هدفم همینه عزیزم امیدوارم تلاشمم انقد خوب باشه که موفق شم..مرسی
موفق باشی سحر جان
ارسال: #۲۳۵
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ)Mehdi Zarepour نوشته شده توسط:  راستی اینم بهتون بگم، قبل اینکه بخواین برین انصراف بدین...

هدفم همینه عزیزم امیدوارم تلاشمم انقد خوب باشه که موفق شم..مرسی Heart

موفق باشی امیدوارم یه دانشگاه خوب قبول شی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۰۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۴۴۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۱۴ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۱۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۵۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۳۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close