زمان کنونی: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۷۶۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ق.ظ)sh@@@di نوشته شده توسط:  من هم آی تی ا م داشتم دق میکردم از ناراحتی اومدم عضو مانشت شدم UndecidedConfused

روش برطرف شدن ناراحتیه؟!! ما که عضو بودیم کجا بریم عضو شیم تا حالمون خوب شه؟!!! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۷۶۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  راس میگین ها اینو در نظر نگرفتیم که
۱/بچه های کامپیوتر بخوان جواب بدن وقت ندارن
۲/خیلی بیخیال شبکه مشین میرن ای تی ایتی
۳/منم مثل پسری گلی ساکت میشم بی خیال اعتراض برا شبکه میخونمBig Grin

تو این شرایط بهترین کار همینه، اگه ما همون درسایه قبلیمونو بخونیم به جز نرم افزارو مدیریت میتونیم واسه کامپیوترا رقیب جدی باشیم، مخصوصا منی که زبانو ۶۰ ۷۰ میزنم، ریاضیم که ۳تا از گسسته بزنیم ۱۲۰ ۲۰ درصدیم اون میشه، نظریه من عالی خونده بودم تو کارشناسی مدارمم ۱۷ شده بودم یعنی رو مشترک هام مشکلی نیس. ما اینطوری میتونیم هوش و شبکه رو با هم بزنیم. تجارتم که که همه کتابارو دارهخ تو بدترین شرایطم دمه دستمونه Tongue

بنظرمن اصلا نیاز به این تحلیلها نیست. نرم افزاریها و هوشیا درهر صورت گرایش خودشون رو انتخاب میکنن.
مثلا فرض کنید ی هوشی درصداش باشه: زبان ۲۰ ریاضی ۳۰ مشترک ۴۰ تخصصی هوش ۴۰ وتخصصی شبکه هم به فرض اینکه تو الگوریتم قوی باشه و ۲۰% بزنه. طبق این درصدا رتبه هوشش مثلا میشه ۱۰۰ و رتبه شبکه ش مثلا ۱۷۰
حالا فرض کنید یکی از بچه های شبکه، زبان رو همون ۲۰ بزنه. ریاضی چون فقط گسسته رو خونده ۱۰ بزنه، مشترک(فقط سیستم و ساختمان و معماری) ۳۰ بزنه و تخصصی شبکه هم ۴۰ بزنه. طبق این درصدا حتی اگه رتبه ش مثلا بشه ۲۰۰ هم بازم هیچ اتقاقی نیفتاده. درسته که یک هوشی رتبه شبکه ش(۱۷۰) ۳۰تا بهتر از شبکه ایه شده ولی هوشیه قرارنیست که بره شبکه. تازه تموم اینا با این فرض بود که بچه های آیتی درس جدیدی رو وارد برنامشون نکنن..
پس طبق این فرضیات و طبق همپوشانیی که صورت میگیره جای هیچ نگرانیی برای بچه های آیتی نیست. و هرکسی هرجایی که قرار بوده قبول بشه، قبول میشه. تازه الان اگه کسی زرنگ باشه میتونه از آب گلالود (گل آلود) ماهی که چه عرض کنم، دلفین بگیره..Smile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۷۶۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
سلام. بچه ها توروخدا ساکت نشینید و اعتراض کنید شاید باعث بشه که تجدید نظر کنن یا حداقل از سال دیگه این طرحشونو اجرایی کنن. آخه مگه میشم دو ماه مونده به کنکور با تغییر گرایش، منابع رو تغییر بدن اونم منابعی اضافه شده که حتی ما توی دوره کارشناسی هم پاس نکردیم.
ارسال: #۷۶۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
محاسبات و نظریه خیلی سخت نیست.اما ریاضی مهندسی وحشتناکه.
خدایا خودت کمک کن.
خدا کنه اعتراض ها جواب بده که احتمالا میده.
کارشون خیلی غیر منطقیه.
هر بچه ای اینو میفهمه
ارسال: #۷۷۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
والا دوستان ای تی ۱ جوری صحبت میکنن که ادم نگران میشه
اینجور که اینا میخوان همه دروس کامپیوترو بخونن که جایی واسه ما نمی مونه!!چون ما هیچکدوم نخواستیم همه درسا رو بخونیم

ماهایی که گرایش هوش رو میخواستیم n تا رقیب بمون اضافه شده !!

ما درسای خودمونو حذف کردیم که وقت کم نیاریم حالا بیایم درسای شبکه و انتقالو اینا بخونیمممم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

:|
ارسال: #۷۷۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
بچه ها یه سوال داشتم اگه الان کامپیوترو به عنوان رشته اصلی و آی تی رو رشته شناور انتخاب کنم یا آی تی رو رشته اصلی انتخاب کنم چه تفاوتی در گزینش نهایی داره ؟ Huh
ارسال: #۷۷۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
هرکسی میتونه یه رشته شناور و یه رشته ی اصلی انتخاب کنه. اینو ما تعیین نمیکنیم که کدوم اصلی باشه کدوم شناور بلکه سنجش لیست شناورارو اعلام کرده. آیتی هم جزو اوناست. کامپیوتر اصلیه و آیتی شناور. اگه کسی هردوتارو انتخاب کنه یکی اصلی میشه یکی شناور. اگه کسی هم فقط آیتی بخواد یعنی اینکه فقط شناورو ثبت نام کرده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sh@@@di
ارسال: #۷۷۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
دوستان شبکه‌ای به نظرم حتماً کنکور آی‌تی رو امتحان بدید. چون اینطوری میتونید با سؤالات گسسته، ساختمان داده، طراحی الگوریتم، شبکه، پایگاه داده و سیستم عامل آشنا بشید. البته ممکنه تفاوت داشته باشند هر دو آزمون ولی اینطوری میتونه بهتون کمک کنه.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال: #۷۷۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه ها یکی توضیح میده چی شده استرس گرفتم Sad(((((
ارسال: #۷۷۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ)leilaeb نوشته شده توسط:  بچه ها یکی توضیح میده چی شده استرس گرفتم Sad(((((

یه سر به صفحه ی ۳۱ پی دی اف سنجش بزنید , متوجه ی همه ی این اتفاقا میشید , بعدش احتمالا باید بیاید یه ۲-۳ ساعتی وقت بذارید از ص ۲۶-۷ این تاپیک تا اینجا رو بخونید اون موقه دیگه کامل دستت میاد Big GrinBig GrinBig Grin

حالا من خلاصشو میگم دلتو نمیشکنم(منم حســــــــــــاس!)
۲تا گرایش آی تی اومده زیر پرو بال کامپیوتر, شبکه و امنیت !
ازون طرف ضرایب دروس هم تغییر کرده, ریاضیات شده برابر با زبان! یعنی ۱ و تخصصی و مشترک هم ضریبشون ۲!Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , leilaeb
ارسال: #۷۷۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
بچه ها حالا یکی کمک کنه
تو ثبت نام قسمت رشته اصلی میزنم مجموعه مهندسی کامپیوتر
ولی گرایش رو چرا جایی نمی پرسه ؟؟؟؟؟
مرسی زهرااا
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۷۷۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ
میشه it و کامپیوتر رو هر دو رو ثبت نام کرد مثل قبل؟؟؟؟؟
ارسال: #۷۷۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ)parizadgh نوشته شده توسط:  میشه it و کامپیوتر رو هر دو رو ثبت نام کرد مثل قبل؟؟؟؟؟
بله میشه ثبت نام کردTongue

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال: #۷۷۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
برای زبان باید چی بخونیم؟
ارسال: #۷۸۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه ها قسمت اشتغال را باید سفید بذاریم؟!

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۹۳۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۸۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۵۴۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۸۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۳۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۴۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۸۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close