زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن

ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
بچه های که کار شبکه انجام دادن یا شرکت دارن کار شبکه میکنن بیان کارشون دارم ممنوننننن
سلام دوستان من تو شهر زاهدان دارم کار شبکه انجام میدم یعنی اجرای شبکه
حدودا ۴ سال دارم انجام میدم بعد خواست مبدونم حقوقا یا دسمزد تو ی شهرای دیگه چطورین .
من کارم بیشتر اداره جاتا بوده مثل استانداری یا شهرداری یا فرمانداری دکل هم را ه اندازی کردم از طریق وایرلس حالا بی زحمت بهم بگید
یک شرک تبرای را ه اندازی یک شبکه اداری به کسایی که اجرای شبکه میکنن حقوقشون چقدره ممنون میشم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ
خوب این که مشخصه هزینه هر قسمت از کار

مثلا سوکت زنی
کابل کشی
راه اندازی و ...

همه تعرفه خودشو داره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط mohammads11ba.)
اره کابل کشی داکت کشی سوکت زنی کانفیگ سویچ نصب سویچ پچ پنل و رک میتونید یک قیمت بگید
اخه من ماهی ۵۰۰ میگیرم میخوام ببینم چطوریه بقیه جاها
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: barabox
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ
ماهی ۵۰۰ خیلی کمه بنظرم

شرکتی که من کار میکردم پروژه برمیداشتیم
وسایل و تجهیزات هم خود شرکت میاورد

یعنی هم تجهیزاتش فروش میرفت هم پیاده سازی رو میگرفت

بیشتر بانکها رو هم ساپورت میکرد

۹۰ درصد کاری که تو این شرکت انجام دادم تو بانکها بود

در کل بهتره خودتون اگه تجریه و پول کافی دارین شرکت بزنین

۵۰۰ خیلی کمه بنظرم
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ق.ظ
بازارکار شبکه تو کشور افتضاحه!!!!!!!!!!!!!!!
فقط برنامه نویسییییییییییییییییییییییییییییییییی

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ق.ظ
افتضاح دیگه چیه :|
اولا هر چیزی جای خودش
شبکه به جای خ‌ودش و برنامه نویسی هم به جای خودش

شرکتی که من کار میکردم درامدشون خیلی خوب بود
و اصلا قابل قیاس با برنامه نویسی نبود
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ
حقوق یک برنامه نویس مثلا تو شرکتی که یزر نظر بانک هست مثل بهسازان ملت بین ۴ تا۶ میلیون تومانهههههههههه
تو شبکه اولا دست زیاد شده دوما اگر ادمین شه شرکت گردن کلفت باشی نهایت ۲/۵ تا۳ حقوق میدن
بنده خودمccnp دارم.جالبه چندین مصاحبه که رفتم میگفتند حقوق وزارت کار؟؟؟؟؟؟!!!یعنی من با ابدارچی شرکت حقوق یکسان!!!!!!!

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط barabox.)
منم گفتم هر چیزی به جای خودش
شما از برنامه نویسی میگین که با این شرایط حقوق میگیره
هرچند زیادم نیست ۶ میلیون ماهی
شرایط تمام برنامه نویسا که اینطوری نیست
تو شبکه هم به همین شکل

یعنی برتری خاصی بهم ندارن
هر کدوم تو بهترین شرایطش بیشترین حقوق هم داره
پس بستگی داره طرف چی بلد باشه
صرفا برنامه نویس بودن یا شبکه کار بودن مهم نیست
تو همون شرکت کارمند بخش تعمیرات حداقل روزی بالای یک میلیون
واسه شرکت پول درمباورد

پس مهم کاربلد بودن و داشتن تخصص کافی و بالای نه اسم تخصص

در ضمن ادمین بودن پایین ترین level تو شبکه س

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۹ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۹۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۸ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۷۴ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۷۶۵ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close