زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه حقیقت - منبعی کامل واسه ارسد؟

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ
شبکه حقیقت - منبعی کامل واسه ارسد؟
من شبکه حقیقت و پوران پژوهش را دارم، به نظرتون همین شبکه حقیقت رو بخونم کافیه یا باید برم راس رو هم بخونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
RE: شبکه حقیقت - منبعی کامل واسه ارسد؟
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Alishadan84 نوشته شده توسط:  من شبکه حقیقت و پوران پژوهش را دارم، به نظرتون همین شبکه حقیقت رو بخونم کافیه یا باید برم راس رو هم بخونم

خیر
شما فقط لایه پیوند داده رو از روی کتاب دکتر بخونید و همه تست های تالیفی اون فصل رو کامل بزنید
لایه های کاربردی - شبکه - انتقال رو هم از روی کروز + حل تست های آخر صل کتاب کروز
که توی این وقت کم بسیار سخته
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۳ ب.ظ
سلام،خیر ،من کتاب دکترحقیقت رو فقط خوندم به هیچ وجه کافی نیست،خود دکترحقیقت هم معترفن که کتابشون یک نوع مکمله،نه منبع اصلی
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
اصلا پیشنهاد نمیدم کتاب دکتر حقیقت رو .. اصلا خوب نیست

One day the hands of fate must be forced

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۱۰ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۶۷۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۵۱ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۰۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۰۳ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۳۶ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۴۵ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۶۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۵۲۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  مرجع کامل Mojtaba25 ۴ ۳,۹۲۱ ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close