زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توضیح عملکرد BGPطبق کتاب کراس صفحه۳۷۵

ارسال:

abji22 پرسیده:

توضیح عملکرد BGPطبق کتاب کراس صفحه۳۷۵

سلام این کتاب کراس خیلی ادبیاتش سنگینه خیلیم حجمش سنگینه منم دفه اولمه میخونمش،الان دارم فصل شبکه رو میخونم چند قسمتش مشکل دارم خواهشا لطف کیند راجب قسمت هایی که مشکل دارم ی توضیح کلی بفرمایید
۱-مسییابی بین سیستم های خودمختار(BGP)
۲-الگوریتم مسیریابیdvچجوری جداولشو ب روز رسانی میکنه؟
ممنون میشمHeart
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

abji22 پاسخ داده:

RE: توضیح عملکرد BGPطبق کتاب کراس صفحه۳۷۵

کسی ی توضیح نمیده؟پس فردا ازمون هستا
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۱۳۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  عملکرد کاما " , " در زبان ++C enofcom ۲ ۳,۰۳۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: enofcom
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۴۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  درخواست کتاب شبکه کراس راس ویرایش هفتم fallah_o68 ۱ ۳,۲۶۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mraict@gmail.com
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۸۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  توضیح درباره ی گرایش های ارشد علوم کامپیوتر parsaNA ۲۱ ۸,۷۵۷ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  درخواست لینک حل تمرینات شبکه کراس به زبان فارسی abji22 ۲ ۴,۳۱۰ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه عباسیان
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۹۸ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  شکایت مردم از نحوه عملکرد نیروی انتظامی - ۱۹۷ H-Arshad ۳ ۲۲ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  خرید کتاب شبکه کراس ترجمه ملکیان نارینا ۰ ۲,۰۳۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close