زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تعداد درخت دودویی جستجو

ارسال:

ana9940 پرسیده:

تعداد درخت دودویی جستجو

در کتاب الگوریتم دکتر قدسی، سوال ۹ بخش ۴ اینطور اومده:
چه تعداد درخت دودویی جستجو متفاوت با n گره و برچسب های ۱ تا n دارای ترتیب ها یکسانی در هر دو روش پس ترتیب و میان ترتیب هستند؟
۰
۱
n!
عدد nام کاتالان

در جواب گزینه چهارم گفته شده ولی به نظر من یا غلطه یا سوال رو متوجه نمیشم.
پیمایش پس ترتیب و میان ترتیب در درخت دودویی زمانی برابر است که درخت مورب چپ باشه، میخواهیم LDR و LRD یکسان شوند که باید گره ها فرزند راست نداشته باشند)
با این فرض و به دلیل اینکه N گره داریم ، تعداد این درخت ها برابر با تعداد جایگشت برچسب ها میباشد که میشه در گره ها اونا رو جابجا کرد، یعنی n! ولی جواب عدد کاتالان رو گفته که میشه تمام حالات ایجاد یک د.د.ج با n گره!

البته صورت سوال یه کم گنگه ، شاید منظور چیزه دیگه ای که متوجه نمیشم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Aurora پاسخ داده:

RE: تعداد درخت دودویی جستجو

تعداد درخت های دودویی رو خواسته یا جستجوی دودویی؟
اگر جستجوی دودویی باشه و مورب چب باشه، میشه فقط یک درخت.
۵
۴
۳
۲
۱

۰
ارسال:

baharman پاسخ داده:

تعداد درخت دودویی با این صورت سوال میشه یک به نظر من
دلیلی که نوشتین خودتون درسته ینی درخت مورب چپ اما چون درخت دودویی گفته پس تعداد جایگشت رو نباید محاسبه کنیم
درخت مورب چپ که از ریشه به پایین برچسب ها به صورت نزولی درج میشن

(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  تعداد درخت های دودویی رو خواسته یا جستجوی دودویی؟

اگر جستجوی دودویی باشه و مورب چب باشه، میشه فقط یک درخت.
۵
۴
۳
۲
۱

بله درسته جواب شمارو وقتی جواب نوشتم دیدم

۰
ارسال:

ahp89 پاسخ داده:

(۲۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  در کتاب الگوریتم دکتر قدسی، سوال ۹ بخش ۴ اینطور اومده:
چه تعداد درخت دودویی جستجو متفاوت با n گره و برچسب های ۱ تا n دارای ترتیب ها یکسانی در هر دو روش پس ترتیب و میان ترتیب هستند؟
۰
۱
n!
عدد nام کاتالان

در جواب گزینه چهارم گفته شده ولی به نظر من یا غلطه یا سوال رو متوجه نمیشم.
پیمایش پس ترتیب و میان ترتیب در درخت دودویی زمانی برابر است که درخت مورب چپ باشه، میخواهیم LDR و LRD یکسان شوند که باید گره ها فرزند راست نداشته باشند)
با این فرض و به دلیل اینکه N گره داریم ، تعداد این درخت ها برابر با تعداد جایگشت برچسب ها میباشد که میشه در گره ها اونا رو جابجا کرد، یعنی n! ولی جواب عدد کاتالان رو گفته که میشه تمام حالات ایجاد یک د.د.ج با n گره!

البته صورت سوال یه کم گنگه ، شاید منظور چیزه دیگه ای که متوجه نمیشم.
بنظرم‏ ‏
جواب‏ ‏دکتر‏ ‏درسته‏ ‏منظور‏ ‏چیز‏ ‏دیگه‏ ‏ایه.‏ ‏گفته‏ ‏چندتا‏ ‏ددج‏ ‏وجود‏ ‏داره‏ ‏که‏ ‏‏جایگشتهایی‏ ‏از‏ ‏اعداد‏ ‏۱‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏رو‏ ‏به‏ ‏ترتیبی‏ ‏به‏ ‏شما‏ ‏میده‏ ‏که‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ی‏با‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏مساوی‏ ‏داشته‏ ‏باشه‏ ‏لزومی‏ ‏نداره‏ ‏ددج‏ ‏ای‏ ‏برای‏ ‏پیمایش‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ ‏استفاده‏ ‏میشه‏ ‏مساوی‏ ‏پیمایش‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏باشه.‏ ‏‏ ‏‏ ‏

۰
ارسال:

Aurora پاسخ داده:

میشه بیشتر توضیح بدید؟
چطور میگید هم باید میانوندی و هم پسوندی یکی باشه ولی لزومی نداره!

ارسال:

ahp89 پاسخ داده:

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  میشه بیشتر توضیح بدید؟
چطور میگید هم باید میانوندی و هم پسوندی یکی باشه ولی لزومی نداره!
ببینید‏ ‏ما‏ ‏میدونیم‏ ‏جایگشتهای‏ ‏متفاوت‏ ‏ددج‏ ‏های‏ ‏متفاوتی‏ ‏مسازن‏ ‏اما‏ ‏مثلا‏ ‏برای‏ ‏سه‏ ‏عنصر‏ ‏متفاوت‏ ‏شش‏ ‏جایگشت‏ ‏متفاوت‏ ‏داریم‏ ‏و‏ لی‏ ‏‏پنج‏ ‏ددج‏ ‏متفاوت‏ ‏میشه‏ ‏ساخ‏ت!‏
حالا‏ ‏منظور‏ ‏سوال‏ ‏هم‏ ‏اینه‏ ‏که‏ ‏ما‏ ‏برا‏ ‏جایگشت‏ ‏های‏ ‏متفات‏ ‏‏إن‏ ‏عنصر‏ ‏چند‏ ‏ددج‏ ‏میتونیم‏ ‏پیدا‏ ‏کنیم‏ ‏که‏ ‏برا‏ ‏هر‏ ‏جایشگت‏ ‏هم‏ ‏میان‏ ‏ترتیبش‏ ‏وجود‏ ‏داشته‏ ‏هم‏ ‏پس‏ ‏ترتیبش.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

Aurora پاسخ داده:

خوب چطوری میشه برای هر جایگشت هم میاوندی و هم پسوندیش یکی باشه؟ فقط در حالت مورب چپ امکان پذیره. حالتش دیگه اش چیه؟ میشه مثال بزنید؟

ارسال:

ahp89 پاسخ داده:

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خوب
چطوری میشه برای هر جایگشت هم میاوندی و هم پسوندیش یکی باشه؟ فقط در حالت مورب چپ امکان پذیره. حالتش دیگه اش چیه؟ میشه مثال بزنید؟

چشم‏ ‏ها‏ ‏را‏ ‏باید‏ ‏شست‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏جور‏ ‏دیگر‏ ‏باید‏ ‏دید.

۰
ارسال:

A V A پاسخ داده:

تعداد درخت دودویی جستجو

نقل قول: بنظرم‏ ‏
جواب‏ ‏دکتر‏ ‏درسته‏ ‏منظور‏ ‏چیز‏ ‏دیگه‏ ‏ایه.‏ ‏گفته‏ ‏چندتا‏ ‏ددج‏ ‏وجود‏ ‏داره‏ ‏که‏ ‏‏جایگشتهایی‏ ‏از‏ ‏اعداد‏ ‏۱‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏رو‏ ‏به‏ ‏ترتیبی‏ ‏به‏ ‏شما‏ ‏میده‏ ‏که‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ی‏با‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏مساوی‏ ‏داشته‏ ‏باشه‏ ‏لزومی‏ ‏نداره‏ ‏ددج‏ ‏ای‏ ‏برای‏ ‏پیمایش‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ ‏استفاده‏ ‏میشه‏ ‏مساوی‏ ‏پیمایش‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏باشه.‏ ‏‏ ‏‏ ‏
حرف ایشون کاملا درسته
سوال میخواد تمام میان ترتیب ها باهم برابر و تمام پس ترتیب ها باهم برابر باشه، نه اینکه توو هر درخت میان ترتیبش با پس ترتیبش برابر باشه
حرف حساب اصلی هم همینه که توو ددج همیشه میان ترتیب داره صعودی میچینه که قضیه حلله، برای پس ترتیب هم که میایم وقتی درختو ساختیم گره ها رو جوری میچینیم که توو همه درخت ها پس ترتیبا یکی بشن

حرفمو پس میگیرمBig Grin

ارسال: #۱۰

Aurora پاسخ داده:

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
نقل قول: بنظرم‏ ‏
حرف ایشون کاملا درسته
سوال میخواد تمام میان ترتیب ها باهم برابر و تمام پس ترتیب ها باهم برابر باشه، نه اینکه توو هر درخت میان ترتیبش با پس ترتیبش برابر باشه
حرف حساب اصلی هم همینه که توو ددج همیشه میان ترتیب داره صعودی میچینه که قضیه حلله، برای پس ترتیب هم که میایم وقتی درختو ساختیم گره ها رو جوری میچینیم که توو همه درخت ها پس ترتیبا یکی بشن
خوب همه میگن درسته حتما درسته دیگه Big Grin من دیگه مغزم کار نمی کنه. هنوز نفهمیدم چطوری میشه Big Grin یه مثال می زدید حداقل برای ما :|

۰
ارسال: #۱۱

A V A پاسخ داده:

تعداد درخت دودویی جستجو

نشد
اومدم مثال بزنم گیر کردم
همون ١ باید باشه و برداشت aurora ، هرجور به سوال نگاه کنیم فقط اون حالت درسته، تو پاسخ هم تا وسطش درختو جستجو گرفته، در ادامه ش نگرفته
خیلی دلم میخواد اینجور سوالای ٦٠٠ رو جمع کنیم به استاد قدسی ایمیل کنیم

ارسال: #۱۲

ahp89 پاسخ داده:

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  نشد
اومدم مثال بزنم گیر کردم
همون ١ باید باشه و برداشت aurora ، هرجور به سوال نگاه کنیم فقط اون حالت درسته، تو پاسخ هم تا وسطش درختو جستجو گرفته، در ادامه ش نگرفته
خیلی دلم میخواد اینجور سوالای ٦٠٠ رو جمع کنیم به استاد قدسی ایمیل کنیم
!!!
اگر‏ ‏اعداد‏ ‏۱‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏باشند‏ ‏که‏ ‏إن‏ ‏فاکتوریل‏ ‏جایگشت‏ ‏داشته‏ ‏باشند‏ ‏از‏ ‏این‏ ‏إن‏ ‏فاکتوریل‏ ‏کاتالانتاشون‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ ‏دارند‏ ‏و‏ ‏برای‏ ‏اون‏ ‏کاتالانتاییی‏ ‏که‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ ‏دارن‏ ‏حتما‏ ‏به‏ ‏ازای‏ ‏هر‏ ‏کدومشون‏ ‏پس‏ ‏ترتیبی‏ ‏وجود‏ ‏داره.‏ ‏

۰
ارسال: #۱۳

A V A پاسخ داده:

تعداد درخت دودویی جستجو

نقل قول: !!!
اگر‏ ‏اعداد‏ ‏۱‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏باشند‏ ‏که‏ ‏إن‏ ‏فاکتوریل‏ ‏جایگشت‏ ‏داشته‏ ‏باشند‏ ‏از‏ ‏این‏ ‏إن‏ ‏فاکتوریل‏ ‏کاتالانتاشون‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ ‏دارند‏ ‏و‏ ‏برای‏ ‏اون‏ ‏کاتالانتاییی‏ ‏که‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ ‏دارن‏ ‏حتما‏ ‏به‏ ‏ازای‏ ‏هر‏ ‏کدومشون‏ ‏پس‏ ‏ترتیبی‏ ‏وجود‏ ‏داره.‏ ‏

الان حرف اصلی یکسان بودنه، سوال گفته یکسان، و همینطور گفته درخت جستجو، اگه جستجو نبود قضیه حل بود، مشکل گفتنه همزمانه جستجو و یکسانه

من سوالای مورد دار زیاد توو این کتاب دیدم که دلم میخواست به دکتر ایمیل کنم، اگه موافقین یه جا این سوالارو جمعو جور کنیم تا ایمیل بشه، قبلش حتما همگی به این نتیجه که مشکل داره برسیم

ارسال: #۱۴

ahp89 پاسخ داده:

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  

الان حرف اصلی یکسان بودنه، سوال گفته یکسان، و همینطور گفته درخت جستجو، اگه جستجو نبود قضیه حل بود، مشکل گفتنه همزمانه جستجو و یکسانه

من سوالای مورد دار زیاد توو این کتاب دیدم که دلم میخواست به دکتر ایمیل کنم، اگه موافقین یه جا این سوالارو جمعو جور کنیم تا ایمیل بشه، قبلش حتما همگی به این نتیجه که مشکل داره برسیم

بنظرم
کلمه‏ ‏یکسان‏ ‏برای‏ ‏شکل‏ ‏ددج‏ ‏نیست‏ ‏برای‏ ‏نتیجه‏ ‏ای‏ ‏هستش‏ ‏که‏ ‏از‏ ‏میانترتیب‏ ‏و‏ ‏پس‏ ‏‏ترتیب‏ ‏یک‏ ‏ددج‏ ‏میشه‏ ‏بدست‏ ‏آورد.ما‏ ‏قراره‏ ‏که‏ ‏انواع‏ ‏ترتیب‏ ‏های‏ ‏(‏جایگشت‏ ‏های‏)‏‏یکسان‏ ‏یک‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏رو‏ ‏که‏ ‏با‏ ‏ددج‏ ‏میشه‏ ‏بدست‏ ‏آورد‏ ‏که‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏و‏ ‏میانترتیب‏ ‏دارند‏ ‏بدست‏ ‏آوریم.سوالی‏ ‏که‏ ‏به‏ ‏جواب‏ ‏شما‏ ‏ختم‏ ‏میشود‏ ‏این‏ ‏است‏ ‏که:چه‏ ‏تعداد‏ ‏ددج‏ ‏متفاوت‏ ‏با‏ ‏إن‏ ‏گره‏ ‏و‏ ‏برچسب‏ ‏های‏ ‏یک‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏که‏ ‏میانترتیب‏ ‏و‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏آنها‏ ‏یکسان‏ ‏است‏ ‏وجود‏ ‏دارند؟این‏ ‏سوال‏ ‏روی‏ ‏شکل‏ ‏تاکید‏ ‏داره‏ ‏‏ولی‏ ‏سوال‏ ‏دکتر‏ ‏روی‏ ‏نتیجه‏ ‏بدست‏ ‏آمده‏ ‏از‏ ‏خروجی‏ ‏ددج‏ ‏ها.موفق‏ ‏باشید.

۰
ارسال: #۱۵

A V A پاسخ داده:

تعداد درخت دودویی جستجو

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)ahp89 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  

بنظرم
کلمه‏ ‏یکسان‏ ‏برای‏ ‏شکل‏ ‏ددج‏ ‏نیست‏ ‏برای‏ ‏نتیجه‏ ‏ای‏ ‏هستش‏ ‏که‏ ‏از‏ ‏میانترتیب‏ ‏و‏ ‏پس‏ ‏‏ترتیب‏ ‏یک‏ ‏ددج‏ ‏میشه‏ ‏بدست‏ ‏آورد.ما‏ ‏قراره‏ ‏که‏ ‏انواع‏ ‏ترتیب‏ ‏های‏ ‏(‏جایگشت‏ ‏های‏)‏‏یکسان‏ ‏یک‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏رو‏ ‏که‏ ‏با‏ ‏ددج‏ ‏میشه‏ ‏بدست‏ ‏آورد‏ ‏که‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏و‏ ‏میانترتیب‏ ‏دارند‏ ‏بدست‏ ‏آوریم.سوالی‏ ‏که‏ ‏به‏ ‏جواب‏ ‏شما‏ ‏ختم‏ ‏میشود‏ ‏این‏ ‏است‏ ‏که:چه‏ ‏تعداد‏ ‏ددج‏ ‏متفاوت‏ ‏با‏ ‏إن‏ ‏گره‏ ‏و‏ ‏برچسب‏ ‏های‏ ‏یک‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏که‏ ‏میانترتیب‏ ‏و‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏آنها‏ ‏یکسان‏ ‏است‏ ‏وجود‏ ‏دارند؟این‏ ‏سوال‏ ‏روی‏ ‏شکل‏ ‏تاکید‏ ‏داره‏ ‏‏ولی‏ ‏سوال‏ ‏دکتر‏ ‏روی‏ ‏نتیجه‏ ‏بدست‏ ‏آمده‏ ‏از‏ ‏خروجی‏ ‏ددج‏ ‏ها.موفق‏ ‏باشید.

مسلما مشخصه که یکسان برای شکل ددج نیس
من از شما یه چیزی میخوام تا ابهام بر طرف شه، با n=3 شکلش رو بکشید، ٥ حالت بیشتر نمیشه طبق جوابی که گفته کاتالان تا، حالا اون ٥ تارو برامون بکشین طوری که میانترتیب و پس ترتیب ها یکسان بشن، موضوع سر میانترتیب حلله چون صعودیه، پس ترتیب های یکسان رو روی این ٥ ددج نشون بدید

ارسال: #۱۶

ahp89 پاسخ داده:

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)ahp89 نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  

بنظرم

مسلما مشخصه که یکسان برای شکل ددج نیس
من از شما یه چیزی میخوام تا ابهام بر طرف شه، با n=3 شکلش رو بکشید، ٥ حالت بیشتر نمیشه طبق جوابی که گفته کاتالان تا، حالا اون ٥ تارو برامون بکشین طوری که میانترتیب و پس ترتیب ها یکسان بشن، موضوع سر میانترتیب حلله چون صعودیه، پس ترتیب های یکسان رو روی این ٥ ددج نشون بدید

جواب‏ ‏دکتر
دنباله‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ ‏هر‏ ‏ددج‏ ‏با‏ ‏برچسب‏ ‏های‏ ‏از‏ ‏۱‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏دنباله‏ ‏ی‏ ‏مرتب‏ ‏صعودی‏ ‏۱‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏است.از‏ ‏سوی‏ ‏دیگر‏ ‏هر‏ ‏درخت‏ ‏دودوییی‏ ‏با‏ ‏إن‏ ‏گره‏ ‏را‏ ‏میتوان‏ ‏به‏ ‏روش‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏پیمایش‏ ‏کرد‏ ‏و‏ ‏ب‏ه‏ ‏همان‏ ‏ترتیب‏ ‏برچسب‏ ‏های‏ ‏۱تا‏ ‏إن‏ ‏را‏ ‏به‏ ‏گرههای‏ ‏آن‏ ‏داد.پس‏ ‏جواب‏ ‏تعداد‏ ‏درخت‏ ‏های‏ ‏دودویی‏ ‏با‏ ‏إن‏ ‏گره‏ ‏است‏ ‏که‏ ‏برابر‏ ‏با‏ ‏عدد‏ ‏.إن‏ ‏کاتالان‏ ‏است.

‏طبق‏ ‏متن‏ ‏بالا‏ ‏میانترتبا‏ ‏رو‏ ‏بصورت‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏پیمایش‏ ‏کن‏ ‏و‏ ‏به‏ ‏درخت‏ ‏جدید‏ ‏همزمان‏ ‏اضافه‏ ‏کن.‏!‏

ارسال: #۱۷

ana9940 پاسخ داده:

(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ)ahp89 نوشته شده توسط:  جواب‏ ‏دکتر
دنباله‏ ‏میان‏ ‏ترتیب‏ ‏هر‏ ‏ددج‏ ‏با‏ ‏برچسب‏ ‏های‏ ‏از‏ ‏۱‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏دنباله‏ ‏ی‏ ‏مرتب‏ ‏صعودی‏ ‏۱‏ ‏تا‏ ‏إن‏ ‏است.از‏ ‏سوی‏ ‏دیگر‏ ‏هر‏ ‏درخت‏ ‏دودوییی‏ ‏با‏ ‏إن‏ ‏گره‏ ‏را‏ ‏میتوان‏ ‏به‏ ‏روش‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏پیمایش‏ ‏کرد‏ ‏و‏ ‏ب‏ه‏ ‏همان‏ ‏ترتیب‏ ‏برچسب‏ ‏های‏ ‏۱تا‏ ‏إن‏ ‏را‏ ‏به‏ ‏گرههای‏ ‏آن‏ ‏داد.پس‏ ‏جواب‏ ‏تعداد‏ ‏درخت‏ ‏های‏ ‏دودویی‏ ‏با‏ ‏إن‏ ‏گره‏ ‏است‏ ‏که‏ ‏برابر‏ ‏با‏ ‏عدد‏ ‏.إن‏ ‏کاتالان‏ ‏است.

‏طبق‏ ‏متن‏ ‏بالا‏ ‏میانترتبا‏ ‏رو‏ ‏بصورت‏ ‏پس‏ ‏ترتیب‏ ‏پیمایش‏ ‏کن‏ ‏و‏ ‏به‏ ‏درخت‏ ‏جدید‏ ‏همزمان‏ ‏اضافه‏ ‏کن.‏!‏

خب من اصلا این جواب رو درک نمیکنم، طبق فرضای خودم جواب میشه n! ، عدد کاتالان که کل ددج میشه! میشه با شکل توضیح بدید.

۰
ارسال: #۱۸

A V A پاسخ داده:

تعداد درخت دودویی جستجو

من قانع نشدم، بیزحمت همون برای n=3 بکشید درختاشو

۰
ارسال: #۱۹

ahp89 پاسخ داده:

mesal

فایل‌(های) پیوست شده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۹۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  مبحث جستجوهای محلی Elham_tm ۷ ۴,۰۳۵ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: KB2000
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۲۰۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۲۳ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۱۰۱ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  عمق درخت ???? rad.bahar ۱ ۲,۱۴۹ ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۴۴۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  محاسبه ارتفاع درخت.... baharkhanoom ۳ ۷,۵۷۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۴۱ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۳,۰۴۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close