زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای آزمون های استخدامی رشته نرم افزار چه درس هایی باید خوانده شود

ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
برای آزمون های استخدامی رشته نرم افزار چه درس هایی باید خوانده شود
سلام
چند وقتی بود که قصد مطالعه برای ارشد را داشتم ولی نیاز به کار مانع از تمرکز روی ارشد میشد
بلاخره امروز تصمیم گرفتم به بهانه آمادگی برای آزمون استخدامی برای ارشد هم بخونم و شاید هم بلعکس.

سرچی که کردم اغلب درسهایی مثل مهندسی نرم افزار و ساختمان داده هاو پایگاه داده و معماری کامپیوتر
و سیستم عامل مطرح بود

دوستان لطفا راهنمایی کنید که این درسها کافیه
یا باید درسهای دیگری هم به این منابع اضافه کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط samieh.)
RE: برای آزمون های استخدامی رشته نرم افزار چه درس هایی باید خوانده شود
سلام دوست عزیز

منابع امتحانی هر آزمون استخدامی معمولا توسط برگزار کننده آن آزمون اعلام میشه
و در این راستا در سایتهای مختلف نمونه سوالات استخدامی مختلفی منتشر میشه. البته نمیشه به همه این سایتها اعتماد کردConfused
اینکه تصمیم گرفتید برای هر دو آزمون(استخدامی و ارشد) بخونید کار خوبی کردید و با یه تیر دو نشان میتونید بزنید، چون خودم هم همین تجربه رو داشتم.

بنده مدیر سایت کاریاب آنلاین هستم، بازم اگه سوالی داشتید و در توانم بود خوشحال میشم پاسخ بدم
موفق باشید

خدایا قسمت و حکمتت بماند برای کسانی که درکش میکنند...برای من فقط معجزه کن..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط ati mohandes.)
RE: برای آزمون های استخدامی رشته نرم افزار چه درس...
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  سلام
چند وقتی بود که قصد مطالعه برای ارشد را داشتم ولی نیاز به کار مانع از تمرکز روی ارشد میشد
بلاخره امروز تصمیم گرفتم به بهانه آمادگی برای آزمون استخدامی برای ارشد هم بخونم و شاید هم بلعکس.

سرچی که کردم اغلب درسهایی مثل مهندسی نرم افزار و ساختمان داده هاو پایگاه داده و معماری کامپیوتر
و سیستم عامل مطرح بود

دوستان لطفا راهنمایی کنید که این درسها کافیه
یا باید درسهای دیگری هم به این منابع اضافه کنم

منم همین سوال رو دارم-چی باید واسه تحلیل بخونیم؟ بعضیا میگن مهندسی نرم افزار و بعضی تحلیل و طراحی--بلاخره باید چی باید بخونیم؟؟؟؟؟ کمک کنید هر کسی می دونه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۵۴ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۴۴ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close