زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۴۶
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
خواهش میکنم اگر کسی امسال تابستون یا پاییز تو پارسه سر کلاس دکتر کیوانپور رفته به من یه پیام داده
یا اگر کسی الان پارسه میره به من یه پیامی بده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
سلام به همگی
منم اعلام حضور میکنم
این اولین گروه درسی ماهانه است که من میخوام پیگیری کنم
امیدوارم دیر نشده باشه برای شروعی دوباره
ارسال: #۴۸
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  دوستان
تو این فرصت ۷۳ روزه مونده میشه واسه کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی وقت گذاشت ؟ میتونه مفید واقع شه ؟
منم ۶۰۰مساله رو تازه شروع کردم باید حداقل به یه حدی از تسلط رسیده باشی چون سخته واقعا!
یه سوال
۶۰۰ مسئله چاپ سال ۹۱ هستش؟
جدیدترش نیست؟من میخوام بخرم لطفا راهنماییم کنین

الهی مرا آن ده که آن به
مگذار ما را به که و مه
ارسال: #۴۹
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط so@.)
RE: گروه درسی آذر ماه
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  میشه یکی بهم بگه: عب نداره از الان شروع کن؟! :-)
عیب نداره از الان شروع کنBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinRolleyes

(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  به به! چقدر بچه های آی تی در صحنه حضور دارن.
نرم افزاری ها کجایید؟ اگه اتفاقی از اینجا رد شدید، سوال منم جواب بدید. مرسی : )

Ametrine نوشته شده توسط:  دوستان برای درس "طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه نویسی" چه کتابی رو پیشنهاد میکنید؟
یا اصلاً برای خوندنش چه روشی خوبه؟
گزینشی بخونیم؟
تست براش کمه، تست از کجا بیابیم؟

در حال حاضر کامل ترین کتاب پوران خلیلیان کتاب حجیمیه
ترتیب اجرایی و زیربرنامه رو حتما بخون

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , sahar_rostami2
ارسال: #۵۰
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
امروزم داره تموم میشه ۵د به امروزتون فکر کنید

شب خوش
ارسال: #۵۱
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط pesaredelsokhte.)
گروه درسی آذر ماه
نمیشد حالا به جای ۶۰۰ مسئله سخت ، ۶۰ تا مسئله آسون رو جمع میکردن و کتاب مینوشتن و از رو همونا تست کنکور میدادن ؟ :دی

نمیشد حالا به جای ۶۰۰ مسئله سخت ، ۶۰ تا مسئله آسون رو جمع میکردن و کتاب مینوشتن و از رو همونا تست کنکور میدادن ؟ :دی

[تصویر:  zCK]
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۵۲
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
سلام بچه ها خسته نباشید همگی

ی درخواست دارم

اگه کسی ویس اقای حقیقت بخش قطعه بندی رو داره ممنون میشم بذاره برا دانلود من اون تیکه رو ندارم تو سایتا هم مشخص نیس کدومش قطعه بندیه

مرسی
ارسال: #۵۳
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

میشه لطفا جواب بدید؟
من هم این ماه تصمیم دارم سفت و سخت تر بخونم

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
ارسال: #۵۴
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  دوستان
تو این فرصت ۷۳ روزه مونده میشه واسه کتاب ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی وقت گذاشت ؟ میتونه مفید واقع شه ؟
منم ۶۰۰مساله رو تازه شروع کردم باید حداقل به یه حدی از تسلط رسیده باشی چون سخته واقعا!
یه سوال
۶۰۰ مسئله چاپ سال ۹۱ هستش؟
جدیدترش نیست؟من میخوام بخرم لطفا راهنماییم کنین
نمیدونم والا! مال من که ۹۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: newuser
ارسال: #۵۵
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط پشتکار.)
گروه درسی آذر ماه
سلام بچه ها
شاید منو نشناسید ولی من یکی از اعضای قدیمی مانشتم که از سال ۱۳۹۰ با مانشت و مانشتی ها بودم. Smile
برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم.
من امسال برای ارشد ثبت نام کردم. البته اگر خدا بخواهد امسال فارغ التحصیل هم می شوم.
ارسال: #۵۶
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ
Re: RE: گروه درسی آذر ماه
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  من شروع کردم الان به خوندن ولی واقعا هیچی هیچی ازش نمی فهمم . با اینکه از روی مقسمی میخونم و تست های اون رو تقریبا میفهمم ولی ۶۰۰ مسئله رو اصلا اصلا نمیفهمم .
بچه ها شما هم اینجوری هستید ؟ یا میتونید درک کنید تست هاشو ؟

اره ۶۰۰ مساله ی لول بالاتر هست از حد درک هست یعنی در حد تسلط هست . ی سری سوال هاش خودش هم قاطی کرده تو پاسخ نامه ی جی زده تویه حل تشریحی ی چی دیگه . خلاصه ک ی سری سوالاش سطحش بالاست واقعا ؛ در حدی که خودشم گیر کرده ی جورایی فقط پیچونده و رفته.
مثل ی سری از سوال های ای تی که فقط طراح بلده جوابشو

(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  یه سؤال مهم از مهندسین گرامی
..کتاب پوران رو گرفتم بخش منطقش رو که خوندم مغزم سوت کشید ترس وجودم رو گرفت. آیا به نظر شما با توجه به همه ی این مسائل صرف ...به نظر شما؟

خودت میدونی ولی منطق جزو راحترین فصل هاست تازه
منم کل تابسون باش کلنجار رفتم .
حواست به زمان فقط باشه .
ارسال: #۵۷
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ
گروه درسی آذر ماه
سلام بچه ا به نظرتون من الان شروع کنم به خوندن طراحی الگوریتم واسه ای تی خوبه؟درخت و گرافشو خوب بلدم
ارسال: #۵۸
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  نمیشد حالا به جای ۶۰۰ مسئله سخت ، ۶۰ تا مسئله آسون رو جمع میکردن و کتاب مینوشتن و از رو همونا تست کنکور میدادن ؟ :دی

به بالایی ها گفتم، گفتن چشم هر چی شما بخواین Big GrinBig Grin

من می خواهم، پس می توانم!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pesaredelsokhte
ارسال: #۵۹
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  ٤ـ آنانی که وقتی هستند، نیستند و وقتی که نیستند هستند.
شگفت‌انگیز‌ترین آدم‌ها.
در زمان بودشان چنان قدرتمند و با شکوه‌اند که ما نمی‌توانیم حضورشان را دریابیم. اما وقتی که از پیش ما می‌روند نرم نرم آهسته آهسته درک می‌کنیم، باز می‌شناسیم، می فهمیم که آنان چه بودند. چه می‌گفتند و چه می‌خواستند. ما همیشه عاشق این آدم‌ها هستیم. هزار حرف داریم برایشان. اما وقتی در برابرشان قرار می‌گیریم قفل بر زبانمان می‌زنند. اختیار از ما سلب می‌شود. سکوت می‌کنیم و غرقه در حضور آنان مست می‌شویم و درست در زمانی که می‌روند یادمان می‌آید که چه حرف‌ها داشتیم و نگفتیم. شاید تعداد این‌ها در زندگی هر کدام از ما به تعداد انگشتان دست هم نرسد.

سعیدخان مولانا هم میگه:

دی شیخ با چراغ همی‌گشت گرد شهر ، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

گفتند یافت می‌نشود جسته‌ایم ما ، گفت آنکه یافت می‌نشود آنم آرزوست

دقیقا خودمم نفهمیدم ربطش چی بودBig Grin حالا خوبه ازنظر استاد شریعتی اینجور افراد به اندازه ی انگشتان دست وجود دارن. از نظر مولانا اون انسان کاملی که تو ذهن داره فقط ی دونه ست(شمس تبریز). حالا بماند انسان کاملی که حافظ در سر داره اصلا وجود نداره..
خودمم نفهمیدم چی گفتم، حضوری بحث میکنیم وگرنه با دو تا پست دیگه ی اینجوری بچه ها ترورمون میکننSmile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , Elena_71
ارسال: #۶۰
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  سلام بچه ا به نظرتون من الان شروع کنم به خوندن طراحی الگوریتم واسه ای تی خوبه؟درخت و گرافشو خوب بلدم

هیچ وقت دیر نیست...حتما شروع کنین
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۳۸۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۴۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۶۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۲۹۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۳۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۱۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close