زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رقابت بحرانی

ارسال:

mmamadi49 پرسیده:

رقابت بحرانی

سلام دوستان گرامی.
من در مورد رقابت بحرانی مشکل دارم و مفهومش رو متوجه نمی شم ممنون میشم توضیحش بدین، خدا خیرتون بده
[تصویر:  324210_fd.png]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چهار ذکر الهی مفید برای چهار حالت بحرانی Bache Mosbat ۸ ۸,۳۸۲ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong
  من و رقابت با بچه های گل آی تی sadeghi7432 ۳ ۱,۸۲۰ ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: farhad_h1369
  درخواست راهنمایی (الگوریتم رقابت استعماری و خوشه بندی) s.sahar2008 ۷ ۳,۳۱۳ ۱۰ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz.cs
  رقابت بین کدام گرایش مهندسی کامپیوتر بیشتر است؟ hajilari ۶ ۳,۴۴۲ ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  رقابت بحرانی! AEM4949 ۹ ۵,۰۳۰ ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: amin222
Exclamation تستی از راه حل نرم افزاری برای ناحیه بحرانی mary1234 ۱ ۱,۴۱۷ ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: e.shrm
  شرکت درنمایشگاهها(ی حتی داخلی)و رقابت باشرکتهای خارجی بلای جان تولید کنندگان(تعرفه) Fardad-A ۰ ۱,۹۷۷ ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  بهترین ایده برای نشان دادن ناحیه بحرانی irpersian20 ۱ ۱,۶۰۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: esi
  افزایش ظرفیت آزمون دکتری ۹۲/حذف آزمون دکتری درصورت نبود رقابت(بهمن۹۱) انرژی مثبت ۰ ۱,۶۷۱ ۰۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  ناحیه بحرانی و انحصار متقابل!؟ sara_m ۱۶ ۱۵,۴۴۷ ۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: esi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close