زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید

ارسال: #۲۵۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۱۲ ب.ظ)کوثر۱۳۹۳ نوشته شده توسط:  پارسه سرفصل ها ۹۵

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پارسه برنامه آزمون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مدرسان شریف

SmileSmile
مرسی لطف کردینRolleyes
[/quote]
مرسی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ق.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ب.ظ)کوثر۱۳۹۳ نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ)کوثر۱۳۹۳ نوشته شده توسط:  سلام بچها چطورین؟؟؟بیاین بگین دارین چیکار میکنین؟؟چیا میخونین؟؟چند فصلی از چه کتابی خوندین؟؟روزی چند ساعت میخونین؟؟چقدر اینجا سوت و کوره ههه....کسی کنکور های آزمایشی شرکت کرده؟؟؟یا هنوز وقت نشده؟؟اگه کسی شرکت کرد بهم پیام بده کارش دارم

دیروز روی کتاب شبکه دست کشیدم ، پشتم لرزید Big GrinBig GrinBig GrinTongue
من فعلا مشغول کارهای کشاورزیم انشالله از چند روز دیگه تاپیک جدا برای فصل اول مطالعه ایجاد میکنیم به کمک هم Big GrinBig Grin

به امید خدا

به نظرتون مثل سال قبل بمونیم تا مدرسان ۵۰ درصد تخفیف بزنه مگه نه
یا بریم پارسه ۲۰ درصد تخفیف ثبت نام کنیم البته از تیر و مرداد

نظرتون چیه

من قصد شرکت توی این آزمونا رو ندارم فقط میخوام برنامه ریزی هاشو که کسی شرکت میکنه ببینم چون اولین باره دارم برای کنکور میخونم نمیدونم دقیقا چجوری برنامه بریزم....

شمالی هستین که دارین کار کشاورزی میکنین؟؟Big GrinSmileنشا میکنیBig GrinTongue

پارسه سرفصل ها ۹۵

پارسه برنامه آزمون

مدرسان شریف

SmileSmile

اینا ک واسه سال گذشته بودهDodgy
اگر شبکه امسال بره زیر گروه کامپیوتر مثلا ما باید برنامه ریزی های سال قبل رو با هم مچ کنیم و بخونیم!!!!!Huh
عصن یه وعضیاDodgy
۰
۰
ارسال: #۲۵۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط iviaziyar.)
سلام.به همگی منم دانشجوی ترم آخر کارشناسی ناپیوسته نرم افزار ام به جز این ترم ام ترم آینده کلا۳تا درس دارم(ریاضی مهندسی،کامپایلر،چندرسانه ای) دارم و میخوام بعد از پایان امتحانات همین ترم انشالله اگه مشکلی پیش نیاد برای ارشد تجارت استارت خوندن رو بزنم!و اول میخوام به محض رسیدن بسته های پارسه برای فروش با استفاده از دوست ارتشی ام از طرح حکمتش استفاده کنم بخرم و بعدش اگر احساس کردم کتابی کامل نیستش مجدد بخرم!و برای ثبت نام آزمون های آزمایشی پارسه هم صبر میکنم تا همایش برای مشهد بگذارند(که تخفیف میدن) بعدش ثبت نام میکنم!ولی در حال حاضر تا پایان امتحانات هیچی کاری به جز خوندن درس های همین ترم ام رو ندارم چون احساس میکنم فوق العاده واحد های سنگینی دار (پردازش تصویر،شبیه سازی،گرافیک،و....)و امتحانات همگی فشرده اند!به نظر شما فکر خوبی در پیش دارم
۰
۰
ارسال: #۲۵۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)iviaziyar نوشته شده توسط:  سلام.به همگی منم دانشجوی ترم آخر کارشناسی ناپیوسته نرم افزار ام به جز این ترم ام ترم آینده کلا۳تا درس دارم(ریاضی مهندسی،کامپایلر،چندرسانه ای) دارم و میخوام بعد از پایان امتحانات همین ترم انشالله اگه مشکلی پیش نیاد برای ارشد تجارت استارت خوندن رو بزنم!و اول میخوام به محض رسیدن بسته های پارسه برای فروش با استفاده از دوست ارتشی ام از طرح حکمتش استفاده کنم بخرم و بعدش اگر احساس کردم کتابی کامل نیستش مجدد بخرم!و برای ثبت نام آزمون های آزمایشی پارسه هم صبر میکنم تا همایش برای مشهد بگذارند(که تخفیف میدن) بعدش ثبت نام میکنم!ولی در حال حاضر تا پایان امتحانات هیچی کاری به جز خوندن درس های همین ترم ام رو ندارم چون احساس میکنم فوق العاده واحد های سنگینی دار (پردازش تصویر،شبیه سازی،گرافیک،و....)و امتحانات همگی فشرده اند!به نظر شما فکر خوبی در پیش دارم
سلام.
عاقا پک هیچ موسسه ای رو نخرید!
واسه شروع و تصمیم گیری مصاحبه های رتبه برتر ها رو بخونید که توی سایت هست. کامل هست و تمام ابهامات رو برطرف کنه.
واسه اظهار نظر کلاََ فک می کنم که بهتره دوستانی که نتیجه گرفتن و رتبه ی خوب آوردند نظر بدند، اما راجع به واحد و اینا، آره منم همین راه رو پیش گرفتم و فعلاََ تا آخر امتحانا بیخیال درسای کنکور شدم (به جز دو تاش که این ترم دارم) و اولویت رو دادم به واحدام تا آخر خرداد، اینطوری خیال آدم راحت تره.
ضمن این که مهندس جهانی مشاوره های خیلی خوبی رو توی سایت قرار دادند که با توجه به شرایطمون می تونیم ازشون استفاده کنیم.
لینک پروفایلشون:

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۲۶۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)iviaziyar نوشته شده توسط:  سلام.به همگی منم دانشجوی ترم آخر کارشناسی ناپیوسته نرم افزار ام به جز این ترم ام ترم آینده کلا۳تا درس دارم(ریاضی مهندسی،کامپایلر،چندرسانه ای) دارم و میخوام بعد از پایان امتحانات همین ترم انشالله اگه مشکلی پیش نیاد برای ارشد تجارت استارت خوندن رو بزنم!و اول میخوام به محض رسیدن بسته های پارسه برای فروش با استفاده از دوست ارتشی ام از طرح حکمتش استفاده کنم بخرم و بعدش اگر احساس کردم کتابی کامل نیستش مجدد بخرم!و برای ثبت نام آزمون های آزمایشی پارسه هم صبر میکنم تا همایش برای مشهد بگذارند(که تخفیف میدن) بعدش ثبت نام میکنم!ولی در حال حاضر تا پایان امتحانات هیچی کاری به جز خوندن درس های همین ترم ام رو ندارم چون احساس میکنم فوق العاده واحد های سنگینی دار (پردازش تصویر،شبیه سازی،گرافیک،و....)و امتحانات همگی فشرده اند!به نظر شما فکر خوبی در پیش دارم
سلام.
عاقا پک هیچ موسسه ای رو نخرید!
واسه شروع و تصمیم گیری مصاحبه های رتبه برتر ها رو بخونید که توی سایت هست. کامل هست و تمام ابهامات رو برطرف کنه.
واسه اظهار نظر کلاََ فک می کنم که بهتره دوستانی که نتیجه گرفتن و رتبه ی خوب آوردند نظر بدند، اما راجع به واحد و اینا، آره منم همین راه رو پیش گرفتم و فعلاََ تا آخر امتحانا بیخیال درسای کنکور شدم (به جز دو تاش که این ترم دارم) و اولویت رو دادم به واحدام تا آخر خرداد، اینطوری خیال آدم راحت تره.
ضمن این که مهندس جهانی مشاوره های خیلی خوبی رو توی سایت قرار دادند که با توجه به شرایطمون می تونیم ازشون استفاده کنیم.
لینک پروفایلشون:
ممنون از راهنمایی شما من بیشتر مصاحبه ها رو خوندم بیشتر افراد در کنکور آی تی از شبکه و سیستم عامل و زبانش نسبتآ راضی بودن واسی همین گفتم بسته پارسه رو فعلا بگیرم اوکی بنابراین هیچ بسته ای رو نمیگیرم تا ببینم دقیقآ چه کاری رو قطعا انجام بدم!!
بقیه دوستان هم نظرشون رو بگویند بی زحمت!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۶۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ
اگه به مصاحبه ها و مشاوره ها خوب توجه کنید ،متوجه میشی که گرفتن بسته ی یه موسسه کار زیاد درستی نیست ، چون هر موسسه فقط یکی دوتا از کتاباش به درد میخورن نه همش (بدون تعصب به موسسه خاص و صرفا با توجه به مشاوره ها و تجربه ی خودم)

انتخاب منابع یکی از مهم ترین قدم ها برای موفقیت در کنکوره، بهتره با دقت بیشتری این کاررو انجام بدی.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان
یه مقدار از مطالب رو خوندم
من میخام ای تی بخونم و بیشتر به شبکه علاقه دارم
ممکنه راهنمایی کنید ایا دروسش عوض شده؟
کسی که اطلاع داره لطفا یه توضیح مفصل بدهپ
ممنون

پی سی کلوب
۰
۰
ارسال: #۲۶۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۵ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  اگه به مصاحبه ها و مشاوره ها خوب توجه کنید ،متوجه میشی که گرفتن بسته ی یه موسسه کار زیاد درستی نیست ، چون هر موسسه فقط یکی دوتا از کتاباش به درد میخورن نه همش (بدون تعصب به موسسه خاص و صرفا با توجه به مشاوره ها و تجربه ی خودم)

انتخاب منابع یکی از مهم ترین قدم ها برای موفقیت در کنکوره، بهتره با دقت بیشتری این کاررو انجام بدی.

پس بنابراین فقط کتاب هایی که رتبه برتر ها خوندن رو انشالله بعد امتحاناتم تهیه میکنم.
ممنون از نظراتونRolleyes
۰
۰
ارسال: #۲۶۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط Behzad TP.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۸ ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  من میخام ای تی بخونم و بیشتر به شبکه علاقه دارم
ممکنه راهنمایی کنید ایا دروسش عوض شده؟
هنوز مشخص نیس که شبکه جزو آی تی میمونه یا نه. اگر شبکه و امنیت در کنکور آینده جزو مجموعه مهندسی کامپیوتر باشه درس هوش مصنوعی و مهندسی نرم افزار از بین درسایی که باید بخونیم حذف میشه و درعوض ریاضیات و نظریه زبانها اضافه میشه. ولی در هر حال دروس زیر را باید بخونیم:

۱) گسسته
۲) ساختمان داده
۳) طراحی الگوریتم
۴) شبکه
۵) پایگاه داده
۶) سیستم عامل

بنابراین تا روشن شدن تکلیف روی این شش درس تمرکز کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H.Mohammadi
ارسال: #۲۶۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ق.ظ
سلام.بر دوستان من بنا به دلایلی تغییر رشته میدم برای ارشد، قید ارشد تجارت رو زدم و نظرم کلآ رفتش رشته مدیریت اجرایی کسی انجمنی از بچه های مدیریت اجرایی یاد داره منو بفرسته اونجا ازشون راهنمایی بگیرم!چه جالب بشه لیسانس مهندسی نرم افزار ارشد مدیریت اجرایی!راستی امروز همایش مدرسان بودش در مشهد فقط تا فردا ۳۵%تخفیف میدن برای ثبت نام کنکور های آزمایشی ولی تا جایی که من میدونم توی بخش مدیریت مثل اینکه ماهان فعال تر هستش اطلاعاتی دارین لطف کنین بگین.ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۶۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ب.ظ
یه حرکتی جنبی جوشی داشته باشید واسه برنامه ریزی.آخه من شروع کردم به خوندن ولی خیلی کند پیش میرم اینجا ک میام یه قوت قلبی میگرم وقتی درباره درس و خوندن حرف میزنید ، اما انگار در اینجاهم تخته شده UndecidedUndecidedSadSadHuhHuhConfusedConfused
۰
۰
ارسال: #۲۶۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ)iviaziyar نوشته شده توسط:  سلام.بر دوستان من بنا به دلایلی تغییر رشته میدم برای ارشد، قید ارشد تجارت رو زدم و نظرم کلآ رفتش رشته مدیریت اجرایی کسی انجمنی از بچه های مدیریت اجرایی یاد داره منو بفرسته اونجا ازشون راهنمایی بگیرم!چه جالب بشه لیسانس مهندسی نرم افزار ارشد مدیریت اجرایی!راستی امروز همایش مدرسان بودش در مشهد فقط تا فردا ۳۵%تخفیف میدن برای ثبت نام کنکور های آزمایشی ولی تا جایی که من میدونم توی بخش مدیریت مثل اینکه ماهان فعال تر هستش اطلاعاتی دارین لطف کنین بگین.ممنون
جریان چیه جدیدا همه دارن میرن مدیریت اجرایی(mba) دوست منم که امسال کنکور داد هم مهندسی مکانیک داد هم شناور mba حالا هر دوش رتبه اش خوب شده میخواد و هر دو شریف را میاره و میخواد بره mba کسایی که مثل خودش شده باشن هم زیاد دارهHuh
یعنس اینقدر خوبه؟منم شدیدا دودل شدمConfused

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۲۶۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ)iviaziyar نوشته شده توسط:  سلام.بر دوستان من بنا به دلایلی تغییر رشته میدم برای ارشد، قید ارشد تجارت رو زدم و نظرم کلآ رفتش رشته مدیریت اجرایی کسی انجمنی از بچه های مدیریت اجرایی یاد داره منو بفرسته اونجا ازشون راهنمایی بگیرم!چه جالب بشه لیسانس مهندسی نرم افزار ارشد مدیریت اجرایی!راستی امروز همایش مدرسان بودش در مشهد فقط تا فردا ۳۵%تخفیف میدن برای ثبت نام کنکور های آزمایشی ولی تا جایی که من میدونم توی بخش مدیریت مثل اینکه ماهان فعال تر هستش اطلاعاتی دارین لطف کنین بگین.ممنون
جریان چیه جدیدا همه دارن میرن مدیریت اجرایی(mba) دوست منم که امسال کنکور داد هم مهندسی مکانیک داد هم شناور mba حالا هر دوش رتبه اش خوب شده میخواد و هر دو شریف را میاره و میخواد بره mba کسایی که مثل خودش شده باشن هم زیاد دارهHuh

اتفاقا یکی از دوستای منم همین تصمیمو گرفته...ینی اساتید خیلی تشویقش کردن که تغییر رشته بده...
البته من سه چهار سال قبل الکی رفتم کنکورشو دادم(اولای دوره کارشناسیمBig Grin) بنظرم خیلی مزخرف بود(نه اینکه سخت باشه ها، من درساشو دوس نداشتم)Tongue

........
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۲۶۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط iviaziyar.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۷ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ)iviaziyar نوشته شده توسط:  سلام.بر دوستان من بنا به دلایلی تغییر رشته میدم برای ارشد، قید ارشد تجارت رو زدم و نظرم کلآ رفتش رشته مدیریت اجرایی کسی انجمنی از بچه های مدیریت اجرایی یاد داره منو بفرسته اونجا ازشون راهنمایی بگیرم!چه جالب بشه لیسانس مهندسی نرم افزار ارشد مدیریت اجرایی!راستی امروز همایش مدرسان بودش در مشهد فقط تا فردا ۳۵%تخفیف میدن برای ثبت نام کنکور های آزمایشی ولی تا جایی که من میدونم توی بخش مدیریت مثل اینکه ماهان فعال تر هستش اطلاعاتی دارین لطف کنین بگین.ممنون

تقریبا سه سال پیش میخواستم MBA شرکت کنم و ... که نشد. مدیریت اجرایی رو اکثرا با MBA اشتباه می گیرن و اگه اشتباه نکنم شما هم همون MBA مد نظرتون باشه. مدیریت اجرایی سابقه کار مرتبط میخواد و همچنین مصاحبه داره برخلاف MBA. این رشته لیسانس نداره و اتفاقا خیلی از کسایی که میرن سمتش از رشته های فنی و مهندسی هستن مثل شما.
من انجمن سراغ ندارم ولی این سایت رو یادمه یکمی ازش استفاده میکردم :

انشالله هر رشته ای که میرید بهش علاقمند باشید و موفق شید Blush

سلام.اولا ممنون از سایتی که معرفی کردید و تمام دوستانی که آرزوی موفقیت کردند.دومآ رشته مدیریت اجرایی دارای ۳ گرایش هستش ۱/MBA(که راشد ۵۶ واحد هستش و کسانی که پایه ی ریاضی و زبان قوی ای دارند موفق هستند در این رشته )۲/خود مدیریت اجرایی( که ارشد۳۲ واحد هستش)۳/مدیریت امور شهری هم رشته ای است که سابق کار میخواد ۵ سالی در شهرداری ها و.. پیش شرط این رشته هستش!
برای رشته های مهندسی بیشتر میگن گزینه یک.SmileRolleyes
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۲۷۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  

===============
چ.ن جدیدا منم شنیدم نون توی mba هست
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۳۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۹۰۹ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۸۵۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close