زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست ابزاری برای استخراج DFG یا CDFG از روی کد C یا CPP

ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان
احتمالا با DFG یا همون Data Flow Graph آشنا هستید. دنبال ابزاری هستم که این گراف رو از روی کد C استخراج کنه. البته چون توی کد C چند تا Basic Block وجود داره باید Control Flow Graph رو هم درآورد که به طور خلاصه میگن CDFG. اگه ابزاری میشناسید یا فکر میکنید که بنده رو به جواب نزدیکتر میکنه معرفی کنید. حتی الامکان تحت Linux باشه. gcc خودش CFG رو میده ولی برای اینکه اونو به DFG تبدیلش کنم باید بشینم یه پارسر بنویسم که کارم خیلی سخت میشه.

با سپاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
ببین این به کارت میاد:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
RE: درخواست ابزاری برای استخراج DFG یا CDFG از روی کد C یا CPP
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ببین این به کارت میاد:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دستت درد نکنه برادر، گفتم که CFG رو خود gcc میتونه استخراج کنه، مهم dfg هست. برای dfg هم تا یه حدودی رو کامپایلر انجام میده ولی به فرمت dot یه dotty میخوام که برای تبدیل به این فرمت باید بشینم پارسر بنویسم که کاریست بس دشوار. ولی میدونم که خیلیا این کارو کردن یعنی به کارشون میاد. بهر حال ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ
من اصلا نمیدونم اینا چی هستن Big Grin
۰
۰
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ
RE: درخواست ابزاری برای استخراج DFG یا CDFG از روی کد C یا CPP
(۲۹ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من اصلا نمیدونم اینا چی هستن Big Grin

پس عملا ما رو گرفتی دیگه Smile، فکر نکنم چیزی پیدا بشه، دو سه ماهه دارم میگردم Big GrinBig GrinBig Grin اگه همون موقع شروع کرده بودم الان یه کامپایلر نوشته بودم، مفسر که دیگه جای خود دارد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۵۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۷۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU zaliabbass ۲ ۴,۰۲۸ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  درخواست راهنمایی برای خرید elaheh1375 ۱ ۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra1350
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۰۸ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  درخواست راهنمایی برای ارشد sali_h ۲ ۴,۴۸۱ ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close