زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام جزییات آزمون ارشد ۹۴

ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط hnarghani.)
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد:‌ آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ از ۱۵ بهمن ماه به مدت سه روز با رقابت بیش از ۸۱۱ هزار داوطلب در کشور برگزار می‌شود.

دکتر ابراهیم خدایی در گفت گو با ایسنا گفت: آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته و بیستمین المپیاد دانشجویی کشور سال ۹۴ در ۱۴۳ کد رشته امتحانی که ۱۳۶ رشته آن به صورت متمرکز و هفت رشته آن به صورت غیر متمرکز بوده با نظارت سازمان سنجش در صبح و عصر روز چهارشنبه ۱۵، پنجشنبه ۱۶ و جمعه ۱۷ بهمن‌ماه ۹۳ برگزار می‌شود و نتایج آن در نیمه دوم اردیبهشت‌ماه سال ۹۴ به صورت کارنامه اعلام خواهد شد.

وی افزو: این آزمون در شش گروه آموزشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، هنر و دامپزشکی برگزار می‌شود. از ۱۴۳ کدرشته امتحانی ۶۷ رشته شناور بوده که داوطلبان علاوه بر ثبت نام در رشته‌های مورد نظر خود در این ۶۷ رشته هم می توانند ثبت نام کنند.
توزیع کارت داوطلبان از ۱۲ بهمن

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد زمان توزیع کارت این آزمون اظهار کرد: توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ‌های ۱۲، ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
توزیع می‌گردد.

دکتر خدایی از برگزاری این آزمون در ۶۲ شهرستان و ۱۰۲ حوزه امتحانی خبر داد و گفت: سوالات این آزمون در همه رشته‌ها به صورت چهارگزینه‌ای بوده به جز سه رشته مهندسی محیط زیست، نمایش عروسکی و مجموعه هنرهای موسیقی که به صورت تستی و تشریحی برگزار می‌شود.همچنین هشت رشته برای نابینایان به صورت خط بریل برگزار می‌شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زندگی کوتاه است.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , arefeh.hp , javad94 , Mänu , ardaaalan , mohsen1371 , RASPINA , Densike , احسان مومنی , professional , Elena_71 , afagh.msm , software94 , s.1.8.1.18
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ق.ظ
بچه ها من موقع ثبت نام معدل را یه پنج صدمی زیادتر نوشتم؟؟؟ایا میشه اصلاحش کرد؟؟؟

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
RE: اعلام جزییات آزمون ارشد ۹۴
(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بچه ها من موقع ثبت نام معدل را یه پنج صدمی زیادتر نوشتم؟؟؟ایا میشه اصلاحش کرد؟؟؟

اره میشه

خواستم نوح شوم موج غمت غرقم کرد
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
پاسخ : RE: اعلام جزییات آزمون ارشد ۹۴
(۰۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)kefsan نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  بچه ها من موقع ثبت نام معدل را یه پنج صدمی زیادتر نوشتم؟؟؟ایا میشه اصلاحش کرد؟؟؟

اره میشه
اصلا چرا زمان ندادن واسه اصلاح!!!!!؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
۰
۰
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ق.ظ
بله دیگه اینم از اعلام رسمی سازمان سنجشConfused
اصلا صدای این توکلی تو گوشمه انگار متنو خودش برام میخونه ، از زمان کنکور تا حالا شده یار ثابت زندگیمون Tongue
خدا بخیر بگذورنه
چندروز دیگه میاد با اون لحن جدیش میگه : نتایج اولیه از ساعت فلان رو یاست سازمان سنجش به نشانی.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , shamim_s
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
سلام دوستان یک سوال دارم نمی دونستم باید کجا بپرسم اگه جای اشتباه پرسیدم ببخشید .من رشته ام ای تی هست امسال که دو کنکور ثبت نام کردم و ترم اخرم باید واسه معدل دو تا فرم پر می کردم و دانشگاه تایید می کرد یا نه یک فرم کافیه ؟من زمان ثبت نام که شبکه زیرگروهه کامپیوتر شد کامپیوتر رو ثبت نام کردم همون موقع تاییدیه رو گرفتم واسه کامپیوتر بعد که برگشت ای تی کنکور رو ثبت نام کردم ولی دیگه واسه اون تاییدیه معدل نگرفتم باید می گرفتم ؟ اگه اره حالا می تونم بگیرم ؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
نیاز به تائیدیه دوباره نیست.مگه توی تائیدیه اسم رشته امتحانی نوشته شده؟؟

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  نیاز به تائیدیه دوباره نیست.مگه توی تائیدیه اسم رشته امتحانی نوشته شده؟؟
بله نوشته منم مهندسی کامپیوتر نوشتم Huh
۰
۰
ارسال:
۰۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ، توسط noronet.)
فورری فوری : طبق این اطلاعیه سنجش :
دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۴ فارغ‌التحصیل خواهند شد، لازم است میانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۳ را در قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون درج نموده و فرم مخصوص معدل (مندرج در این اطلاعیه) را به تأیید موسسه محل تحصیل خود رسانده و آنرا نزد خود نگهدارند تا در صورت قبولی به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

الان که ما معدل ترم ۷ مون کامل نیامده باید چیکار کنیم ؟؟
ایا تا ۳۰ ام سایت باز هست تا معدل نهایی رو بزاریم ؟
الان میتونیم با همین معدل ترم ۶ سر جلسه شرکت کرد ؟
سال قبل این بند و بساطا بود ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۹۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۱۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۱۵ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۰۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close