زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رفع نقص کارت ورود به جلسه

ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط mary1234.)
رفع نقص کارت ورود به جلسه
سلام
میشه راهنماییم کنید ...
توی کارت ورود به جلسه فیلد معدلم بجای ۱۶/۹۱ نوشته شده ۹۱/۱۶ SadSadSadSad
رفتم تو قسمت ویرایش...ولی اونجا درست نوشته بود یعنی قسمت صحیح ۱۶ و اعشار رو ۹۱ نوشته !!!!!
حالا چی کار کنم ؟؟ Sad( Sad Sad(
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان عزیز ممنونم
مشکل حل شد
راه حلشو واسه کسایی مینویسم که مثه من این مشکلو دارن
من بعد از پرینت گرفتن کارت متوجه این اشتباه شدم.... دوباره که رفتم کارتمو از روی سایت دیدم ، معدل درست بود ولی انگار با زدن دکمه پرینت روی صفحه این فیلد تغییر میکرد... صفحه رو سیو کردم ولی مشکل برطرف نشد
پس بجای دکمه پرینت اومدم دکمه پرینت اسکرین روی کیبورد رو زدم و در کمال ناباوری مشکل حل شد ....!
Smile

زمان بندی خدا بی نظیر است ... نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود ... کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار... اما ارزش انتظار را دارد . . .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۴۲۷ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۳۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۴۹۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  استاندارد های کارت ویزیت zohreeee ۰ ۱,۶۱۱ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۴۷ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارت گواهینامه پایان دوره آموزش بسیج sorkheh20 ۳ ۱۸,۰۵۵ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  رفع اشکال آزمون های استخامی nima88 ۴ ۳,۶۲۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ^_^

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close