زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فورری فوری : طبق اطلاعیه سنجش :دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۴ فارغ‌...

ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ
فورری فوری : طبق اطلاعیه سنجش :دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۴ فارغ‌...
فورری فوری : طبق این اطلاعیه سنجش :
دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۴ فارغ‌التحصیل خواهند شد، لازم است میانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۳ را در قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون درج نموده و فرم مخصوص معدل (مندرج در این اطلاعیه) را به تأیید موسسه محل تحصیل خود رسانده و آنرا نزد خود نگهدارند تا در صورت قبولی به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

الان که ما معدل ترم ۷ مون کامل نیامده باید چیکار کنیم ؟؟
ایا تا ۳۰ ام سایت باز هست تا معدل نهایی رو بزاریم ؟
الان میتونیم با همین معدل ترم ۶ سر جلسه شرکت کرد ؟
سال قبل این بند و بساطا بود ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ق.ظ
RE: فورری فوری : طبق اطلاعیه سنجش :دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۴ فارغ‌...
منم همین مشکلو دارم هنوز نمره ها نیومده :|

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ
من با یکی از بپه های سال پیش که الان امنیت اصفهان میخونه حرف زدم.. گفتش من خودم ویرایش نکردم با اینکه فرصت داشتم.. دانشگاه هم به اون گیر نداده ...

کلا من خودم ویرایش نمیکنم قبل از امتحان .. مگر اینکه بعد امتحان سایتش هنوز باز باشه //
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ
در کل نگران نباشید بچه ها.
شما تا هرجا که قطعی شده رو وارد کنید.
اولا: کافیه بعدا بتونید از دانشگاه نامه بیارید، که ثابت کنه نمره معدل شما (مثلا تا پایان شهریور) فلان قدر بوده.
دوما: فکر میکنم بعدا هم مهلت اصلاح معدل وجود داشته باشه.

در کل، شما اگه معدل تا پایان شهریور رو وارد کرده باشید، مو لای درزش نمیره. چون بعدا قابل اثباته.
اما اگه الآن معدل کلتون داره میاد بالاتر و میخواید از اون استفاده کنید، فکر میکنم مهلت بدن باز.

کلا برای کسایی که طبق روال عمل کنن جای نگرانی نیست.
۰
۰
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ
سلام.

بچه ها کسی تونسته معدلشو ویرایش کنه؟

من معدلم تازه اومده . سیستم پاسخگویی سنجش سوالم رو جواب نمیده که باید چی کرد
۰
۰
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط mohammadichem.)
سلام
میشه ویرایش کرد.
موقع گرفتن کارت هم میشه ویرایش کرد.
۰
۰
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ
RE: فورری فوری : طبق اطلاعیه سنجش :دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۴ فارغ‌...
سلام دوستان
یه چیزی که تجربه خودم هست رو بهتون بگم. اون فرم معدل رو حتما حتما بدین دانشگاه پر کنه . منظورم اینه که مثلا خودتون از پرتال دانشجوییتون نخونید چون دانشگاه یه جور دیگه معدلتون رو حساب میکنه و شما اگه ارشد قبول شدید دچار مغایرت معدل میشید. نمیدونم منظورم واضح بود یا نه ؟
حالا هر تعداد واحد که تا آخر شهریور پاس کردین دانشگاه خودش می دونه که چکار کنه .
۰
۰
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۰۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ق.ظ)noronet نوشته شده توسط:  فورری فوری : طبق این اطلاعیه سنجش :
دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۴ فارغ‌التحصیل خواهند شد، لازم است میانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۳ را در قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون درج نموده و فرم مخصوص معدل (مندرج در این اطلاعیه) را به تأیید موسسه محل تحصیل خود رسانده و آنرا نزد خود نگهدارند تا در صورت قبولی به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

من هرچی نگاه میکنم این تاریخ سال هارو فک کنم اشتباه نوشتید.اولی درستش ۳۱/۶/۹۵ و دومی ۳۰/۱۱/۹۴ نیست؟!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۳۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۷ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۴ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۱۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۱۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close