زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان تخصصی IT

ارسال:
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ
زبان تخصصی IT
سلام
لطفا نظرات خود رو مطرح کنید
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ
زبان تخصصی IT
بگید زبان چندسوال ج دادید؟

به مصلحتم نبود
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
زبان تخصصی IT
من که همه رو زدم .
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
زبان تخصصی IT
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ)m_maghzi نوشته شده توسط:  من که همه رو زدم .
منم این امکانو داشتم و کامل خوندم متنها رو
ولی سوالایی مثل انتخاب تیتر واسه متن ریسکه
معلوم نی چی تو سر اون طراخه و معمولا اصلا نمیزنم این تست رو مگه خیلی تابلو باشه و مطمئن باشم

خیلی از دو به شک ها رو نزدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ
زبان تخصصی IT
من سوالایی کنکور های پارسال رو معمولا اگه شک داشتم توی چند تا کتاب چک می کردم ، چیزی که جالب بود، تفاوت در جواب سوالات زبان بود! هر کدوم با یه منطقی جواب داده بودند و یه سری جواب ها کاملا متفاوت بود.
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ
زبان تخصصی IT
یعنی سخت نبود بنظرتون؟

به مصلحتم نبود
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ
RE: زبان تخصصی IT
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  یعنی سخت نبود بنظرتون؟

راستش من کنکور IT ندادم، کامپیوتر بودم که اونم reading آخری رو حل کردم ولی یادم رفت وارده پاسخنامه کنم. Cool
معمولا ریدینگ رو بهتر می زدم و فکر کنم توی این چند سال اخیر متن های زبان تخصصی رو راحت تر میشد جواب داد تا عمومی. تست های سال های قبل رو که می زدم لغاتش آسون تر بود ولی اخیرا تست عمومی ها خیلی سخته و گزینه هاش رو بد جور میدن که اگه آدم یه ذره شک داشته باشه اگه بزنه به ضررش میشه. لااقل واسه من که این جوری بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ
سلام دوستان .امیدوارم حالتون خوب باشه. سازمان سنجش سوال ۲۷ رو گزینه ۴ اعلام کرده!! در حالی که پارسه و مدرسان گزینه ۳ رو به عنوان گزینه صحیح اعلام کرده بودند. لطفا نظرتون رو در این باره بیان کنید...
ارسال:
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط ۲۴۷۱.)
من خودم گزینه ۴ رو زدم . با توجه به این بخش از متن :
and put the images up on the internet for anyone to peruse
که در واقع به معنای در دسترس عموم قرار دادن میشه (همونطور که گزینه ۴ میگه).
توجه کنید که در متن گفته شده چند دانشمند واجد شرایط اجازه دیدن نسخه خطی را در هنگام اسکن آن توسط kevin s. kiernan پیدا کردند.در حالی که در گزینه ۳ گفته شده چند دانشمند اقدام به اسکن نسخه خطی کردند که کاملا غلطه.به متن زیر توجه کنید:
only qualified scholars were allowed to see it untill kevin s. kiernan of the ...... scanned the ancient manuscript
 سپاس‌گزاری شده توسط: فانوووس , Hamzeh.S
ارسال: #۱۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط ۲۴۷۱.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ق.ظ)۲۴۷۱ نوشته شده توسط:  من خودم گزینه ۴ رو زدم . با توجه به این بخش از متن :
and put the images up on the internet for anyone to peruse
که در واقع به معنای در دسترس عموم قرار دادن میشه (همونطور که گزینه ۴ میگه).
توجه کنید که در متن گفته شده چند دانشمند واجد شرایط اجازه دیدن نسخه خطی را در هنگام اسکن آن توسط kevin s. kiernan پیدا کردند.در حالی که در گزینه ۳ گفته شده چند دانشمند اقدام به اسکن نسخه خطی کردند که کاملا غلطه.به متن زیر توجه کنید:
only qualified scholars were allowed to see it untill kevin s. kiernan of the ...... scanned the ancient manuscript

تو گزینه ۳ اول جمله گفته اجازه داده شده که دقیقا همین تو متن هم هس
کلا متن منظورش اینه توسط دانشمندا در اختیارعموم قرار گرفته شده نه خود کتابخونه
گزینه ۴ میگه خود کتابخونه کتابارو در عموم قرار داده!!!
بقیه جمله در واقع اخر جملهand put the emages up on the internet for anyone to peruse
من که اینطوور تحلیل میکنم حتی شک کردم فعل put مربوط به کتابخونه باشه که خیلی تحلیل کردم این فعل فاعلش scholars هست چون قبلشsacnned استفاده شده
تو متن گفته به دانشمندا اجازه داده کپی کننو تو اینترنت قرار دادن بعد عموم استفاده کردن...در واقع این دانشمندا بوده که تو اینترنت گذاشتن تا عموم استفاده کنه نه خود کتابخونه
کتابخونه فقط به دانشمندا اجازه اسکن داده
من که اینطور برداشت میکنم
دوست گرامی در متن به صراحت گفته شده که دانشمندان واجد شرایط اجازه پیدا کردند که نسخه خطی را در هنگام اسکن توسط جناب Kiernan ببینند . لطفا به جملاتی از متن که در پست قبلی ام گذاشتم با دقت بیشتری توجه کنید . پس با تکیه بر همین قسمت از متن گزینه ۳ کاملا اشتباه خواهد بود . چون در اینجا گفته شده که این نسخه خطی توسط دانشمندان اسکن شده در حالی که اینکار فقط توسط یک نفر آن هم kiernan انجام گرفته .
اما در مورد گزینه ۴ ، دقت کنید که در خط قبل تر گفته شده که تنها نسخه خطی موجود از داستان Beowulf در British library قرار دارد . پس مشخص است که تمام عملیات اسکن و نیز قرار دادن نسخه اسکن شده در اینترنت زیر نظر این کتابخانه انجام گرفته . بنابراین واضحه که گزینه ۴ صحیحه .
لازم به ذکره که من خودم سر جلسه و در دقایق پایانی روی همین سوال و بین این دو گزینه گیر کرده بودم و خوشبختانه در نهایت گزینه ۴ رو زدم. ولی الان که با فراغ بال (Big Grin) پشت سیستم نشستم و به متن نگاه میکنم می بینم اتفاقا چه سوال آسونیه Wink
امان از فشار و استرس جلسه کنکور Dodgy
ارسال: #۱۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
دوست گرامی در متن به صراحت گفته شده که دانشمندان واجد شرایط اجازه پیدا کردند که نسخه خطی را در هنگام اسکن توسط جناب Kiernan ببینند . لطفا به جملاتی از متن که در پست قبلی ام گذاشتم با دقت بیشتری توجه کنید . پس با تکیه بر همین قسمت از متن گزینه ۳ کاملا اشتباه خواهد بود . چون در اینجا گفته شده که این نسخه خطی توسط دانشمندان اسکن شده در حالی که اینکار فقط توسط یک نفر آن هم kiernan انجام گرفته .
اما در مورد گزینه ۴ ، دقت کنید که در خط قبل تر گفته شده که تنها نسخه خطی موجود از داستان Beowulf در British library قرار دارد . پس مشخص است که تمام عملیات اسکن و نیز قرار دادن نسخه اسکن شده در اینترنت زیر نظر این کتابخانه انجام گرفته . بنابراین واضحه که گزینه ۴ صحیحه .
لازم به ذکره که من خودم سر جلسه و در دقایق پایانی روی همین سوال و بین این دو گزینه گیر کرده بودم و خوشبختانه در نهایت گزینه ۴ رو زدم. ولی الان که با فراغ بال (Big Grin) پشت سیستم نشستم و به متن نگاه میکنم می بینم اتفاقا چه سوال آسونیه Wink
امان از فشار و استرس جلسه کنکور Dodgy
[/quote]
بله دقیقا بهتون جواب دادنی متجه اشتباهم شدم فوری پاک کردم ولی نمیدونم شما از کجا پیداش کردی حواب دادی
سرعتت خیلـــــــــــــــــــــــــــــی زیاده هاااا
۱ سوال داشتم ترتیب گزینه ها تو هر ۶ دفترچه زبان مثل هم بوده؟
من دفترچه e بودم هیچی یادم نمیاد؟؟
ارسال: #۱۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط ۲۴۷۱.)
زبان تخصصی IT
من دفترچه F و C رو الان یه مقایسه کردم . در بخش زبان که ترتیب گزینه ها هیچ تفاوتی نداشت . احیانا برای دفترچه e هم همینطور باشه .
ارسال: #۱۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)۲۴۷۱ نوشته شده توسط:  من دفترچه F و C رو الان یه مقایسه کردم . در بخش زبان که ترتیب گزینه ها هیچ تفاوتی نداشت . احیانا برای دفترچه e هم همینطور باشه .
بله من خودم همین مقایسه رو کردم به این نتیجه رسیدم احتمالا همه دفترچه ها یکی بوده...
از شما که پرسیدم بیشتر منظورم دفترچه خودتون بوده که به اطمینان برسم Smile
ارسال: #۱۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)۲۴۷۱ نوشته شده توسط:  من دفترچه F و C رو الان یه مقایسه کردم . در بخش زبان که ترتیب گزینه ها هیچ تفاوتی نداشت . احیانا برای دفترچه e هم همینطور باشه .
بله من خودم همین مقایسه رو کردم به این نتیجه رسیدم احتمالا همه دفترچه ها یکی بوده...
از شما که پرسیدم بیشتر منظورم دفترچه خودتون بوده که به اطمینان برسم Smile
دفترچه من همون دفترچه C بوده خوشبختانه Wink

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۲۳۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۷۲ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  منابع تخصصی شغل تحلیل گر سیستم Hamedudk ۱ ۲,۹۳۳ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۴۵ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست پاورپوینت های درس های تخصصی IT / کامپیوتر negarin_ ۳ ۳,۷۴۴ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  ترجمه زبان تخصصی mavin1200 ۱ ۱,۸۱۲ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: samiranazemi
  آموزش تخصصی تعمیرات گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ repairtraining ۰ ۱۳ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: repairtraining

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close