زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوال ۹۰ کامپایلر

ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
با سلام
بچه ها جون مادرتون بیاید به سنجش بگیم که در سوال ۹۰ کامپایلر ۲گزینه صحیح وجود دارد ۱و۳ لطفا بزارید فرق کسی که شانسی زده با کسی که یه برداشت دیگه ای کرده مشخص بشه! سنجش که حذفش نمیکنه ولی دوگزینه ایش میکنه! میگیم ۲ گزینه صحیح دارد ۱و۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ
یکم توضیح بدین که چرا دو گزینه صحیح وجود داره؟ چرا گزینه ۱ هم صحیحه؟ این برداشت دیگه و ابهام به خاطر چی بوده؟ من ۳ زدم ولی اگه توضیح بدین متوجه میشیم چرا گزینه ۱ هم میتونه صحیح باشه.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ
RE: اعتراض به سوال ۹۰ کامپایلر
این سوال کاملا از نظر منم مبهم.من سر جلسه بین دو گزینه هزار بار شک کردم.اخر یک زدم.هرجور حل میکنم دو گزینه هم میتونه درست باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
RE: اعتراض به سوال ۹۰ کامپایلر
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  یکم توضیح بدین که چرا دو گزینه صحیح وجود داره؟ چرا گزینه ۱ هم صحیحه؟ این برداشت دیگه و ابهام به خاطر چی بوده؟ من ۳ زدم ولی اگه توضیح بدین متوجه میشیم چرا گزینه ۱ هم میتونه صحیح باشه.

آخه اگه فقط صرفا جدول نهایی مدنظر باشه گزینه ۳ درسته که سطر مربوط به حالتو به درستی گفته!
ولی اگه منظور طراح در هین ساخت جدول و در آیتم فعلی باشه گزینه یک۱ صحیح است(البته شیفت۲ شاید بگید غلطه ولی اگه یه برنامه واسه این کار نوشته بشه دقیقا ۲شیفت با یک حرفa به یک حالت خواهد بود!
متاسفانه من نتونستم عکس آپلود کنم ولی اگه ممکنه شما بکنید واقعیتش وقتی دیدم فقط سوالارو حذف نمیکنن و دو گزینه رو میتونن صحیح اعلام کنن به این فکر افتادم چون نمیخاستم حق اونایی که ۳زدن خورده بشه
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  آخه اگه فقط صرفا جدول نهایی مدنظر باشه گزینه ۳ درسته که سطر مربوط به حالتو به درستی گفته!
ولی اگه منظور طراح در هین ساخت جدول و در آیتم فعلی باشه گزینه یک۱ صحیح است(البته شیفت۲ شاید بگید غلطه ولی اگه یه برنامه واسه این کار نوشته بشه دقیقا ۲شیفت با یک حرفa به یک حالت خواهد بود!
روی سوال به وضوح گفته "...در مورد قوانین استخراج شده از قوانین فوق..." از اون گذشته اگه اینو نمیگفت هم مشخص بود که درباره قوانین استخراج شده از قوانین نوشته شده منظورشه، چون به غیر از این اصلا معنی نداره.

خب ما با a یه انتقال داریم. قاعدتا سر جلسه کنکور نمیشه برنامه نوشت برای این سوال و خروجی رو دید. شما هم این کار رو نکردید. طعنه نمیزنم فقط میخوام خیالتون راحت بشه که این سوال ابهام نداره و حقتون ضایع نمیشه، شما فقط دوباره به این استدلالتون نگاه کنید که "با a دو بار شیفت داریم به یک حالت."

از همه اینا گذشته خب ما تو فقط همین حالت دو تا کاهش داریم چون مجموعه فالو s دو تا عضو داره. بنابراین گزینه ۱ همون اول رد میشه.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
Sad سوال ۱۰۷ کامپایلر ۹۸ zohre.notash ۰ ۱,۴۹۷ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: zohre.notash
  [دانلود] خلاصه درس کامپایلر و مهندسی نرم افزار baran.r ۵ ۱۰,۲۲۸ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rray
  استاد کامپایلر mahsa.byt ۲ ۳,۲۵۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال کامپایلر از کنکور ۹۳ shaqayeqmzn1 ۲ ۲,۳۲۱ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: shaqayeqmzn1
  سوال کامپایلر از کنکور ۹۰ کامپیوتر hadi_91 ۱ ۲,۳۸۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  [دانلود] جزوه درس کامپایلر دکتر سعید پارسا (دانشگاه علم و صنعت) Br2012 ۹ ۲۶,۳۶۴ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: azad32
  خریدار کتاب کامپایلر شاپوری سیستم عامل و شبکه حقیقت و... niu7475 ۰ ۱,۳۸۸ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: niu7475
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close