زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک فوری در متلب

ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ
درخواست کمک فوری در متلب
با سلام
من قصد دارم در برنامه متلب یک مجموعه داده را با الگوریتم KMEANS و LINKAGE خوشه بندی کنم و در هرکدوم از اونها معیار SSE را محاسبه کنم
کسی میدونه چه کدی برای محاسبه SSE یا درجه همگونی خوشه ها لازمه؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۶۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۲۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۶۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۱۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۵۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۲۴ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۷۹۸ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m
  درخواست کمک برای انتخاب شغل user123 ۱۸ ۱۰,۵۶۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  مجموعه آموزشی رایگان برنامه نویسی متلب net work ۰ ۱,۹۵۰ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۰۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close