زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم های فازی

ارسال:

sajjadmalek پرسیده:

سیستم های فازی

با سلام
از دوستانی که درس سیستم های فازی مقطع ارشد رو پاس کردن یه خواهش دارم اگر جزوه خوب و قابل فهمی هست برا دانلود بزارن یا معرفی کنن
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

mino_ahmadi پاسخ داده:

RE: سیستم های فازی

(۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ب.ظ)sajjadmalek نوشته شده توسط:  با سلام
از

کتاب مجموعه های فازی سیستم فازی و کاربردها دکتر یعقوبی انتشارات دانشگاه ازاد مشهد کتاب چاپ جدید و معرکه ای بود ما زمان ارشد داشتیم کتاب تشنه لب و می ریزی تو سطل زباله این و ببینی فک کنم خوب باشه

دوستانی که درس سیستم های فازی مقطع ارشد رو پاس کردن یه خواهش دارم اگر جزوه خوب و قابل فهمی هست برا دانلود بزارن یا معرفی کنن
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۲۵۵ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۴۲۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۱۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۰۷۲ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۱۹ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۴۵۳ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
  اسلاید های سیستم عامل دانشگاه امیرکبیر- دکتر طاهری جوان mehdialmasi ۸ ۸,۱۸۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdialmasi
  بهینه سازی چند هدفه فازی استوارژنتیک alighasemi ۰ ۱,۹۱۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: alighasemi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close