زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نوشتن کدalarm notification در سی شارپ

ارسال:
۲۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط k1.technology.)
نوشتن کدalarm notification در سی شارپ
درود
یک برنامه نوشتم که فایل رو ایجاد کنه .TXT اسم و شماره دانشجویی بعد این فایلو بین کلاینت تقسیم شده . کلاینت ها جستجو میکنند مثلا اسم علی رو پیدا میکنند .
حالا میخوام کدی بنویسم که کلاینت به سرور الارم بدمه که من اسمو پیدا کردم دیگه بقیه توقف کنن.
چطوری باید بنویسم با سی شارپ .
کسی کد اماده اینو داره؟ ممنونم میشم راهنمایی کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۳۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۳۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۳,۰۵۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
Sad راهنمایی برای نوشتن پایان نامه کمک!!!!!!! Sarabeh ۱ ۲,۴۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۹۶ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  نوشتن کد (زبان 'Prolog) برای پیدا کردن تمام راسهای مجاور یک راس ss311 ۰ ۱,۳۹۳ ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  ایده برای نوشتن مقاله در حوزه ی شبکه ۲۰۱۲s ۳ ۳,۶۱۵ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: crevice
  آموزش SPSS برای نوشتن پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی ali.arr74 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  کاملترین اموزش نوشتن مقالات و پایان نامه haana38 ۰ ۲,۰۲۳ ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: haana38

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close